2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813022 بازدید | 668775 پست
شش ک نکن سالمه فقط استراحت کن و پروژسترون اتو استفاده کن و تماس بگیر ببین بیشترش میکنن؟؟؟ 

همون پریروز که بخاطر خونریزی رفتم بهم ده تا آمپول پروژستورن داد شیافمم ۳ تا کرد تا قبل از اون آمپول هپارین میزدم دکترم گفت فعلا آمپول هپارین و قرص آسپرین رو قطع کن.دیروزم خبری نبود از صبح که پا شدم دیدم شروع شده😢خدایا اخه منی که اینقد زجر کشیدم واسه باردار شدن این خونریزی و استرس چی بود بهم اضافه کردی حالم خیلی بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همون پریروز که بخاطر خونریزی رفتم بهم ده تا آمپول پروژستورن داد شیافمم ۳ تا کرد تا قبل از اون آمپول ...

عزیزم لکه  بینی و گاهی خونریزی تو این درمان و بارداریهاش خیلی طبیعیه باید پیگیری بشه ولی نگران کننده نیست حالا که امپول میزنی تا فردا قطعا قطع میشه نگران نباش استراحتت رو بیشتر کن

عزیزم رحم داره جا باز میکنه😍نگران نباش، ولی اصلا تحرک زیاد نکن خواهشا، درسته طول سرویکست خوبه ولی ب ...

اون که آره...

ولی والا تحرکیم ندارم.نه پیاده روی نه جارو کشیدن...

همش لمیدم یا رو مبلم.ولی واقعا لگن دردو کمردرد میگیرم از نشستن زیاد.🙈آشپزیم ک رو صندلی انجام میدم...

خداخودش پشت و پناهمون باشه❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2728
سلام دوستان خوبین  یکم از خودم بگم این روزا خیلی خیلی سخته ام و واقعا کم اوردم و نمیدونم ...

عزیز دلم الهام جان با روحیه و قوی شروع کن سیکلو،به نظرم اگه حس میکنی خسته شدی یکم به خودت زمان بده  استراحت کن چون حق داری خسته شی، بعضی وقتا نمیشه خودمونو گول بزنیم که،باید قبول کنیم به عنوان یه انسان تو این راه خسته و اذیتم میشیم.

منم بعضی وقتا میگم بیخیال این پروسه شم برنامه های زندگیمو بهم ریخته میخوام برم دنبال کار نمیدونم تکلیفم چی میشه،میخوام برم آزمایشگاه کارآموزی میگم نکنه دکترم دارو بده ایمنیم بیاد پایین ضرر داشته باشه،خلاصه موندم رو هوا،ولی سفر و این چیزا خیلی کمک میکنه رفرش شی،من یه هفته رفتم خونه ی مادرشوهرم خیلی برام خوب بود فکرم آزاد شد یکم.  امیدوارم زود انرژیت برگرده

عزیزم من هزینه الانو نمیدونم اما حدودای یه تومنی در نظر بگیر.... 

مرسی عزیزم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
به نظرم با لیوان آب نخور من الان هم اگه بخوام با لیوان اب بخورم تهوع میگیرم نمیدونم قضیه چیه ولی با ...

مرسی فداتشم.چشم حتما این روشو امتحان میکنم.خداکنه جواب بده.انقد به بو حساسم همش حالت تهوع دارم این چند روز دوباره.فکرمیکردم تو این هفته ها خوب میشما😑ناهارمو که کلا نتونستم بخورم حالم بد شد و .... بعدش به زور چندتا لقمه نون و پنیر خوردم چون قرص داشتم.الانم جرات نمیکنم چیزی بخورم.همش حالت تهوع باهامه.خیلی حساس شدم نسبت به تمیزی....خیلی بده😣

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
مرسی فداتشم.چشم حتما این روشو امتحان میکنم.خداکنه جواب بده.انقد به بو حساسم همش حالت تهوع دارم این چ ...

عزیزم کپسول زینتوما برای تهوع بارداری خوبه برای من جواب میداد.در واقع همون زنجبیله امتحان کن ضرر نداره

مرسی فداتشم.چشم حتما این روشو امتحان میکنم.خداکنه جواب بده.انقد به بو حساسم همش حالت تهوع دارم این چ ...

عزیزم منم همینجورم. کلاتهوع دارم تو دهنم همش تلخ وبدمزه هس به بوی  بشدت حساسم...ازهمه غذاها بدم اومده..برنج خورشت اصلا نمتونم. نون هم نمتونم بخورم طفلی مامانم هر چی درست میکنه میگم حالم بهم میخوره😑اصلا نمتونم درست غذا بخورم ..براهمین همش دلضعفه دارم..نگران  جوجه هستم ک بهش همه چی میرسه یانه..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
منم اصلا اب نمیخوردم یعنی یجورایی از طعمش تهوع میگرفتم ولی وقتی  شروع کردم به درمان رفتم یه بطر ...

چه ترفند خوبی..... 

قابل توجه کسایی که دوست ندارن آب بخورن..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
همون پریروز که بخاطر خونریزی رفتم بهم ده تا آمپول پروژستورن داد شیافمم ۳ تا کرد تا قبل از اون آمپول ...

عزیزم خیلیامون با سختی باردار شدیم..... 

بارداری سختی گذروندیم..... 

اما باورت میشه من خیلی محو اون سختیا یادم میان..... 

بهت قول میدم به زودی با شادی در آغوش کشیدن دردونت همه سختیا فراموشت بشه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
اره فرشته ی زمینی درست میگی

فدات عزیزم لطف داری.... 

عزیزم منم همینجورم. کلاتهوع دارم تو دهنم همش تلخ وبدمزه هس به بوی  بشدت حساسم...ازهمه غذاها بدم ...

نگران جوجه نباش اون بهش همه چی میرسه نگران خودت باش..... 

عزیزم چهار مغز چی اونم نمیتونی بخوری؟؟؟ 

هر از گاهی بادوم، گردو، مویز، پسته و.... بخور.

دلت رو میگیره.... 

نگران جوجه نباش اون بهش همه چی میرسه نگران خودت باش.....  عزیزم چهار مغز چی اونم نمیتونی بخوری ...

چرا انا جون گاهی مغزها یکم میخورم  میگم  ته دلمو بگیره ولی بازم غذا ک نمخورم ضعف دارم..فدای سربچم..همه چی رو تحمل میکنم فقط اون  رشد کنه و حالش خوب باشه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
چرا انا جون گاهی مغزها یکم میخورم  میگم  ته دلمو بگیره ولی بازم غذا ک نمخورم ضعف دارم..فدا ...

بچه ها سلام هزار الحمدلله ب برکت محمد و آل محمد و این عید بزرگ از مرکز زنگ زدن گفتن از ۹فولی شش هف تا فسقل تشریف فرما شده که ایندفعه گریدهای مختلف داره توش سی و بی و آ😭😭😭خدایا، بچه ها باورتون نمیشه یه حالی بودم از حال رفتم الان جای دونه دونه موهای بدنم درد میکنه انقد که هول و ولا داشتم خیلی حالم بد شد گریه امونم نمیداد خدا فقط خدارو شکر میکردم با تمام وجود،،،فقط یه سوال حالا جای پروژسترونا داغونم کرده روزی دوتاس حالت فلجی ب باس نم  داده (میگه کلمه ب ا س ن مجاز نیست😂😂) نمیتونم پامو بلند کنم راه برم همش دراز کشم🤨 یادم نیس بهتر بود روش گرمی بزارم یا یخ؟

...
2706