2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812251 بازدید | 668733 پست
سلام دوستان عزيزم اميدوارم حال همتون خوب باشه و به زودي هممون به ارزوهاي قشنگمون برسيم من پريود شدم ...

عزیزم دعای خالص تک نک دوستات بدرقه راهت..... 

انشالله این دفعه به پایان شیرینی ختم میشه تلاشت..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مهربونا يه سوال دكتر سهيلا انصاري پور كارش چطوره؟

عزیزم اطلاعاتی ندارم انشالله دستش برات خوبه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولین بار صدای قلبشو تو سونوی ان تی برام گذاشتن هفته ۶ فقط روی مانیتور تپش قلبشو نشون داد. صدا پ ...

من تو 6 هفته و چند روز که رفتم برا قلب دکترم اجازه داد همسرم فیلم بگیره حس خوبی بود بعدا نگاش میکردیم..... 

گلم اینو بهم بگو چرا بتا آخرم بعد از دو روز بیشتر نشده یعنی قبل از ۴۸ ساعت ۸۵۰۰ بوده و بعدش شده ۱۱۰۰ ...

عزیزم بایدی نداره اینا یه سری ارقام و اعداده و فقط تئوریه، تازه کسی نبوده مثل خودت که بعد بتاهای تپلت بازم چک کرده باشه که بشه قطعی گفت اون موقع هم بتا دو برابر شده...... 

دوستان نهایت دو یه تا بتا دادن..... 

ببین من دقیقا نمیدونم کی بتا پایین میاد اما میدونم تا یه حدی بالا میره بعد شروع میکنه به پایین آوردن..... 

خوب ممکنه برا پایین اومدن اول سرعت رشدش کم بشه..... 

خلاصه خواهشا دیگه بتا نده..... 

انشالله دیگه به زودی میری برا قلب و خیالتم تخت تخت میشه..... 

اگه آروم قرار نداری به جای بتا برو سونو..... 

ببین مثلا یادمه یه بار یکی از دوستان میگفت بتاش تو پنج روز دو برابر شده بود و جوری بود دکترش گفته بود داروهام قطع کنه اما میگفت من قطع نکردم و یادمه اون م قع که پست گذاشته بود هفته 20 به بالا بود..... 

2728
بعضی از دوستان که میکرو کردن،میشه بگید توی کدوم شهر و مرکز میکرو کردین؟

عزیزم من اطلاعات 600 صفحه رو صفحه اول خلاقه کردم میتونی به چکی بکنی.... 

مراحل درمانمنم اونجا هست..... 

بازم دوستان بیان تجربیاتشون بهت منتقل میکنن..... 

سلام سلام ما اومدیم😍😍رفتم قلب یکی ی دونم رو دیدم🐣..الهی قربونش برم تا دیدمش اشکام سرازیر شدقلبش م ...

به به چه خبر خوش گلی..... 

آفرین به همت وروجکت..... 

دیدی گلم این شیطونکها بیدی نیستن به این بادا بلرزن..... 

این لحظه زیبا گوارای وجودت..... 

تا چند روز قرص رو ادامه دادین؟

بستگی به شرایط داره برا من استرادیول تا هفته 14 بود..... 

منظورت چیه گلم خوب اگه دو قلویی بوده ک از ۸۵۰۰ باید بعد از دو روز خیلی زیاتر باشه مال من شدش ۱۱۰۰۰

عزیزم زیادتر شدن به دوقلویی ربط نداره که هر قل از اول بتای خودشو داره..... 

منظورم این بود شاید اولش دو تا بوده بعد شده یکی..... 

اما با این بتای تپل شک نکن لااقل یکیو داری..... 

سلام بعد از آی وی اف چند روز باید استراحت کرد معمولا بعد از چند روز میشه رفت سر کار و کلا پروسه میکر ...

عزیزم خوب به نوع سیکلت و پاسخ بدنت بستگی داره..... 

سیکلت کوتاه بلند باشه با ال دی با بدون ال دی باشه..... 

تعداد سونوها چند تا بشن..... 

کیفولیکولات به سایز ١7-1٨ بر ن که آماده پانکچر بشی..... 

و..... 

خانوما برای آزمایش اسپرم چند روز نزدیکی نباشه بهتره دو روز یا سه روز؟

بهترین حالت دو سه روز هست..... 

اما سعی کنین بیشتر از پنج روز دیگه نشهچون کیفیت پایین میاد..... 

سلام آنا جان.عزیز من توسیکل انتقال هستم.دکتر برام پی دکسان نوشت رفتم داروخونه بهم سلکسان داده.آیا فر ...

عزیزم همونو بزن..... 

ممکنه دفعه بعد بازم فرق کنه نگران نباش بزنمن چند تا مارک زدم تو بارداریم..... 

به هیچیم فکر نکن..... 

سلام دوستان من شش تا جنین فریز دیگه هم دارم ولی شش ساله فریزن...بنظرشما من دوباره برم واسه انتقال ی ...

عزیزم به نظرم انتقالشون بده..... 

سلام خانما. شبتون بخیر. میخاستم ی مشورتی ازتون بگیرم. چند تا سوال داشتم.  یکی اینکه دوران بارد ...

عزیزم استراحت مطلق تجویز نشه برات نه مثل بارداری‌های عادیه..... 

اما اگه شرایطی پیش بیاد لستراحت مطلق بشی خوب به استراحت بیشتری نیاز داری..... 

بله احتمال چند قلویی هست.... 

برا تعیین جنسیت همین داروهارو داری و ربطی به سلامت نداره به هر حال فرایند تحریک تخمدان و... داری.... 

برا بچه اولباشه خیلی از مراکز تعیین جنسیت نمیکنن..... 

راستي دوستان از شاينا جون و آتريسا جون هم هيچ خبري نيست ، اميدوارم كه حالشون خوب باشه . @شاينا @آت ...

@شاینا33  

@aatrisa5128    

سلام بچه ها کسی قبل از شروع سیکل میکرو متفورمین داشته؟؟؟ دکتر سی عدد برام نوشته که قبل از شروع دار ...

بله عزیزم خیلی از دوستان داشتن..... 

یا پلیکیستیک بودن.... 

یا قند بالا داشتن یا..... 

2706