2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816195 بازدید | 668923 پست
آنا جان نمیدونم باید چیکار کرد اگر این ازمایش رو سرخود بدت دکتر توجه نکنه چیکارکنم خیلی کله شقیه +شغ ...

عزیزم الان بهش فکر نکن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
امشب بدجور حس حاملگی گرفتم ی حال خوشی دارم بقول ترانه تَوَهمش هم شیرینه..اونقد شیرین ک لامصب خواب ب ...

😂😂😂😂😂😂 من حس پریود دارم وحشتناک،کمرمو دلم خیلی درد میکنه ر به ر میرم دستشویی😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقتش دلمو خالی کردن دکترا😞 وقتی گفتم کیفیت جنینی که انتقال دادید  چطور بود سرشو تکون داد و ...

الهامی میام میزنمتا به خداااا،بابا جان فعلا از همینی که دار  ی استفاده کن لذتشو ببر ول کن بقیه چیزارو،هرچی خیر باشه همون میشه توکل کن به خدا اون باید درست کنه

بچه ها ذخیره تخمدانم کمه ؟؟؟‌  هی سوال به ذهنم میاد 😖

ذخیرت که خوبه بابا،از یه حدی بالاترم باشه خوب نیست زیاد نشون دهنده ی تخمدان پلیکیستیکه،واسه من فکر کنم ۸.۹ بود که پلیکیستیکم ولی واسه تو نرماله،بیخودی نگرانی😬

2728
سلام ب همه دوستان عزیزم  سال نو مبارک🌸🌸🌹🌹 انشالله ک سالی سرشار از خوشی و برکت و تندرستی بر ...

سلام بهار جون ، سال نو شما هم مبارك باشه ، ان شا الله زير سايه خداي بزرگ و در كنار همسر و دختر نازنينت سال خوب و خوشي داشته باشي و اين روزهاي سخت و شيرين قسمت همه دوستان عزيز بشه .

قربونت برم عزیزم همچنین جوجه خودت، نه عزیزم، فقط بخاطر انقباض های زیادی که دارم روزی سه تا ایزوپرین ...

عزیزم انقباض چجوریه دقیقا؟!من اصلا نمیدونم‌چجور دردایی طبیعیه و چه دردایی نه!من فقط گاهی تخمدانم و اطراف نافم تیر میکشن.

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

سلام دوستاي عزيزم، سال نو مبارك، اميدوارم سال ٩٨ واسه بچه هاي اين تاپيك به شيريني عسل باشه ، منتظرا مامان بشن و باردارا نينيشونو سلامت بغل كنن و مامانا هم هر لحظه ذوق كنن واسه نيني هاي صحيح و سالم و شادي كه دارن.

عزیزم انقباض چجوریه دقیقا؟!من اصلا نمیدونم‌چجور دردایی طبیعیه و چه دردایی نه!من فقط گاهی تخمدانم و ا ...

سلام عزيزم مباررررك باشه چقددد خوشحال شدممم تيكرت رو ديدم خدايا شكررررت، ان شاءالله صحيح و سالم و به موقع و به دلخوشي بغل بگيريش

2738
😂😂😂😂😂😂 من حس پریود دارم وحشتناک،کمرمو دلم خیلی درد میکنه ر به ر میرم دستشویی😑

عزیزم.نگران نباش منم دقیقا از روز 9حالتای شدید پریودی گرفتم اول ناراحت شدم بعد بیخیال شدم..هنوزم درد دارم..علاوه بر اون دردای پریودی  پهلوهامم بدجور درد میکنه دست و پا  همش درگیره نمدونم اونا چشونه دیگه. حالا دل وکمرم میییگم واس بچه هس. دست وپام نمدونم چی داخلشه😂😂😂😂 ..خلاصه من این چندروزه شدم کلکسیون درد😁ولی بهش اهمیت نمیدم میگم انشاءالله ک خیره..تو هم بیخیال دردا باش گلم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم.نگران نباش منم دقیقا از روز 9حالتای شدید پریودی گرفتم اول ناراحت شدم بعد بیخیال شدم..هنوزم درد ...

نفس جان اینبار صدردصد مامانییییییییییی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍صددرصد بخاطر این علایمه......دست پا درد میکنه عالیه برو در خوشی خودت غرق باش و حالشو ببر.....😍😍😍😍😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
نفس جان اینبار صدردصد مامانییییییییییی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍صددرصد بخاطر این علایمه......دست پا درد می ...

جوووونم فداتبشم مریمی من چ ذوق مرگ.شدم😍😍😍یکی منو بگیره غش نکنم😂😂😂

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
حقیقتش دلمو خالی کردن دکترا😞 وقتی گفتم کیفیت جنینی که انتقال دادید  چطور بود سرشو تکون داد و ...

الهام خواهر گلم اصلا پرسو جو نکن فقط این مدت بجوجه ها برس😙😙😙....همین نفسی دوست شکم گنده تا 9 ماه دیگه و مامان واقعیمون😍مگه دفعه قبل جنین ها با بهترین کیفیت و گرید رو انتقال نداد اما منفی شد......

انشاله اینبار مامانی به لطف خدا....... .و خدا دل منو شاد کنه از مثبت شدنت😊

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
جوووونم فداتبشم مریمی من چ ذوق مرگ.شدم😍😍😍یکی منو بگیره غش نکنم😂😂😂

13 بدر برو تو دشت و دمن پشتی بزن کمر تا برات آش دوغ بیارن بخور نوش جان خودت و جوجه هات😋😋😋😋اونجا این غش کردن حال میده....

13 بدر برو تو دشت و دمن پشتی بزن کمر تا برات آش دوغ بیارن بخور نوش جان خودت و جوجه هات😋😋😋😋اونجا ...

😋😋😋😊😊

میدونی مریم جون بارداری برا من عین ی معجزه هس واقعا..اینکه بعد از حدود11سال  انتظار مامان بشم خودمعجزست وفقط لطف خدا...توکل بخودش🙏

وای عزیزم این قسمتش واقعا سخته.....  انشالله به زودی این خاطرات تلخ از ذهنت پاک میشن.....  ...

انشالله انا جون خدا از دهنت بشنوه

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2706