2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816027 بازدید | 668912 پست
عزیزم روی نمونه اسپرم انجام میشه و میزان شکست دی ان ای اسپرم رو بررسی میکنه.....  اگه میزان شک ...

چه جالب نمیدونستم پس حتما باید انحامش بده ممنونم که گفتی خیر ببینی😘

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام دوستای گلم سال نوتون مبارک❤❤❤ ان شاء الله سال جدید پراز خبرهای خوب و شیرین ،شادی ، نی نی های ...

سلامممم عزیزممم عیدت مبارک دوست گلممممم ان شالله سالی خوبی درپیش رو داشته باشی😍🌹❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله😍اگه اثر آمپوله نباشه😬😄حالا باز خبرشو میدم دعا کنید واقعیو موندگار باشه کاذبش به درد عم ...

یه چیزی بگمممم   از همون روز اول با خودم گفتم ترانه مادرمیشه پیشاپیش تبریک بهت میگم عزیزممممم❤️🌹😍😘

عزیزم......باز یکی انتقال دادن؟

اره عزیزدلممم اینا فقط شکنجه ام میدن کاری که بخواد انجام میده 😞 

از خودت چه خبررر عزیزکم😍😍

2731
یه چیزی بگمممم    از همون روز اول با خودم گفتم ترانه مادرمیشه پیشاپیش تبریک بهت میگم عزیز ...

ای جاااانم عزیزم الهی که هممون مامان شیم،آخه اینکه هنوز قطعی نیست فعلا ان شاءالله هممون بتاهای تپل داشته باشیم 😊😍منم مطمئنم یکی یدونت محکم میچسبه بهت😘  

سنم ۲۶ هست یکی از دوستام که استرس زا هست گفت خیلی کمه 😑 میخواستم مخشو خالی کنم دیگه جوابشو ندادن ای ...

عزیزم خوب ذخیرت تقریبا بالاست و نزدیکم مرز بالایی.... 

یعنی یه جورایی میشه گفت تنبلی آری اما این به این معنی نیست بچه دار نمیشی..... 

حالا شش اید طبیعی سخت باشه و زمان ببره اما با میکرو که امکانش هست..... 

عزیزم الان چرا به این چیزا فکر میکنی؟؟؟؟ 

به خودت بگو من که مامانم و معنی نداره به این چیزا فکر کنم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2738
عزیزم خوب مشکل از اسپرم که هست، خوب مورفو 4 بود دیگه.....  معلومه که اسپرم مشکل داره....  ...

آنا جان نمیدونم باید چیکار کرد اگر این ازمایش رو سرخود بدت دکتر توجه نکنه چیکارکنم خیلی کله شقیه +شغیه  

ولی حتما میگم باید انجام بشه

عزیزم خوب ذخیرت تقریبا بالاست و نزدیکم مرز بالایی....  یعنی یه جورایی میشه گفت تنبلی آری اما ا ...

حقیقتش دلمو خالی کردن دکترا😞

وقتی گفتم کیفیت جنینی که انتقال دادید  چطور بود سرشو تکون داد و گفت متوسط 😢 دلم خیلی خونه! نمیدونم این روزا کی تموم میشه 

ننه نفسییی کی میری ازمایش میدی ؟ خودمو برای قر اماده کنم    

عزیزم روز16برام.آز نوشتن یعنیی 5روزدیگه.ولی منو. ک.میبینی عجول زودتر میرم😁

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم روز16برام.آز نوشتن یعنیی 5روزدیگه.ولی منو. ک.میبینی عجول زودتر میرم😁

اووه اوهه کم مونده 😍😍😍 روز ۱۴هم میتونی بری منم عجله دارم😁😍

امشب بدجور حس حاملگی گرفتم ی حال خوشی دارم بقول ترانه تَوَهمش هم شیرینه..اونقد شیرین ک لامصب خواب ب چشام نمیاد از ذوق😅

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
امشب بدجور حس حاملگی گرفتم ی حال خوشی دارم بقول ترانه تَوَهمش هم شیرینه..اونقد شیرین ک لامصب خواب ب ...

ای جانمممممم عزیزممممم ان شالله این حس شیرین تا ۹ماه بچشی😍🙏🏻

ای جانمممممم عزیزممممم ان شالله این حس شیرین تا ۹ماه بچشی😍🙏🏻

فدات عزیزدلم. انشاءلله ک بحق پنج تن این سری هممون مامان بشیم و کلی جوجه ابانی اذری تحویل بدیم😍😍😂😂

2706