2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816553 بازدید | 668945 پست
بسلامتی عزیزم..انشاءلله ایندفعه موفق میشی عزیزم..توکل بخدا...فکر جنیناهم نباش فردا ب خدمتشون.میرسی م ...

سلامت باشی عزیزم تا فردا چیزی نمونده 😍

گلم برای شما آزی ترانه بهترین هارو ارزومتدم و منتتظر خبرای خوبتون هستم😘🙏🏻😍🌹

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
فدات عزیزم.....  به همچنین منم برات بهترینارو آرزو میکنم و انشالله سال دیگه یه وروجک وسط سفره ...

الهی آمین چه دعای قشنگی یه لحظه تصورش کردم خیلی جالب بود برام 🌹🌹🌹🌹😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به به چه سالی بشه امسال.....  دقیقا اولین روز سال عزیزترین مهمون رو داری میاری خونه تون....&nb ...

ویییییی ننه با حرفات قند دلمو اب کردی 😍😍😍😍😍 

خداکنه ایندفعه پیشم بمونه🙏🏻

بچه ها😍 مثبت شدم مرسی از دعای خوبتون ممنون انشاالله دامن همتون سبز بشه به حق علی اصغر 

مبارکه خانمیییی🌹🌹🌹🌸🌸بخیر خوشی بغل بگیری🙏🏻🌹 

شماهم انتقال داده بودید ؟

2731
واقعا خدا لطفش و شاملم کرد

عزیزم..اینجا هرکی مثبت میشه. ما تخلیه اطلاعاتیش میکنیم😅علایمی هم داشتی؟روز چند آز دادی؟چنتا جنین بود...وااایی چقد سوال پرسیدم ببخشید🙈

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم..اینجا هرکی مثبت میشه. ما تخلیه اطلاعاتیش میکنیم😅علایمی هم داشتی؟روز چند آز دادی؟چنتا جنین بو ...

😂😂😂😂

2738

سلام خواهرای خوبم.....

ببخشید مدتی نبودم....اصلا نمیدونم چی گذشته

انشاله سالی سرشار از سلامتی و آرامش حقیقی نصیب تک تکتون بشه......

انشاله سال دیگه تک تک خواهرای گلم در اینجا مامان بشن و دامنشون سبز.......و عیدی امسال رو خدا برای هممون رقم بزنه.....  

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عزیزم..اینجا هرکی مثبت میشه. ما تخلیه اطلاعاتیش میکنیم😅علایمی هم داشتی؟روز چند آز دادی؟چنتا جنین بو ...

😝إهم إهم اره عزیزم علائم پریودی خیلی خفیف سینه هام بزرگ و دردناک شدن یکمم نوک سینم تیره شد و اومد بیرون لوله هام تیر خفیف میکشید این آخرم کمرم درد میکرد دوتا جنین داشتم انتقال دادم بتام 2850بود انشالله به زودی زودی قسمت همه خانمای تاپیک😍

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
2706