2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812843 بازدید | 668763 پست
سلام دوستان، امروز روز یازده انتقالم بود و از یک ساعت پیش زیر شکمم احساس سنگینی می کنم، گاهی تخدونام ...

عزیزم منم همینطورم بیخود دلم میگیره میخوام زار بزنمم ولی کنترل میکنم نمیخوام کم بیارم

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به مامانای حال وآینده

من امروز سونو شدم وسیکل انتقالم کنسل شدبه خاطر ضخامت آندومتر باوجود کلی دارو که خورده بودم

ودکتر بهم ویتامین ای وال آرژنین و فرتیل سی ام داد تا دوماه بخورم وان شاالله فروردین برم برای شروع مجدد

برای آرامشم دعا می کنید دوستان خوبم ؟

دوستتون دارم مامانای مهربون🍃

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
2728
سلام دوستای گلم امیدوارم خوب باشید من امروز آخرین سونو رو هم دادم و ۲تا تخمک داشتم که دکتر ازشون ر ...

عزیزمممم دلممم از ته قلبمم برات دعاکردم ان شالله دوتا جنین سالم  تپل مپلی میشن و بزودی قراره مادربشی🌹🤲😍😘

سلام به مامانای حال وآینده من امروز سونو شدم وسیکل انتقالم کنسل شدبه خاطر ضخامت آندومتر باوجود کلی ...

چرا اینجوری شدی عزیزم قبلش مشکل داشتی نکنه منم با دارو گرفتنم اینجوری بشم

سلام به مامانای حال وآینده من امروز سونو شدم وسیکل انتقالم کنسل شدبه خاطر ضخامت آندومتر باوجود کلی ...

عزیزم دعا میکنم هرچی به خیر و صلاحته پیش بیاد🙏🏻❤️

یعنی با عکس رنگی عفونت مشخص میشه ،گفت مشکلی نداری خودم سالمم فقط  مشکل شوهرمه

عفونت لوله ها ،باز و بسته بودنش با عکس رنگی مشخص میشه

ولی عفونت واژنی با چکاپ توسط دکتر که حتما پیگیری کن واست داستان نشه

خیلی از بچه ها مشکل از اسپرم همسرشون بوده و طبیعی باردار شدن

هم طبع بدنشون رو فهمیدن مثلا اگر گرم مزاج هستن دیگه کمتر گرمی خوردن و بلعکس

و ورزش کردن و همسر اشون کیسه اب یخ یا خود یخ رو نیم ساعت رو ب ی ض ه  میذاشتن و این خنک سازی باعث بالا رفتن کیفیت اسپرم ها شده بود.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

@خاکستری   ننه احساس ضعف نداری من دو روزه مخصوصا شب خیلی گشنم میشه الان ۱:۳۰ساعت پیش خوردم بازم گشنمه 😂😂😂ببیین دارووو میخوان چاقمم کنن

عزیزم منم همینطورم بیخود دلم میگیره میخوام زار بزنمم ولی کنترل میکنم نمیخوام کم بیارم

الهام جون  سعی کن خودتو سرگرم کنی کتاب مجله بخون یا جدول و بازیهای فکری حواستو پرت کن  انشالله جنین لانه گزینی کرده و مامان شدی 🤲🤲🤲

سلام دوستان من روز ۱۴ انتقالم فردا آزمایش دارم لطفا برام خیلی دعا کنید ممنون❤❤❤ و یه سوال سه روز سر ...

اره عزیزم بخور اگه واقعا اذیتی. تحمل درد یوقتایی عوارضش از دارو بیشتره. 

الهام جون  سعی کن خودتو سرگرم کنی کتاب مجله بخون یا جدول و بازیهای فکری حواستو پرت کن  انش ...

تشکر عزیزدلم با دل پاکت برام دعاکن 🙏🏻❤️ 

کمر دردی امونمو بریده ! درحین فیلم نگاه کردنم ذهنم مشغول میشه چه ویروسیه ول کردنی نیست  

2706