2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817096 بازدید | 668985 پست
انا جون بنظرت ویتامین دی من درحدی پایین نیست که بخوام بعد انتقال هم بخورم؟ اخه من دو سه ماه قبلش از ...

خاكستري جون ببين اين ١٥ كه ميگي خيلي هم كم نيست كه الان بخواي ريسك كني و يه قرصي در حد ٥٠هزار بندازي، مخصوصا كه ميگي قبل انتقال هم خوردي و قطعا اون از ١٥ بيشتر شده مقداري كه الان برا بدنت لازم باشه تو خونت هست، قرصي با اون دوز بالا بهتره نخوري، ضمن اينكه اين ويتامين دي زيادم رو جزيئات عدد رقمي نميشه فوكوس كرد شما الان هر روز يه ربع زير آفتاب بدون مانع پنجره دراز بكش يكمي ميبره بالاتر ويتامين دي رو، سخت نگيرش مشكلي بيش نمياد، حالا از مركز هم هر وقت تونستي سوال كن اگه اجازه دا ن يه دونه هزار بخور، نه ديگه از اون ايراني هاي ٥٠هزاري كه ممكنه واس نيني گولو خوب نباشه

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاكستري جون ببين اين ١٥ كه ميگي خيلي هم كم نيست كه الان بخواي ريسك كني و يه قرصي در حد ٥٠هزار بندازي ...

خودمم همین فکرو میکنم عزیزم.الان زنگ زدم مرکز گفت بخور اشکالی نداره‌ولی من میترسم😑گفت اگه شک داری شنبه زنگ بزن تا از دکتر بپرسم.منم گفتم پس صبر میکنم تا شنبه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
علائم خاصی هم داری این روزا؟

نه خیلی فقط گاهی انگار تو پهلوهام یکی یه فشاری میده عین نیشگون  یکم درد پریودی دارم کمر درد و شکم درد و .... فقط روز ۸ انتقال بود که داشتم از گرما میمردم شب از خواب پریدم تمام موهام خیس عرق بود بدنم یهو گر میگیره دیروز صبحم یکم تهوع داشتم اونم گذاشتم به حساب اینکه صبح عسل خوردم آخه من چیز شیرین ناشتا بخورم حالت تهوع میگیرم 😂😂  انشالله که حرفت درست باشه و من بعد از چهار سال مادر بشم ❤❤❤

2731
سلام به همگی،به خانومایی که تازه مامان شدن تبریک میگم،خانومایی هم که تازه انتقال دادن ان شاءالله با ...

خداروشکر که متوجه شدی قطعا خدا خیلی دوستت داشته که به دلت انداخته به دکتر یاداوری کنی. منم تو بارداری سر دخترم سرکلاژ کردم هیچ اتفاقی هم نیوفتاد و خداروشکر همه چی خوب پیش رفت. البته من با بیهوشی سرکلاژ کردم. 

خودمم همین فکرو میکنم عزیزم.الان زنگ زدم مرکز گفت بخور اشکالی نداره‌ولی من میترسم😑گفت اگه شک داری ش ...

عزیزم دیدم راجب ویتامین دی سوال کردی، من تقریبا تا دو هفته قبل انتقال میخوردم اوایل دو هفته ای یکی بعدم هفته ای یکی، آخرین آزمایشم واسه خرداد بود! بااین حال ادامه داده بودم، روز ۱۴ که رفتم سونو از دکتر افلاطونیان سوال کردم گفت دیگه نخور بعد از انتقال تا سه ماه اول نباید بخوری، نظر دکترا باهم فرق میکنه ولی ظاهرا افلاطونیان اعتقاد داره بعد انتقال تا سه ماه نخوریم

الحمدالله❤
عزیزم دیدم راجب ویتامین دی سوال کردی، من تقریبا تا دو هفته قبل انتقال میخوردم اوایل دو هفته ای یکی ب ...

هوف دختر نمیدونی چقد کمکم کردی.منم دکترم افلاطونیان هست.واقعا ممنونم عزیزم.پس نمیخورم

مرسی خانمی😘😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2738
نه خیلی فقط گاهی انگار تو پهلوهام یکی یه فشاری میده عین نیشگون  یکم درد پریودی دارم کمر درد و ش ...

ای جانم.ان شاالله که خوش خبری عزیزم.منم درد گاهی دارم اما همیشگی نیست.میگیره و ول میکنه😄عسل شنیدم زیاد خوب نیست گلم.اگه میبینی حالت بد میشه نخور

راستی منم خیلی اینجوری میشم یهو از گرما هرچی تنمه بیرون میارم.با اینکه اینجا شدیدا سرده و همه سردشونه😂یا اینکه یهو انگاری سردم میشه.من به فال نیک گرفتم هرچی خدا بخواد.

ای جانم.ان شاالله که خوش خبری عزیزم.منم درد گاهی دارم اما همیشگی نیست.میگیره و ول میکنه😄عسل شنیدم ز ...

ممنون بله دیگه سپردم به خدا آخه خط بی بی امروز کمرنگ تر از دبروز بود راضیم به رضاش انشالله خدا به انتظار همه امون پایان بدل❤❤❤

قربونت عزیزم خواهش میکنم😊😘

آخه میدونی وقتی گفتم ویتامین دی خوردم دکتر اصلا نپرسید مثلا الان عددش چنده و کی آزمایش دادی فقط سریع گف پس دیگه نخور تا سه ماه نباید بخوری

الحمدالله❤
اووووو. چه خبره بعد انتقال!!! تغییر با این سرعت؟! تو‌ ماکروفر که نمیذارنمون من بعد ماه سوم سینه هام ...

😂😂😂

من کلا سینه هام کوچک هست هرروز زوم میکنم روش

حتی درد هم نباید از الان داشته باشه حساس بشه اینا 😅

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
والا مال من ماه‌های آخر تازه به تغییری نشون دادن.....  

مرسی عزیزم دنبال علائمم چه کنم حتی یه ذره درد هم نداره سینه هام

هیچ کجام اصلا

تنها دردی که دارم درد امپول پروژسترونه😆😆 ایا علائم حسابش کنم😂

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
😂😂😂 من کلا سینه هام کوچک هست هرروز زوم میکنم روش حتی درد هم نباید از الان داشته باشه حساس بشه ا ...

من كه از وقتي آمپول پروژسترون رو قبل انتقال زدم سينه هام درد ميكردن تا الان كه روز هشت انتقالمه، كمردرد و پهلو درد و زير دلم گاهي تير ميكشه ديگه ببينم چي ميشه خدايا دل هممون رو آخر سالي خوش كنه 🙏🏻😍

خداااااااايا شكرت🙏🏻
2706