2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817837 بازدید | 669034 پست
سلام ب همه عزيزان ك در همه حال ب فكر هم هستين  خدا تن خودتون و عزيزانتون رو هميشه سالم و شاد ك ...

سلام ماماني طاهاي عزيز ، ان شا الله كه حالت خوب باشه خانمي ، من خودم هم نميدونم چرا توي اين بارداري خيلي بي حوصله شدم ولي فقط ميام اينجا تا يه كم حوصله ام بياد سرجاش ، ان شا الله كه ني ني هامون به سلامت به دنيا بيان  و حوصله مون هم بياد سر جاش  . 

الهیییییی،چرا؟مگه دوقلونداشتی؟؟ازمایشتودادی؟؟انشالله که همه چی خوب پیش بره،شایدبتات کم بالارفته دیرب ...

نه دکتر داروهامو قط کرد😢😢😢

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان ، عزيزم حالا تيتر بتا رو انجام بده ، به نظر من كه حالا باز يك هفته صبر كن شايد هنوز زود ...

سلام نه متاسفانه بتام کم شد.دکتر داروهامو قط کرد.معلوم بود که این حاملگی بوداره.چطور ممکنه دوقلو بدون هیچ علامتی باشه.کاش از اول مثبت نشده بود.امروز داغون شدم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
نه دکتر داروهامو قط کرد😢😢😢

الهیییییی،خیلی ناراحتم اصلانمیدونم چی بگم،الهی خداب دلت ارامش بده،الهیکه هرچه زودترطببعی بارداربشی،خیلی سخته،نمیدونم چراجدیداخیلی شایع شده بتاافت میکنه

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
2728
میگم شما که در مورد کمبود تخمک اطلاعاتت بالاست..میشه به سواله منم جواب بدی؟ من 28سالمه پریودی هامم ...

سلام عزیزم من و شما هم سن و سالیم ولی من ذخيرم، پارسال 1ونیم بود، دیگه الان شاید یکم کمتر شده باشه😂، تازه رحمم هم تک لوله بود مادرزادی، ولی طبیعی باردار شدم، اصلا ام نگران یائسگی نباش، تا بخواد به صفر برسه، نزدیک 50 سالت شده و دیگه کم کم یائسه میشی

سلام نه متاسفانه بتام کم شد.دکتر داروهامو قط کرد.معلوم بود که این حاملگی بوداره.چطور ممکنه دوقلو بدو ...

ای وای نهههههه😭😭😭

بمیرم برای دلت

یعنی هیچ امیدی نبود؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام نه متاسفانه بتام کم شد.دکتر داروهامو قط کرد.معلوم بود که این حاملگی بوداره.چطور ممکنه دوقلو بدو ...

اره واقعاحق داری ازاول منفی بشه پذیرشش راحتتره،اخه علتشونمیگن چرااینجوری میشه؟؟؟سرمم داشتی؟

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
2738
الهیییییی،خیلی ناراحتم اصلانمیدونم چی بگم،الهی خداب دلت ارامش بده،الهیکه هرچه زودترطببعی بارداربشی،خ ...

داغونم ینی

اره واقعاحق داری ازاول منفی بشه پذیرشش راحتتره،اخه علتشونمیگن چرااینجوری میشه؟؟؟سرمم داشتی؟

نه سرم نداشتم انقد حالم بد شد فقط نسخمو گرفتم اومدم بیرون.گفت تا دو هفته دیگه اگه پری نشدی برو سونو بده ممکنه خارج رحمی باشه و این ساکی که تو رحمت دیدیم سایه باشه.البته گفت امکانش خیلی کمه شاید یک درصد.برا همین دعا میکنم هر چه زودتر پرید بشم

دفعه ی چندمتون بود؟؟

اول

ای وای نهههههه😭😭😭 بمیرم برای دلت یعنی هیچ امیدی نبود؟

خدا نکنه .نه دارومو قطع کرد.دعا میکنم هر چه زودتر فقط پرید بشم تا درد سر دیگه ای درست نشده

2706