2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812912 بازدید | 668764 پست
خانوما برای تقویت تخمک چی خوبه؟

پروتئین، مکمل‌های تجویزی، آب، پیاده روی، ورزش خصوصا پیلاتس..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر! با حال کجا بود.... آبروم رفت😂 با خودش گفته عجب اسکولیه اصلا نمیدونم در اون لحظه به چی داشتم ...

ازنظرماکه داریم پیامتومیخونیم خیلی جالبوخنده داره اخه من اینقدخندیدم شوهرم گف چ عجبببب تویه باراین تاپیکوخوندی خندیدی،اخه همش تعریف میکنم براش میگم دعاکن یکی ازمایش داره مثبت شه،بعدمیگم حیف منفی شدیا افت کرد،فلانی یعدچندباربازم منفی شد،بیشترناراحتم بعدخوندن تاپیک،بعداین جربانوبراش تعریف کردم اونم کلی خندید،روحیمونوشادکردی دستت دردنکنه🤣

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
از بس شوهرم استرس بهم وارد کرد اعصابم خورد شد اومدم خونه  هی میگفت کار دارم نباید الان انجام م ...

عیبی نداره غصه نخور بزار بعد عید، کلا دم دمای عید اصلا خوب نیست انتقال، همه در حال خرید و خونه تکونی خود ادم هم یجوریه، فروردین و اسفند همه در حال تکاپو هستن، بزار بعد عید 

2728
منم تا حالا شش تومن خرج کردم،،بهت نگفتن انتقال دوم هزینش چقدره؟

برامن هزینه انتقال 167تمن بود البته 172تمن هم وسایلای انتقال جنین بود ک از داروخونه خریدم..کلا مناسب بود

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
مرسي بهار عزيز🍀🌹 تا چند ماه بعد از پانكچر آخه درد هاي هر از گاهي داري؟ الان سه چهار ماه از پانكچر ...

والا تیر کشیدن طبیعیه، اخه بدن نزدیک های پزیود یا تخمک گذاری تیر کشیدن و داره، عوارض امپول ها خیلی زیاد میمونن، من پریودم تا یک سال بعد پانکچر خوب نشد در حد لکه بود یعنی عوارض داروها به این زودی نمیرن، من اگه از صبح تا  شب بدنم تیر بکشه اصلا اهمیت نمیدم حتی اگه یک سال بشه

انا جون بنظرتون واس قبل انتقال هم تغذیه خاص یا خوردن دارو یا مکمل خاصی تاثیر داره؟و اینکه من برا انتقالم اسپرین و انوکسا رو همینطوری ب تجویز دکتر داشتم ..ایا لازمه ازمایشای انعقادی روبدم؟یا همون ایمنی کافیه؟

@تورک_آنا    

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
واي رويا داغونم خداشاهده  من چيكار كنم مهرش ب دلم بيفته؟

عزیزم یا کم به خودت فرصت بده احتمالا به دید دختر باهاش ارتباط برقرار کردی الان اینطوری شده..... 

میفهممت عزیزم..... 

من سر دخترم چون از اول ازدواج اسم دخترمونو تعیین کرده بودیم و از وقتی جنسیت رو فهمیدیم دیگه به اسم صداش کرم خیلی حس خوبی داشت چون اینطوری بهتر باهاس ارتباط برقرار میکردم..... 

اما برا پسرم تا یکی دو هفته قبلش همسرم هنوز با دل روشن نمی‌گفت اسمش چی باشه فقط من یه گزینه گفته بودم نه نه میگفت نه اوکی میداد..... 

منم سختم بود نمیدونستم چی صداش کنم.... 

یا در موردش حرف میزدیم هی بچه م ی گفتم پسر میگفتم خیلی برقراری ارتباط سخت بود..... 

حالا تصورم اینه یه جورایی به عنوان دختر باهاش رابطه برقرار کردی حالا یه جوری شدی وگرنه بعید میدونم خود جنسیت برات ملاک باشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
قربونت عزیزم.ن این حرفو نزن طلبکارمون ک نیست دنبال جبران باشیم ازش. حتما صلاحم تو این بوده...فعلا ک ...

عزیزم منظور از جبران که ماها میگیم تلافی نیست.... 

یه جورایی منظورمو پاداش صبرته عزیزم..... 

قربونت عزیزم.ن این حرفو نزن طلبکارمون ک نیست دنبال جبران باشیم ازش. حتما صلاحم تو این بوده...فعلا ک ...

دیدی مثلا یه پولی رو از دست میدی از یه طرف دیگه مثلا همسرت یه پاداشی چیزی میگیره جبران میشه..... 

این از دید من یه جبرانه نه به خاطر اینکه قبلش خدا برات کم کاری کرده حالا بدهیشو اینطوری میده..... 

میشه گفت یه فردی بهت بدهکار شده حالا به هر طریقی خدا با نعمتهای بی منتش یه جوری بدهی اون فرد رو برات صاف میکنه..... 

نه اینکه خودش بدهکار باشه برا اینه که جا خالیاتو بی منت پر میکنه و میشه یه جبران عالی و بی منت..... 

انشاله .. انشاله شماهم میایید و خبر خوش بارداریتو میدی چقدر خوشبختن اون زنهایی که راحت باردار میشن و ...

انشالله به زودی خوشگلترین و خوش هیکلترین خواهی شد.... 

منم روز 5 انتقالم و علائم خاصی ندارم. استرس نداشته باش و به خدا توکل کن. فقط من از دیشب دچار لرز می ...

عزیزم مامان لرزان کم نداشتیم..... 

مبارکه انشالله.... 

من خودم اصلا انتقال تو اسفند و فروردین و دوست ندارم، الان میتونی خونه تکونی کنی، کارهای عقب افتاده رو انجام بدی، عید یه عالمه مهمونی میخوای بری و بیاد کسی، کار کنی، کارهاتو بکن با خیال راحت، خونتو اماده کن برای اردیبهشت که نی نی میخواد بیادکه نه ماه نمیتونی خونه تکونی کنی

مرسي بهار عزيز🍀🌹 تا چند ماه بعد از پانكچر آخه درد هاي هر از گاهي داري؟ الان سه چهار ماه از پانكچر ...

به خدا تا اخر عمر تیر کشی داشته باشی طبیعیه، فقط یه سونو بده که مطمئن بشی کیست نداشته باشی، فقط همین، باور کن تیر کشی برای زنها همیشه طبیعیه، چون به خاطر پریود و تخمک گذاری و...... هزار تا چیز دیگه که تو رحم اتفاق میفته طبیعیه 

2706