2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817898 بازدید | 669039 پست
خاکستری عزیزم مریم مادر مهربونم sm_paجان ninitopolعزیز گلبک جان طلوع جان سهای عزیزم مامان آین ...

فدای دل مهربونت بشم اخه.راستی منم دختر فروردینم😍💚

امیدوارم خدا بهترینها رو جلو راهت بذاره و سوپرایزت کنه توی سال جدید.من شرمنده میشم وقتی امثال تو و نفسی رو میبینم که انقد با اراده و محکمین.انقد صبور و خوش برخوردین.امیدوارم خدا به همین دل مهربونتون نگاه کنه و شادتون کنه هرچه زودتر

پایانِ شبِ سیه سپید است🌹

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤪😄 الان میخندم ها ولی اونشب فحشی نبود که به خودم ندم اصلا روم نشد برای شوهرم تعریف کنم

میفهممت.من خودمم استاد سوتی ام توی جمع😂😂😂

تفریحِ سالمِ مجلسیم اقا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2728
نه واقعیت محضه😊 انشالله که مبارکه

اخه همیشگی نیستا.مثلا شبا وقتی میخوام بخوابم یهو حسش میکنم.اما بازم مطمئن نیستم.چون یکی از فانتزیام این بوده که زیر دلم مث نبض بزنه شاید توهمه😑😂

ولی من به توهمش هم دلخوشم

وای دختر مردم از خنده باور کن روز زاییدن مرغ مینا برات بیارن😁 بی زبون شوهرت وقتیم کنارته چکارا میک ...

اصلا تقصیر شوهرم بود دیگه... بعد کلی نبودن حالا که پیشش بودم حواسم پیش شوهرم بود. مردا همگی روی مبل های اون طرف پذیرایی نشسته بودن ما خانمها اینطرف... من از این زنونه مردونه شدن جمع ناراحت بودم. دوست داشتم پیش شوهرم باشم. تو جمع خانما بودم اما حواسم و چشمم به شوهرم بود.... 

اخه همیشگی نیستا.مثلا شبا وقتی میخوام بخوابم یهو حسش میکنم.اما بازم مطمئن نیستم.چون یکی از فانتزیام ...

منم وقتی در حال دراز کشیده و آرامشم حسش میکردم.

اولا که زیر شکمم بود الان دیگه برات نگم که کجاهام نبض میزنه!

اصلا تقصیر شوهرم بود دیگه... بعد کلی نبودن حالا که پیشش بودم حواسم پیش شوهرم بود. مردا همگی روی مبل ...

ای ای خدا

خدا بداد بچه برسه بعد نه ماه و شاید بیشتر بری سر خونه و زندگیت کسیم نیست پیشتون تلف نشه خوبه😜....

از امام رضا میخوام پشت و پناهش باشه از دست مامانش بعد از اینهمه دوری😂😂😂😂😂😂

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2738
خدا کنه برا منم مث اونا باشه.راستی تورک آنا  جونن میگم من سرما خوردم تاثیر داره گلو دردمو خوب ک ...

نگران نباش انشالله کلی جنین عالی خواهی داشت..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دوستان دکتر همسر من رو معاینه کرد گفت واریکوسل داری و بعد ه غیر از آزمایش اسپرم ازمایش dfi که یعنی ک ...

عزیزم بله کار خوبی کردین رفتین برا بررسی.... 

بله دی اف آی هر چه قدر پایین‌تر باشه بهتره..... 

انشالله که برا شمام بهتره.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
من 24 پریود شدم و رفتم تو سیکل انتقال فریز و سونو شدم و داروهام رو گرفتم ، شدیداً محتاج دعاهاتون هست ...

عزیزم انشالله که جواب همتت رو میگیری..... 

منتظر خبرای خوبتیم عزیزم..... 

خانما امروز روز یازدهمه انتقالمه ولی متاسفانه یا خوشبختانه این بار منفی شد خیلی بدنم خسته هست همش دو ...

عزیزم روز یازده شاید نتیجه معلوم نشه..... 

انشالله تکرار کردی و جواب +گرفتی..... 

برا کش و قوس به دکترت بگو..... 

انعقادیا و چک کردی؟؟؟ 

نه هنوز.یکهفته دیکه مونده ب اومدن پرنسسش

نه بابا یه هفته چیه گفت دکتر برا 2 اسفند وقت داده..... 

البته حواسم نبود من چند روزی عقبم..... 

خخخخخخخ..... 

روز نهم و دهم بی بی چک گذاشتم منفی شد سینه هامم سفت نشده از اونجاییکه بار چهارمه انتقال میدم خودم قش ...

چی بگم آخه.... 

عزیزم به خدا من علائم + و - هام یکی بودن یا بهتر بگم همه بی علامت بودن..... 

2706