2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815937 بازدید | 668909 پست
خاکستری عزیزم مریم مادر مهربونم sm_paجان ninitopolعزیز گلبک جان طلوع جان سهای عزیزم مامان آین ...

مااینجاهمه همدردیم عزیزم،کمترین کاری ک ازمون برمیاداینکه ب حرفهاودرددلهای هم گوش بدیم وتسلای دل هم باشیم،انشاالله هرچه زودترخدادلتوشادکنه به آرزوت برسی الهی💜

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
عزیزم۲انتقال آخرکاملا طبعم معتدل شده بود، دکترای ابن سینا وکلا همه پزشکا هم میگن هیچ وقت نمیشه دلیل ...

سرم نگرفتی تابحال نه؟ای وی ای جی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزدلم،واقعا همسر همراه وخوب نعمتیه که هرکسی نداره وماباید به خاطر داشتنش همیشه شاکرباشیم، ر ...

اگر جدی نباشه از این ولات....

مطمئن باش از شیراز گذر کرده و اب و هوا ش بتنش چسپیده😂😁

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
مشکل همون اسپرم همسرمه  که وارد این پروسه شدیم،ولی توی میکرو بهترین اسپرمهاروانتخاب میکنن پس نب ...

عزیزم شما که همه رهها رو‌رفتین و‌همه چی رو‌چک‌ کردین، خدا بهتون صبر بیشتری بده، اما کاش یه مدت دارو و‌درمان شیمیایی رو‌کنار بذارین‌و‌تحت نظر یه دکتر طب سنتی پیش برین، شاید طبیعی جواب بگیرین، یا حداقل برای یه میکرو‌بهتر آماده بشین❤️❤️🌺🌺

2731
عزیزم بعد انتقال شیاف پروژسترون میدن یا آمپول  اخه استرس امپول گرفتم اونم که بچه ها میگن دردم ...

عزیزم تا 3روز امپول بود بعد شد شیاف

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

سلام

●■●■●■●●بچه ها من یادم رفت امپول ستروتاید رو هواگیری کنم متاسفانه البته یه سری که داشتم میکشیدم تو سرنگ هواگیری کردم اما بعد دوباره هنوز کمی از مایع مونده بود کشیدم تو سرنگ و نیدل رو عوض کردم دیگه اصلا یادم نمیاد چی شد اصلا چقدر هوا داشت..حالاا چی میشه....بخدا دیگه خسته شدم ده مدل امپول یه عالمه کار از ذهنم پرید یهو نمی یادم نمیاد چقد هوا داشت...خدایااا رحم کن 

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..
به روم نیارین اقا🙈🙈😂😂خنگ شدم رفت

از خنکی نگو که من پرچم دارم😅

وقتی شوهرم اینجا بود رفته بودیم خونه خاله اش دورهمی

وسط گفتگو ،عروس خاله اش به من گفت راستی مینامون هم حامله است😊....

منم با ذوق گفتم عههههه آخی .... بار اوله میخواد تخم بذاره؟؟؟؟😐😶

من فکر کردم منظورش مرغ میناست....

یکی نیست بگه آخه مگه مرغ مینا حامله میشه!!!! اصلا مگه اونا مرغ مینا داشتن!!!!!

دیگه عذرخواهی کردم تا آخر مهمونی هم لب از لب باز نکردم.... خدایا چرا من همه سوتی ها رو تو فامیل شوهر میدم😭😭😭

مامانای ای وی افی کسی نمیدونه جواب سوالمو؟

دکتر من که از اول بر اساس قد و قواره جنین تو سونو سن بارداری رو حساب میکنه. تا حالا نشده ازم تاریخ پریود بپرسه... اما وقتی خودم با تاریخ پریود حساب میکنم با سن سونو یکی هست. نهایت یکی دو روز فرقشه

2738
از خنکی نگو که من پرچم دارم😅 وقتی شوهرم اینجا بود رفته بودیم خونه خاله اش دورهمی وسط گفتگو ،عروس ...

وایییییی رویاجون خیلی باااااااحالیییییی🤣🤣🤣

متاسفانه وسط سیکل پانکچر دکتر ذوالقدری کاری واسشون پیش اومده و میخوان برن تا فروردین یهو شوک شدم....

■●■●■●فقط اینکه حالا که دکتر نیست دکتر اتوسا کریمی رو جانشین قرار دادن...کسی ایشون رو میشناسن به نظرتون چه کار کنم واقعااا موندم به خدا...

■●□●□● دکتر ذوالقدر گفتن اگه جنین کافی تشکیل بشه فرش انتقال بده...اگه نشد دیگه فقط رحم جابگیزین...بدون هیچ امادگی مثه خراش و...به نظرتون با توجه به شرایط من صلاح هست واقعا انتقال؟؟؟؟

ا■●■●■●■●امروز روز 6 تزریق امپولهای پانکچره ازمایش همسرم wbcبالاست باید بریم دکتر جنتی دارو بگیره یعنی از در و دیوار داره کار پیش میاد...امیدوارم تا پانکچر خوب بشه

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..

[QUOTE=82628010]عزیز دلم روزی که من وارد سیکل شدم ذخیره م اندازه زن ۵۴ساله بود و سیکل اول اصلا تخمک نداشتم که بخوام ...[/QUOTE

انشالله که خدا به زودی زود به همون زودی که با ایمان بزرگت از خدا انتظار داری معجزه ای نصیبت کنه که تا اخر عمر ازش لذت ببری. 

عزیزم پیر چیه دلت باید جوون باشه که شک ندارم با سلامایی که میدی جوونه....  سلاممممممممم به روی ...

سلام

ممنونم از لطف ومحبتتون      

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام ب همه عزيزان ك در همه حال ب فكر هم هستين  خدا تن خودتون و عزيزانتون رو هميشه سالم و شاد ك ...

عزیزم همینکه حال خودت و وروجکات و همسرت خوبه یه دنیاست.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

دوستان من چند صفحه ای جا گذاشتم برمیگردم جواب میدم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
@nini6769     @نفسی835     @elhamiiiiiiiii     @آزی25776 ‍&nb ...

عزیزم از این پستت دلم گرفت..... 

خیلی ناراحت شدم اما خوشحالم که هنوز داری به ادامه راه فکر میکنی..... 

عزیزم مطمئن نیستم از نظری که میدم فقط بر اساس احساسم دارم جوابتو میدم..... 

به نظرم میاد اول جنین اهدایی رو انجام بدی..... 

از قدیم گفتن بارداری خودش میتونه بدن رو به زیستی کنه..... 

چون حس میکنم برا منم همچین اتفاقی افتاده بود..... 

به نظرم اگه یه بارداری موفق رو تجربه کنی احتمالا پشت بندش بارداری طبیعی رو تجربه کنی..... 

بازم فکراتو بکن خواستم حسمو بگم شاید بتونی لا تحقیق در موردش به جواب منطقی برسی.... 

2706