2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816027 بازدید | 668912 پست
راستی از امروز تکرر ادرار دارم همش دستشویی هستم 😑 لطفا اگه کسی اینجوری بوده بیاد یکم توضیح بده که ...

به فال نیک بگیر عزیزم..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم من امپول پروژسترونم روباانوکساپارین روتویه تایم میزدم،چون عمم وشوهرم تزریق میکردن دیگه تویه تا ...

عزیزم برا منم روز انتقال همزمان زدن ولی دکترم توصیه کرد دو ساعتی فاصله بدم..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آنا در مورد تست GBS ک دو سال پیش انجام دادی سوال دارم

عزیزم چی بود دقیقا؟؟؟؟؟ 

فکر کنم اگه اشتباه نکنم انجامش ندادم میخواستم انجام بدم ولی ندادم..... 

الان حضور ذهن ندارم اما مبهم چیزایی یادمه..... 

بچه ها هزینه آزمایش های تکمیلی چقدر میشه؟

عزیزم هزینه جدید رو نمیدونم ولی برا من سال 94 نسخه 3 و 4 حدود نهصد شد کاریوتایپ 350 و دی اف آی هم 70 البته با بیمه تامین...... 

هزینه های جدید رو دوستانی که اخیرا انجام دادن بگن بهتره.... 

2728
سلام بچه ها برای انتقال جنین فیریز قبلش دکتر چه داروهایی میده؟چقدر زمان میبره از اولین مراجعه تا انت ...

بستگی به نوع سیکل داره عزیزم..... 

سلام مامانای گل من فردا میرم واسه انتقال میشه راهنماییم کنید امشب چیز خاصی باید بخورم یانه ؟ واینکه ...

عزیزم برا جواب سوالت دیره ولی انشالله خبر بتای تپلتو بدی با شادیت شاد شیم..... 

بچه ها این سوال منو پاسخگو باشین لطفا 😩😩

انشالله خیره جوابی به ذهنم نرسید واسه همین چیزی نگفتم..... 

خانوما میشه جواب بدید نگرانم خانوما من قرار بود اینماه برم واسه میکرو دکترم گفته بود قبلش همینجا تو ...

عزیزم خوب زوده برا آز..... 

هنوز نه روزه هاش سی جی زدی..... 

2738
سلام دخترا خوبین؟ خوشین؟ من امروز رفتم سونو آنومالی..... همه چی خوب بود خدا رو شکر.... فقط تو بطن ...

خدارو شکر عزیزم انشالله صحیح و سالم بغلش کنی..... 

عزیزم در اون موردم اطلاعاتی ندارم اما انشالله که خیره..... 

سلام به همه دوستای خوبم من دوباره رفتم برای شروع یه پانکچر دیگه ۲،۳ تایی تخمک داشتم که امیدوارم هر ...

انشالله هر سه جنین عالی میشن حتی بیشترم بشه تعدادشون..... 

توکل به خدا راستی خبر خوب اینکه هماتوم دیگه نبود. و جفت هم شده بود فوندال خلفی.... سرویکس هم که قبل ...

خخخخخخخخخخ..... 

آقا پسرمون نازدارن دیگه...... 

٢٩ سالمه تاحالا آزمايش دخيره تخمدان ندادم

سنت که خوبه.... 

تستم بده شرایطت مشخص بشه.... 

ممنونممم خواهرگلمممممممم 😍🥰  اسمشو از خیلی وقته انتخاب کردم پسر باشه اقا حسین 🌸 دخترباشه رق ...

elhamiiiiiii#  

دست  ابوالفضل  رو سرت امروز همراهت باشن ایشاله ...انشاله خدا آرامش و نینی ناز بهت بده اینبار😘......

آفرین به انتخاب اسم هات😚

میگم بلد نیستیا😉.....بچه رو تو یه دست بغل کن مثل اونایی که یه دست دارن برقص😂

بقیه دوستانی هم که امروز انتقال دارید دست پر برگردید ایشاله

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

سلام ب همه عزيزان ك در همه حال ب فكر هم هستين 

خدا تن خودتون و عزيزانتون رو هميشه سالم و شاد كنه 

ان شاءالله ك همگي خوب باشي 

ببخشيد ك خيلي ب ندرت ميام اينجا و بي وفا شدم 

نميدونم چرا اصلا حوصله ندارم 

خلاصه 

به همه ي همنوعاني ك مادر شدن خيلييي تبريك ميگم و از خدا ميخوام اين خوشحاليشون تا آخر عمر پايدار باشه 

و بچه يا بچه هاشون رو سالم و صالح بغل بگيرن و خدا عمر با عزت نصيب خودتون و بچه هاتون كنه آمين 

و عزيزاني ك مواجه با تجربه تلخ منفي شدن ، خدا خيلي زود حس تلخي رو ب شيريني تبديل كنه 

خدا حافظ خودتون و عزيزانتون باشه آمين 

... 

از خودم بگم 

منم الحمدالله ب لطف خدا همه چيم داره ب خوبي و خوشي ميگذره ك ان شاءالله اين حسام نصيب تك تك منتظرا بشه الهي آمين 

دوستاي عزيزم اگر نيستم اگر اسمتون از ذهنم ميپره اما ب يادتون هستم و هميشه دعاگوتون 

ان شاءالله در هر جايي از نقطه ي زمين هستين در كنار عزيزانتون شااااد و سلامت باشين ❤️

التماس دعا 🌹🌹

اين چشماي منه از ديروز تاحالا😐 من اصن نميدونم چم شده بقران انقد دختر شاديم هرجا ميرم ميگن بيا اين ...

نینی داره حسابی اذیتت میکنه....اخی نازی

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706