2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817122 بازدید | 668986 پست
منم بعد منفی شدن تازه حال دوستانی که انتقالشون منفی میشد رو فهمیدم  دست خودم نبود یه بغضی تو گ ...

عزیزم ببخش که حرفام باعث شد ناراحت شی معذرت میخوام آرزو میکنم خدا دلتو شادکنه زندگیتونو پرعشق تر کنه باوجود یه فرشته ناز👼 انشاءالله خیلی زود

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
پیامتو که خوندم اشک.تو چشمام جمع شد،،خدا میدونه شوهرامون چقد از ما مشتاق ترن،خدا هیچ کسو ناامید نکنه ...

عزیزم ببخشید باعث ناراحتیت شدم 

به امید خدا هممون مامان میشیم و این روزا از یادمون میره ☘☘🌷🌷🌷🌷🌷☘☘

خداجونم شکرت       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ببخش که حرفام باعث شد ناراحت شی معذرت میخوام آرزو میکنم خدا دلتو شادکنه زندگیتونو پرعشق تر کنه ...

نه عزیز دلم این چه حرفیه اصلاناراحت نشدم  اتفاقا سبک هم شدم همه ما اینارو تجربه کردیم 

من مطمئنم همه ما تو نوبتیم 

انشاءلله پشت سر هم مامان میشیم و یه عالمه خبر خوب قراره تو این تاپیک زده بشه 

😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خداجونم شکرت       
الهام جون پیشاپیش سال جوجت مبارک😍😍😍 راستی اسمشونو ایرانی میزاری یا فرنگی🤔😉 ایشاله اومدی ای ...

ممنونممم خواهرگلمممممممم 😍🥰 

اسمشو از خیلی وقته انتخاب کردم پسر باشه اقا حسین 🌸 دخترباشه رقیه نازم 🌸🌹 از همون با خودم اقا امام حسین عهد کردم خدا بهم بچه ای بده اسم مبارکشون رو میذارم 😍 

با بچه رقص ننه   مثل لاکپشت به پشتم ببندم قر بدمم😂 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2731
سلام عزیزدلم خودت چطوری خوشگلم؟؟؟شنیدم ک انتقال داری ب سلامتی ایشالا یعنی اون روزی ک خبر بارداریتو ...

ای جانمممممممم جوجه ی من چه خاله ی خوبی داره 😘😍🌹بذار بیاد بدستت میدم تو میدونی اون جوجه ی زرد 😂 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

اين چشماي منه از ديروز تاحالا😐

من اصن نميدونم چم شده

بقران انقد دختر شاديم هرجا ميرم ميگن بيا اينجا نميدونم چرا اينجوزي شده

خداجون دیدی چقد سختی کشیدم نینیمو نگه دار واسم ♥️
2738

سلام خوبید
من امروز روز دوم پریود بود رفتم سونو واسه میکرو دکتر بهم گفت آدنومیوز داری چیزی نفهمیدم به اونصورت بهم گفت اگه انجام بدی رحمت بچه رو نگه نمیداره وضعیتش خوب نیست 😞بهم دوتا آمپول دیفرلین داد که یکی امشب زدم یکی باید ماه دیگه بزنم شما می دونید چیزی در این مورد😥

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
قاطي كردم بقران 😐

عزيزم واقعا هنوز كنار نيومدي ؟ ببخشيد ديگه مجبورم با خشونت باهات صحبت كنم . 😬😬😬 واقعا تو رو خدا خجالت بكش از دوستاني كه امروز منفي شدن ولي باز هم ذره اي نااميد نيستن ، تو رو خدا به اين فكر كن اگر چند بار منفي ميشدي خيلي بهتر از اين بود كه الان خدا يك گل پسر ناز توي دلت گذاشته ، ديگه خودت رو جمع و جور كن و برو دنبال سيسموني خريدن براي شاهزاده كوچولو. 😍😍😍

سلام خوبید من امروز روز دوم پریود بود رفتم سونو واسه میکرو دکتر بهم گفت آدنومیوز داری چیزی نفهمیدم ...

عزيزم منظورت آندومتريوز هست ؟ من خيلي اطلاعات دقيقي ندارم راجع بهش آنا جون يا بقيه دوستان كه اين مشكل رو داشتن بهتر ميتونن راهنماييت كنن .

2706