2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816554 بازدید | 668945 پست
ای جونم فدای قلب مهربونش.شک نکن که مامانی پس.ان شاالله به زودی سندشو هم میبینی😍 دختر ناز خواهرتو ا ...

فدات عزیزم. حتما میگم برات دعاکنه...انشاءلله ک.عیدامسال  بهترین عید هممون باشه وبه یمن قدمای فرشته هامون با خرید عید ی جفت کفش کوچولو هم بخریم  

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
فدات عزیزم. حتما میگم برات دعاکنه...انشاءلله ک.عیدامسال  بهترین عید هممون باشه وبه یمن قدمای فر ...

اخ اخ گفتی .بخدا دل تو دلم نیس که زودتر برم براش خرید کنمممم😍😍😍قربونش برم.هرچند همیشه هرجا چیزای نقلی و ناز میبینم میخرمممم.اما الان حال و هوامون فرق داره.الهی آمین💚خدا حتما حواسش به دلامون هست

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم من پنجشنبه که پانکچر شدم گفتن یکشنبه بیا واسه انتقال اما کمی درد شکم دارم

شماکجا وباکدوم دکتر پانکچر شدین؟برپانکچر چقدر گرفتن؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
اره عزیز گفت احتمالا سه شنبه انتقال بدن جنین ولی کیفتشون گفتن هنوز معلوم نیست سه شنبه میگن،برا روز ا ...

شما کجاپانکچرکردین؟میتونم بپرسم هزینه ای که برپانکچرگرفتن چقدر بوده؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2731
عزيزم درمانگاه بهبد سونوگرافيش خوبه ؟

سلام.

سونوگرافیش خوبه .

اما اگه بیمه تون تامین اجتماعی یه وتو کرج هستین ازسونوگرافی دکتر زهراشکری خیلی تعریف میکنن ومیگن خیلی دقیقه.من رفتم پیش زهراشکری....اصلا سوالاتت ر جواب نمیده ومیگه همه چیز ر تو گزارش برات میدن  اماهمه میگن خیلی دقیقه.زهراشکری ر باید صبح زود اونجاباشی وقت بگیری.ساعت8صبح بایدباشی تابهت وقت بدن.

سونوگرافی بهبد....خیلی خانم دکترش مهربون وماهه ...برات وقت میگذاره ومیری پیشش انگار رفتی پیش مادرت....خیلی مهربون وخون گرمه وهمه سوالاتت ر بامهربونی جواب میده هرچقدر هم سرش شلوغ باشه

عزیزدلم غصه نخور و دیگه به گذشته فکرنکن.چون سودی نداره.خدارو هزار مرتبه شکر کن که دوباره نی نی گذاشت ...

خیلی ممنون.به امید خدا

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2738
مرسی عزیزم. آره آ ام اچ 3.9 بود که نرماله خدا رو شکر ببین یه سوال میگن برای آز پرولاکتین نباید ق ...

بهتره شب قبلش نزدیکی خصوصا تحریک سینه نباشه و سوتین نبندی.2 ساعت قبل از نمونه گیری بیدار شی و حداقل نیم ساعت قبل از نمونه گیری استراحت کامل باشی یعنی رو صندلی آزمایشگاه بشینی.استرس هم رو نتیجه تاثیر میزاره

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
آتریسا جون تحت نظر کدوم دکتر هستی؟

مرمر جان عزیزم من با دکتر ذوالقدری سیکل رو شروع کردم فک کنم دکتر شما هم ایشون هستن..شما در چه حالی؟؟پانکچر شدی عزیزم؟؟دوباره تو انتخاب به شک افتادم اما خب به نظرم خیلی فرقی نمیکنه 

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..
بی بی چک خر است    حال ادم رو میگیره کلا.با مثبت منفی کاذب

بنظرم جواب بی بی چک اصلا کادب نیست پارسال که انتقال دادم از روی بی بی چکم فهمیدم یه مشکلی وجود داره به هر کی میگفتم باورش نمیشد تا اینکه از دادم و فهمیدم بتام خوب بالا نمیره

مرمر جان عزیزم من با دکتر ذوالقدری سیکل رو شروع کردم فک کنم دکتر شما هم ایشون هستن..شما در چه حالی؟؟ ...

آتریسا جون

بله دکتر من هم ذوالقدر هست،البته دکتر آصف جاه به من پیشنهاد داد ایشون رو،من مرداد ماه پانکچر شدم و دو بسته 2 تایی جنین دارم که فریز کردم،ولی هنوز انتقال ندادم چون بعد از هیسترو دکتر آصف در آبان ماه هنوز مشکل رحمم کاملا رفع نشده،یه مقدار مایع در رحمم هست که این موضوع باید بر طرف بشه،شما به چه دلیل ایشون رو انتخاب کردین؟

موفق باشی عزیزم

2706