2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802028 بازدید | 668348 پست
عزیزم درمورد کیفیت همونطورکه خودت گفتی گفتن تومانیتور دیدن!!!مثله اینه که یه خانم زیبا وخوشتیپ و جذا ...

افرین خوب مثالی زدی

خب تو اون برگه اون دوتا تیک مشخص میکنه که مال من از چه نوعی بوده ترجمه اش این چیزهایی که گفتم بود ولی متوحه نشدم یعنی چی یه متخصص باید بگه فعلا که مامانمو تازه از بیمارستان اوردیم خونه و بیحاله 

خودمم داغونم 

اثاث کشی هم داریم البته یه ماه دیگه ولی باید جمع و جور کنمم 

فیبرمم باید بررسی بشه ولی نمیدونم پیش کی ؟

مشاور گقت تهرانی گفته باید عمل شه خودشم انجام میده  ولی عمرا باید پیش یه درست و حسابیش برم 

تو گاندی ivf میکنه البته میکرو مطبش تو ملاصدراس

بالای چهلو انجام میده ؟

فکر کن بار اول تو نیکان منو سونو کرده فولی انترال نداشتم گونال داد که دوسری داد بازم نداشتم پس اولم نداشتم دیگه تا این حد بی فکرن 

اثر فشاری فیبرومو خودم بعد انتقال منفی گفتم ایمنی انعقادی  هم نگرفتن 

اگه واقعا نصر بالای چهلو میگه فقط اهدایی پس واسه بررسی فیبروم برم صرفا 

چوبساز سونوی سه بعدی داره ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیکه فکر نکنم تخمکی باشه  اخرش رفتیم که ازشون خلاصه پرونده بگیریم برای نصر مشاور گفت شما ...

درناز جون کلا لقاح و بارداری... پروسه خیلی پیچیده ایه

هر مرحله شو باید دست به دعا بریم جلو

من فقط چشمم به دستای خودشه میدونم بنده ناشکری بودم تو  جوونیم از ازدواج و مادر شدن طفره رفتم ولی ازش خاستم که خودش کمکم کنه و دعا میکنم خاست خداوند با خاست من یکی باشه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2720
بالای چهلو انجام میده ؟ فکر کن بار اول تو نیکان منو سونو کرده فولی انترال نداشتم گونال داد که دوسری ...

بالای ۴۰ رو بله انجام میده سونو هم داره نمیدونم سه بعدیه یا نه ولی منو سونو کرد گفت فیبرومت تخمدان چپو برده عقب تو تخمک کشی بهش دسترسی نداریم احتمال زیاد و اول فیبرومتو عمل کن که من مرداد عمل کردم

۱۳ سانت سابسروز با آصفجاه

درناز جون کلا لقاح و بارداری... پروسه خیلی پیچیده ایه هر مرحله شو باید دست به دعا بریم جلو من ف ...

بله دیگه  تارا جان هر چیزی تاوانی داره وقتی که ما خواستیم تحصیلاتمونو تا اخرین مرحله ادامه بدیم در شغلمون پیشرفت کنیم بعد ازدواج کنیم اینجوری هم میشه 

ولی ازیه لحاظ من حتی اگه بچه دارم نشم پشیمون نیستم اونم اینه که وقتی احساس کردم با یه انسان دیگه به آرامش  و شادی بیشتری میرسم ازدواج کردم این خودش یه دنیا می ارزه الانم میخوام که باهم بچه داشته باشیم در واقع چون از ماست میخوایم نه به خاطر شیرینی و لذت خود بچه 

باز کرد شکمتو ؟ 

بله البته من خودم عمل باز خاستم ایشونم موافق بود البته چون هر خانمی تا ۴۰ سالگی اقلا یبار باید شکمش باز بشه ببینن توش چه خبره

وگرنه که ایشون ته لاپاروسکوپی هستن

2714
افرین خوب مثالی زدی خب تو اون برگه اون دوتا تیک مشخص میکنه که مال من از چه نوعی بوده ترجمه اش این چ ...

آره حتما مشورت کن،ان شاء الله بلا ازمادرت هم دورباشه🙏🙏🙏اسبابکشی هرچندخیلی سخته ولی برای روحیه آدم خیلی خوبه کلا آدم حال وهواش عوض میشه،ان شاء الله توخونه ی جدید سیسمونی دوقلوهاتو بچینی🙏🙏🙏

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
ا ینی اگه دارو استفاده نکنی اصلا سایز فولیکولا به حد مناسب نمیرسه؟پس چی میشه تکلیفشون؟ دارو منظور د ...

اره عزیزم.همون لتروزول و بقیه داروهای محرک.ولی وقتی استفاده میکنم خیلی خوب جواب میده تخمدانام به دارو.مثلا با ده تا لتروزول پنج شیش تا فولی خوب داشتم.

من رفتم علت باردارنشدنمو پیداکنم که دکتر از ازمایشها فهمید که تنبلی تخمدان دارم .سونو میکرد طی سیکل و متوجه شدیم که نه تخمکها رشد میکنن و نه ازاد میشن بدون دارو.پر از کیستای فولیکولی ریزه تخمدانهام همیشه ی خدا 😑

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سارا جان داشتم تاپیکو میخوندم دیدم ک شما هایپر شدی پس باید پلی کیستیک باشی،من ذخیرم پایینه پلی کیستی ...

عزیزم احتمالا شماهم تنبلی تخمدان داری که رشد نمیکنه فولیکولات بدون دارو..نه ۱۱ کم نبوده.هرروز ۲ میلی هم رشد کنه تا ۱۵ یا ۱۶ سیکلت میشه ۲۰ و عالیه واسه بارداری.دارچین خیلی تاثیر مثبت داره رو رشد فولیکولها.

برام دعا کن مامان کوچولوی خوش قلبو عزیز💕😍💕😍💕🌸🌸

الهی بگردم ..خیلی ناراحت شدم شنیدم منفی شد عزیزم..توکل به خدا.ان شاء الله دفعه ی بعد دوقلوی دختر و پسر نصیبت بشه ،جبران این دفعه رو هم کنه😍😍 یکم استراحت کن و با اراده و روحیه ی قوی برو واسه انتقال مثبت

2706