2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802682 بازدید | 668364 پست
پس چطور من ماه قبل یه تخمک داشتم این ماهم دوتا تخمک  که البته به بادش دادن  پس تارا جان ...

نصر قطعا میگه اهدایی 

پرونده منو اصلا نگاه نکرد سنمو که دید گفت اگه میخای اهدایی بگیری شروع کنیم با تخمک خودت من قبول نمیکنم اصلا جنین تشکیل نمیشه... هر پزشکیم قبول کنه بدون که بخاطر پوله... حتی بهش گفتم من ذخیرم ۲ هست  .... که اون حرفارو تحویلم داد ولی با همین سن خداروشکر با لطف خدا و دانش دکتر چوب.ساز ۷ تا جنین تشکیل شد بقیه مسیر هم توکل بخدا 

ایشون از اول گفت تو سن شما پیورگان بهتر جواب میده و سیکل منو روی پیورگان گذاشت 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم کامنت های منو خوندی در مورد تخمکهام ؟

اره عزیزم بدگمان نشو بهشون

ببین همکار منم ۴۵ سالشه و ذخیرش نزدیک صفره سه بار پانکچر کرده و طی سه بار پانکچر کلا سه تا جنین تشکیل شده که فریزشون کردن و میخان در یک نوبت براش انتقال بدند تو سن ماها چیز عجیبی نیست

من از ۱۶ تا فولی با ذخیره ۲ کلا ۷ تا تخمک خوب دادم اولش واسم عجیب بود ولی بعد نشستم یک کم منطقی فکر کردم دیدم باید خدارو خیلی خیلی شکر کنم میتونست هیچی جنین نشه باتوجه سنم 

2456
اه چه جالب من میخوام به خاطر فیبروم و بررسی اثر فشاری اون برم پیش نصر پس اونم چندان تبحر نداره ؟ ات ...

دورناز جون سونو سه بعدی  رحم   نصر من قبول دارم،میتونی بازم بری یا فقط وقت سونو بگیری 

من تجربه و دیدگاه خودمو گفتم دوستم

ودر پایان اینکه  بعدش که مثلا قانع شدم ولی در واقع گولم زد رفتیم پیش مشاور چون اون خبر نداشت ک ...

عزیزم این چند پستتو کامل خوندم،خب فرض میکنیم حدس شمادرست باشه،بررسی کن ببین باادامه ی این فکرا وپیگیریا  درباره تخمکای ازدست رفتت چه چیزی بدست میاری؟تخمکات برمیگرده؟نهایتش اثبات میشه ونیکان واون پرسنل بدنام میشن،اما به این فکرکن شماتو دوره حساسی هستی وزمانت کوتاهه حالا این زمان کوتاهتو بااسترس وناراحتی برای تخمک از دست رفتت بگذرونی فقط داری کیفیت تخمکای بعدیتو میاری پایین،رهاش کن عزیزم،الان بیشترین لطفو خودت میتونی به خودت بکنی،به فکر تخمکاو جنینای آیندت باش واوناروبسپاربه خدا .....

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2714
خوب بله  ولی وقتی تخمک از اول بگن خوبه چی؟

عزیزم درمورد کیفیت همونطورکه خودت گفتی گفتن تومانیتور دیدن!!!مثله اینه که یه خانم زیبا وخوشتیپ و جذاب و به ظاهر سالمو ببینی بعد که ازش بپرسی متوجه شی مشکل کلیه وکبد وقلب داره!!!!!!

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
خوب بله  ولی وقتی تخمک از اول بگن خوبه چی؟

اخه تخمک خوب از رو چیش میگن خوبه؟!

نوشتم پستهای قبلیم دنر ۲۷ ساله ۱۱ تا تحمک داد که کلا ۶ تا جنین شد

حتی دیدم تو یادداشتهای مسول مامایی طرف از ۳۱ تخمک کلا ۱۱ تا جنین داده بود 

اینکه یک تعداد از تخمکها جنین نشند خیلی عادیه اگه این باشه و تعداد تخمک و جنین مساوی بشه گفت فقط لطف خدا بوده

عزیزم این چند پستتو کامل خوندم،خب فرض میکنیم حدس شمادرست باشه،بررسی کن ببین باادامه ی این فکرا وپیگی ...

عزیزم دیکه فکر نکنم تخمکی باشه 

اخرش رفتیم که ازشون خلاصه پرونده بگیریم برای نصر مشاور گفت شما یه ماهی استراحت کن  بعد بیا بارها پانکچر کن جنین شد فریز کن و بعدش فیبرومتو عمل کن چون گفت بین بافتیه و اثر فشاری داره  ولی نری سال دیگه بیای 

چه اینجا چه هر جای دیگه باید زود تخمکهات و جمع کنی همسرم گفت باشه ولی خلاصه پرونده رو میخوام گفت که دوشنبه بیاین بگیرین 

البته ایشون در مورد اون موضوع خبر نداشت و گفت که حیلی تخمکهات خوب بوده هر چند خوب داخلشو که نمیدین 

حالا ما برگه جنین شناسی رو داریم به نصر یا هر دکتری نشون میدیم اونجا نوشته که تخمک من چه جوری بوده زیر سیتو پلاسم دانه ای و غشای منبسط تیک زده ولی نمیدونم یعنی چی 

در مورد اینکه اگه مقصر باشن فکر کردن بهشون چه تاثیری داره درست میگی ولی منکه فکر نمیکنم صرفا، بلکه عمل میکنم 

اگه ثابت بشه بهم به هیچ وجه رهاشون نمیکنم 

آنا جون شما تو‌دوره ای که برا اصلاح طبعت گرمی خوردی و سردیجات رو‌ترک‌کردی جوش نمی زدی؟ من هم صورتم هم بدنم داره جوش میزنه نمی دونم‌چرا؟ اخه با همه علائمی که داشتم و تستهایی که انجام دادم طبعم رو سرد تشخیص دادم، و سردیجات رو‌ترک کردم  ولی دلیل این جوشها رو‌نمی دونم🤪🤪🧐🧐

2706