2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811663 بازدید | 668719 پست
دوست جون یعنی اگر از قبل شکم داشته باشیم رو مثبت منفی شدن اثر داره؟

نه من این حرفو نزدم خیلیام چاقن ولی ای وی اف مثبت دارن

منظور  من این بود ک لاغری خیلی تو بارداری موثره ،بودن کسانی ک چاق بودن وزنشون ک آوردن پایین باردار شدن...

امگا ٣ من بعد از انتقالم ديگه نخوردم از دكترت بپرس كه خيالت راحت بشه براى خوردنش اما از هفته ١٣ فمي ...

خوب شد گفتی هانا جون ،امگا رو فعلا قط میکنم ویتامینای گروهbادامه میدم🙏🙏🙏😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستم اولین کاری باید انحام بدی برو آزAmh و Lhوfshبده بعد میشه در مورد ای وی اف نظر داد در مورد دکت ...

پارسال انجام دادم و ذخیرم۴۷/ بوده دیگه نرفتم، میترسم برم پایین تر اومده باشه

منتظر معجزه ام😍
یه کتاب بود اینجا دیدم یه بار میگفتن خوبه بخونیم.... اسمش راز بود؟همین کتاب جذب منظور بوده؟؟؟؟؟ از ...

عزیزم من کتاب صوتی چهار اثر از اسکاول شین رو از نت دانلود کردم و گوش میدادم، خیلی برام تاثیر داشت، درباره همون قانون رازه ولی خیلی جالب توضیحش میده

عزیزم من سردرنمیارم.....

میخوام ببرم یه متخصص زنان 

اگه بگه که مورفولوزیش ایراد نداشته من نیکانو نابود میکنم 

اول گفتن تهمکه عالین بعد دوروز گفتن جنین نشده مورفولوژیش بد بودع ولی تو این برگ تیک نخورده

عزیزم من چند روزه میخوام این حرفا روبهت بزنم پیش خودم میگم شاید ناراحت بشی واسه همین هیچی نمیگم ولی ...

نه عزیزم ناراحت چرا بشم داریم تبادل نظر میکنیم اگه میخواستم فقط به نظر خودم استناد کنم که مطرح نمیکردم 

حالا بریم سر جواب شما 

اولا که تو نی نیست تا جنین نشه وتو یه دستگاه هست که تیکه تیکه در داره و تخمکو اسپرمی که میکرو شده هر کدوم تو یکی از اونهاست و اسم بیمارهم با برچسب روش زده شده بنابراین خیلی راحت مشخصه که کدوم مال کیه 

دونا شما تا به حال تو اجتماع ادم کینه ای ندیدی مگه این همه جرم و جنایت اتفاق میافته من به اون خانم گفتم چرا رد میشی اخم میکنی چرا میگی تجمع نکنید از صبح یه لا لباس بعضی ها با مثانه پر در حد انفجار بعضی ها گرسنه اینجایم گفته بودن ۹ الان ساعت ۵ هست اعتراض نمیکنیم دیگه این اخمتون چشم غره مال چیه گفت اخه ممکنه انرزی منفی به هم بدین گفتم اینکه خانمها باهم چه صحبتی میکنن به خودشون ارتباط داره 

اون رفت موقعی که از بخش داشتم میرفتم بعد پانکچر بقیه پرسنل گفتن که ازما ناراحت نباشید گفتم من از شما شاکی نشدم گفتن فلانی هم خانم فلانی ازس خواسته رفتم که داروهامو بگیرم مشاوره گفت چی شده گفتم خودت که بودی گفت برو به فلان خانم بگو این چکار کرده  منم بهش گفتم که این رفتارو کرده 

گفتم من تذکر خودمو دادم نون بری نمیکنم 

عزیزم من چند روزه میخوام این حرفا روبهت بزنم پیش خودم میگم شاید ناراحت بشی واسه همین هیچی نمیگم ولی ...

حالا ادامش 

منکه رفتم اتفاقا اون خانمو دیدم سلام کرد منم جواب دادم ولی ناراحتی از سرو روم میبارید 

مشاور گفت برو بخش از جنین شناس برگه رو بگیر یه خانمی اومدکه از اسمش متوجه شدم که همون خانم روز فبله که من برای وضعیت جنینها زنگ زده بودم وبه ایشون وصل کرده بودن 

من اون موقع فکر کردم جنین شناسه ولی رو برگه من اسم یه اقا نوشته شده 

خلاصه تا متو دید گفت حنین نشده امروزم واقعا متاسفم 

گفتم ببینید من دیروز قیدشو زدم ولی من فکر میکنم دستکاری شده توسط یه پرسنل شما بازم اسمشو نگفتم 

گفت چرا گفتم چون من بهش اعتراض کردم گفت نمیشه و فلان 

بخدا قسم که اصلا همچین چیزی امکان نداره گفتم منو باید قانع کنید گفت دوربین داره گفتم داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد که بررسی نمیشه 

اصلا جنین  ها کجان ؟میشه درش باز بشه یانه؟ گفت درش که باز میشه ولی فقط جنین شناس حق داره گفتم توجیه خوبی نیست اون خانم مدام در رقت و امده به اونجا

خانمه رفت یه ظرف کوچیک اورد گفت ببین تو اینه وبعدتو دستگاه گفتم خوب یه چیزی بریزن داخلش چی ؟ اصلا با انگشت همش بزنن گفت نمیشه چون یه مایع مثل روغن روشه اگه چیزی بشه ما میفهمیم 

گفتم خوب بفهمید میگید لابد فعل و انفعال شیمیایه 

بقیه توضیحات به دختر فروردین 

گفت من میدونم که شما کیو داری میگی بخدا که اون مهربونترین و دلسوزترین فرد اینجاست گفتم این برداشت شماست 

دیدم نه انگار داره میپیچونه گوشی دزاوردم گفتم فالورهای ایستنا منو بببین فقط ۳۵ نفر از دوستانم هم چند k هستن خودم وبلاگ دارم و دوستلن وبلاگر هم دارم یه محتوا تشکیل میدن اسم اینجا رو بولد میکنم هر کی بزنه مقاله من بیاد 

دید نه بابا باید یه کاری کنه گفت گان بپوش بیا

رفتیم دوربین و نشون داد گفت اقای فلانی ریس اینجا  مدام دارن مارو نگاه میکنن گفتم مدام مگه میشه لنگ و پاچه خانمها روبه اسمون واسه پانکچرو انتقال اونوقت نگاه میکنن ؟ گفت اون اتاق بغلیه اون خانم هم اتفاقا تو اون اتاق رفت و امد داره گفتم به چه موضوع خوبی اشاره کردی پنتاگون نیست که اینجا یه در کشویی بین اینحا اتاق عمله روز انتقال قبلی من دکتر از یه اقایی تو این اتاق وسیله انتقالو گرفت پس رفت وامد راحته 

گفت اون نمیتوته بیاد گفتم خودم دیدم میره میادگفت نمیتونه بره سر جنین ها گفتم چرا نتونه جز پرسنل اینجاست زیاد عجیب نیست از نظر کسی 

اگ خسته نشدی بقیشم بخون

گفتم اصلا جنین ها کجان ؟

البته اینو بگم ها من که تهدیدش کردم گفت پس از خانم فلانی بپرسم بیا تو اتاق ولی حرف تو حرف شد گفت گان بپوش بیا 

اگه واقعا اونجا امنیت داشت باید اجازه میگرفت 

بعدش دستگاه رو نشون داد که همون که گفتم بود تیکه تیکه در داشت روی طبقات پایین اسم بیمارها بودبالایی ها نداشت گفت نمیتونم پایین رو باز کنم چون چنین مردمه بالا که خالیه باز میکنم و از همون گرد کوچلو که اول اورده بود مثلا قانع کنه توش بود 

گفتم اینکه راحت باز شد شما از کجا میفهمید که چند بار باز شده ؟ یه دکمه ای روز زد مال جنین های دیگه زده بود که چند بار باز شده 

گقتم مال منو دیگه پرت کردید گفت بله اوت شده گفتم کلا چند بار باز میکنید گفت تو اون سه روز سه بار 

خلاصه که توجیهاتش دوربین تو اتاق بود که دیدم ولی اصلا دلیل خوبی نیست چون به فرض هم که ببینه کسی رفته سر جنین ها میگه لابد کاری داشته و مدام هم که امکان نداره اون طرف چشمش به دوربین باشه 

توجیه بعدیش یه مایع مثل روغن که روی جنینه اگه دستگاری بشه میگفت میفهمیم خوب بفهمه مگه میاد به من میگه 

توجیه دیگش تعداد باز شدن دره خوب اونم کی میشمرن اینا اصلا 

تازه همسرم میگه چرا نپرسیدی که کی بعد پانکچر میبره تو اتاق جنین شناسی بهترین زمان که اون موقع بوده طرفم که تو اتاق بوده دقیقا میدونسته من دارم پانکچر میشم 

ودر پایان اینکه 

بعدش که مثلا قانع شدم ولی در واقع گولم زد رفتیم پیش مشاور چون اون خبر نداشت که من به اون خانم چی گفتم 

گفت واای چقدر ناراحت شدم تو اتاق عمل شما که بیهوش بودی ولی ما دوتا تخمک دیدم که چقدر خوب بود خیلی ذوق کردیم چون شما میخوای حتما بچه از خودت باشه حتی خانم دکتر تهرانی گفت این دختر چه مصممه تا مادر نشه دست بردار نیست افرین بهش 

گفتم شما چه جوری کیفیتشو متوجه شدید؟ گفت تو مونیتور میدیدیم 

پس تا پانکچر همه چی عالی بود 

اتفاقا بعد همه توضیحات تو جنین شناسی من دیگه زدم زیر گریه واون دختره که بهش مشکوکم رفته بود اب اورده بود گفتم نمیخوام غیب شد بعدش گفتم شایدم بدجنس نباشه شوهرم گفت تو چقدر ساده ای از ترسش بوده که اب اورده 

حالا خوبه شب قبلش که من این موضوع شبهه ای که دارمو بهش گفتم اومد نازم کرد گفت الهی بچم خل شده 

ولی الان خودش میگه پیچوندنت بد جور گفتم والا من هر چی به ذهنم رسید گفتم 

گفت تو اصل کاری رو نپرسیدی که وقتی پانکچر میشه تخمکها با چه وسیله ای برده میشن به اتاق جنین شناسی هر چی شده اون موقع شده نه بعد از اینکه رفته تو دستگاه 

حالا دوستام میگن تو چرانمیری مستقیم به اون دختره بگی من همچین فکری میکنم ببینی عکس العملش چیه ؟ چرا نمیری پیش ریسشون ؟ چرا با حرف اون خانم قانع شدی  

(اتفاقا من به اون خانم گفتم شبهه من برطرف بشه به نفع اون دخترست چون اگه من توجیه نشم تا اخر عمرم نفرینم پشت سرشه) و بچه ها اتفاقا نفرین منم از حق نگذریم دودمان به باد میده خدا نصیب نکنه 

2706