2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812231 بازدید | 668733 پست
محیا یه چیزی از تجربه خودم بهت بگم من سری اول پانکچر بیش از حد استرس داشتم خیلی در حد مرگ، بعد ازم ه ...

مرسي از اينكه تجربه تو در اختيار بقيه گذاشتي، راستش استرس خيلي كشيدم اول زندگيم، تا يك عده آدم احمقو از زندگيم بيرون كنم سه چهار سال اول مجبور شدم سخت وايسم و خيلي آرامشم سلب شد، حالا تازه يك سال ميشه كه جمع كردن رفتن بيرون از وسط زندگي ما، و من موندم اين خستگي ب تن،،، نميدونم غير از كنترل استرس چه طور ميشه بهتر بشه كيفيتش، شما بار دوم مكمل خاصي خوردين؟

...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

tiiiitiiiiجان ممنون  اخه پارسال بعد سقط دكتر پويان گفت به خاطر اسپرم بوده حالا به خاطر همين نگ ...

نگران نباش جونم...اصلا استرس نداشته باش...اسپرم بد جنین ضعیف میده ولی دلیل نمیشه که حتما منجر به سقط بشه

مرسي از اينكه تجربه تو در اختيار بقيه گذاشتي، راستش استرس خيلي كشيدم اول زندگيم، تا يك عده آدم احمقو ...

اره من فرتیل لایت و اووبوست خوردم روزی دوتا، خیلی تاثیر داشت با ویتامین ایی، کیوتن، 

شما چه مکملهایی خوردی قبل از تخمک کشی؟! 

2728
مرسي از اينكه تجربه تو در اختيار بقيه گذاشتي، راستش استرس خيلي كشيدم اول زندگيم، تا يك عده آدم احمقو ...

منم خواهر خیلی استرس کشیدم منم یه عده اذیتم میکردن ولی چاره چیه وقتی استرس فقط  به ضررمون میشه مجبوریم نداشته باشیم 

اصلا اگه مورفو مشكل داشت جنين تشكيل نميشد درسته؟

بله دقیقا...منم چون همسرم اینطوری بود میکرو کردم دیگه...با میکرو اون تعداد کم رو که سالمن منتقل میکنن...پس حتماااا مورفوشون باید نرمال باشه...که خداروشکر بودن و نی نی خوشگل تشکیل شده و الان توی دلت لالا کرده

خانم های عزیزم توی ابن سینا کدوم دکترا بهترن؟ میخوام برای شروع سیکل وقتی نوبت میگیرم خودم دکترانتخاب ...

فرقی ندارن عزیزم...نحوه ویزیت همه مثله همه...فقط عارفی وقتی که بهت میده از همه کمتررررره

برای کیفیت تخمک 

Roz Dy:
به مدت حداقل سه ماه قبل پانکچر این داروها مصرف شود
روزی چهار عدد اووابوست دوتا صبح دوتا شب
روزی یک فولیک اسید ۵صبح ها
روزی یک کو کیوتن ظهر
روزی یک فیمیبیون ۱هر ظهر
روزی یک رویال ژلی هر روز صبح
روزی یک ویتامین دی همراه شام
روزی یک شاسه اینو فولیک در آب حل کنید و بخورید
روزی یک عدد ویتامین ای  
هر صبح ناشتا اندازه عدس ژل رویال اصل
هر صبح مخلوط دارچین عسل و سیاهدانه در آب حل شود
هر شب روغن سیاهدانه روی شکم ماساژ داده شود و تا صبح شکم را بسته نگه دارید
همراه وعده ناهار سبزی شاهی خورده شود
ورزش به صورت روتین
من حرفه ای کوهنوردی میکنم و هر هفته میرفتم شما میتونید روزی نیم ساعت پیاده روی کنید
از سه ماه قبل هفته ای یک جلسه طب سوزنی
فقط در این مدت گرمیجات خوردم و همه سردی ها به خصوص لبنیات رو حذف کردم

عزیزم قطع شده بود.باز بعد از یک روز و نیم الان که برای نماز پا شدم زیاد دیدم. حسابی گیج شدم. نمیدو ...

انشالله که عاقبتش خیر باشه... اینکه میگیره و خوب میشه انشالله از اون مدل خونریزی هایی نیست که برای جنین ضرر داشته باشه فقط خیلی حواست به استراحتت باشه

خانواده ات تو شهر شما زندگی نمیکنن؟

2706