2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817396 بازدید | 668998 پست
عزيزمممم مبارررركت باشه خدارو شكرررر كه حالتون خوبه، خيلي خيلي مباركت باشه و به سلامتي، منم امروز زا ...

وای عزیزم.به سلااااامتی و دل خوش. زیر سایه پدر و مادر قد بکشه و بزرگ بشه😍😍😍😍ان شاءالله

عزيزاي دلم سلام، به لطف خداي مهربون من امروز زايمان كردم، سزارين شدم، دردم خيلي زياده اصلا فكرشو نمي ...

عزیزم مبارکت باشه  ...نامدار باشه .و عاقبت بخیر بشه عزیزم...

واسه ما هم دعا کن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام و صد سلام به دوستان خوبم...عجب اتمسفر خوبی داره تاپیک مون این روزها امیدوارم همیشگی باشه و به زودی قسمت تک تک مون بشه انشاا....🌹🌸🌼

ستاره جان عزیزم هزاران بار بهتون تبریک میگم مامان گلی ...خدارو شکر که به سلامتی گل دخترتون رو در آغوش گرفتید...سایه تون همیشگی باشه رو سر دختر قشنگ تون🌹🌼🌸

@ستاره1438    

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..

@parpar17     واااای مامی پرپر جان مبارک تون باشه انشاا...که به سلامتی و دلخوشی...اومدم ببینم پیامی ازتون هست گفتم حتما زایمان کردید🌸🌼🌹 ...خب هزاران بارمبارک باشه تولد نازنین دخترتون دوست خوبم.انشاا... که زود زود خوب میشید..خدارو شکر خداروشکر

@تورک_آنا         مامان گل مون چشم و چراغ تاپیک مون خدارو هزاران بار شکر واسه هدیه نازنینش...تولد گل پسر قند عسل مبارک باشه...به خواهر کوچولوش هم تبریک میگم خداروشکر همبازیشم رسید تر و تازه...بلهههههه...دیگه چهار خونه تون کامل شد به امید خداااااا🌸🌼🌹

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..
2728
عزيزاي دلم سلام، به لطف خداي مهربون من امروز زايمان كردم، سزارين شدم، دردم خيلي زياده اصلا فكرشو نمي ...

عزیز دلم مبارکت باشه . ایشالا به خوشی و سلامتی سایه ات بالا سر بچه ات باشه. التماس دعا 

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
دوستای گلم دومین فرشته من زمینی شد و من ۲۲ مهر دوباره مامان شدم. التماس دعا دارم و لایق باشم دعاگوت ...

انا جون خیلی مبارکه . خداروشکر . قدم دار و نامدار باشه . التماس دعا عزیزم 

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

باسلام به همه مهربونا

من دیروزروز8پریودم بودرفتم سونوگفت آندومترم4بعدبهم آمپول میکروورلین وقرص مدروکسی داده که آمپولمو8/5بایدبزنم قرصاموهم بایدبه مدت 10از30مهربخورم

الان میخام بدونم انتقال برای چندم میفته جنین فریزدارم بعدش ضخامت آندومتربیشترازاین میشه ؟ اولین بارهم میخام میکروکنم همسرم خیلی تحت فشارقرارداده منوهی میپرسه منم که هیچ تجربه ای ندارم هردکتری توابن سینایه چیزی میگن 

میشه راهنمایم بکنین ممنون

2738

سلام دوستان کسی میدونه بعد از انتقال جنین دو روز بعدش اگه سه چهار طبقه پله رو بالا بریم ضرر داره؟ 

من بهرهیچ کس نگفتم میکرو کردم نمیخوامم بدونن... ولی خونه کسی باید بریم هیچ بهانه ای هم ندارم که ندارم چون واقعا تابلو میشه... 

ضرر داره یا اگه اروم بریم یا چی؟ کلا تجربه ای دارین؟ 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
باسلام به همه مهربونا من دیروزروز8پریودم بودرفتم سونوگفت آندومترم4بعدبهم آمپول میکروورلین وقرص مدرو ...

عزيزم حتما بايد بعد پريود بعديت باشه خودمو برات مثال مى زنم كه  انتقال فريز دارم اما روز ١٢ ام پريودام بهم وقت سونو دادن و انتقالم هم با توجه به سرى قبل كه تجربه دارم مى افته روز ١٩ ام پريودم

حالا براى شما هم ممكنه يه چند روز جلوتر باشه اما تا سونو نشى دقيق نمى شه گفت انتقالت دقيقا روز چندمه چون از ضخامت آندومتر متوجه مى شن كه رحم آماده پذيرش جنين مى تونه باشه يا ممكنه زود باشه

و حتما ضخامت آندومتر بيشتر مى شه 

ن بابا ببين رفتي نتو خوندي چرت و پرت نوشته، اون حرفا واس ١٠٠، ١٥٠ ب اونوره،،،واقعا نت چرت و پرت زياد ...

تو یه ازمایشگاه معمولی تو محله مون دادم .اره ال دی میخوردم از دادم..نمیدونستم تاثیر میذاره...

دکتر عکس رنگیمو دید و اینجوری گفت.بعد گفت بیا لاپارا که درستش کنیم  و از لحاظ اندومتریوز هم بررسی بشی.منم دیدم که همسرمم ضعیفه و لاپارا که نمیخاد تاثیر بزاره.اندومتریوز هم ندارم.کلینیک اندومتریوز ابن سینا رفتم گفت مشکلی نیست..به دکترم گفتم ای وی اف کنیم.دکترم قبول کرد..

محیا شما ایمنی و انعقادی رو ازمایشاشو انجام دادی؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام دوستان کسی میدونه بعد از انتقال جنین دو روز بعدش اگه سه چهار طبقه پله رو بالا بریم ضرر داره؟&nb ...

سهييى جون

اگه مجبورى برى فقط خيلى آهسته پله هارو برو بالا و خودتو خسته نكن من نظرم اينه كه 

جنينى كه بخواد لانه گزينى كنه با هر شرايطى جاشو محكم مى كنه كماكان من سرى هاى قبل خيلى مراعات كردم مخصوصا بار اول ولى نشد

ايشالا جنين شما براتون به بهترين شكل لانه گزينى مى كنه🙏🏼🌸

سهييى جون اگه مجبورى برى فقط خيلى آهسته پله هارو برو بالا و خودتو خسته نكن من نظرم اينه كه  ج ...

نمیدونم والا.. خدایا.. یعنی میشه ؟

خدا از دهنت بشنوه عزیزم 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
2706