2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817393 بازدید | 668997 پست
من بار اول تا۷هفته باردارشدم اماخواهرم هی نی سایت اومو گفت نشاسته اب کن بخور شیر سویا بخور.منم بد غذ ...

منم روزی عزار بار میگم چیزی که نمیزونین بدنتون عکس العملش چیه نخورین.....

اما متاسفانه بازم خیلی از دوستان دنبال این چیزا هستن.....

خدا خودش به همه دوستان کمک کنه زودتر از این مسائل خلاص شن.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
وای چه جالب یکیو پیداکردم😍😍😍.عزیزم الان داروی بوسرلین میزنم نمیدونم الان میشه واسه خراش یانه حالا ...

پس احتمالا مجبوری تو مطب خراش بدی.....

والا من چون با لاپراهیسترو انجام دادم خیلی قبلش بود یعنی بین خراش و انتقال سه ماه فاصله افتاد.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم روزی عزار بار میگم چیزی که نمیزونین بدنتون عکس العملش چیه نخورین..... اما متاسفانه بازم خیلی از ...

استرس و فشار اطرافیان این بلاها رو سرما میاره.

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
پس احتمالا مجبوری تو مطب خراش بدی..... والا من چون با لاپراهیسترو انجام دادم خیلی قبلش بود یعنی بین ...

اهان پس میگن ماه قبل بدی بهتره.من رویان میرم پزشکاش مطب ندارن اینجاهم اسم اتاق عمل میاد فقط دهنشون مثل گرگ واسه پول بازمیشه.چقدر بی فکر هستن کاش واسه منم انجام میداد.قراربود pgsکنم اما میگن کیتاش تحریم هستیم نیومد حالا جنین ۵روزه.خسته شدم ازپله پله رفتن.

2728
عزیزم شما انتقال چندم اینکاررو انجام دادی؟وایا تاثیر داره؟اخه خسته شدم میخوام اینبار همه کارا رو روم ...

اگه مد نظرت منم میکروی سوم علاوه بر تشخیص مشکل ایمنی، انعقادی، آندومتریوزمم درمان شد، خراشم دادم و شکر خدا جواب گرفتم.....

خدا به دادمون برسه..... انسانیت تموم شد رفت پی کارش.....

مرسی آنا جون تو این شرایط 2800 خیلی فشار آورد. البته بگم 8 تا از آمپول ها رو بیمه تامین اجتماعی تقبل کرد. من بابت 20 تا آمپول دو میلیون دادم. 

اگه مد نظرت منم میکروی سوم علاوه بر تشخیص مشکل ایمنی، انعقادی، آندومتریوزمم درمان شد، خراشم دادم و ش ...

خداروشکر من فقط تنبلی دارم شوهرمم ضعیفه هربارمثبت میشه اما هفته پایین دفع میشه.احساس میکنم این سری مثبته البته همیشه میگم مثبته مثبت هم میشه اما اخر خوبی نداره.میخوام کاری کنم بمونه

2738
بچه ها همسر من تو ابن سینا آزمایش ایمنی داده الان زنگ زدن گفتن باید آزمایشش تکرار بشه خیلی نگرانم به ...

حتما نتونستن درست تحلیل کنن یعنی جوابش مورد دار بوده....

آخه كي باورش ميشه اين بي بي چك در حال افت بتا باشه؟؟؟😭😭😭😭😭 اينقدر گريه كردما  داروهامم ق ...

چرا بايد قطع كنى داروهاتو؟؟شايد دوقلو بوده يكى شده

مطمين شو توروخدا

ايشالا كه زود زود خبر خوش بهمون مى دى عزيزم🙏🏼🌸💕

مرسی آنا جون تو این شرایط 2800 خیلی فشار آورد. البته بگم 8 تا از آمپول ها رو بیمه تامین اجتماعی تقبل ...

عزیز دلم همیشه یادت باشه تعداد لالاتر از سقف شد برو بیمه تایید بگیر بعد برو داروخونه.....

2706