2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815330 بازدید | 668876 پست

سلام دوستان

آنا جون شما میدونید امپول منوتروپین نسبت به مریونال چه فرقی داره؟ و از همون گروهه؟ تکی میدن یا ترکیب با گونال؟

و سوال دومم کسی اطلاع داره الان مریونال موجوده تو داروخانه ها ؟ شنیده بودم یه مدت نبود

خدایا شکررررررر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها و اناجون مهربون يه سوال

من امروز ١١پريودم بود رفتم سونو گفت ضخامت رحمم ٩هستش و انتقالمو گفت روز دوشنبه 

و سوالم اينه كه بهترين زمان براي انتقال كيه ،يعني ضخامت بايد چند باشه

يهو براي من زياد نشه ،همش فكرم درگيره

و يه سوال ديگه دفعه ي پيش براي انتقال امپول پروژسترون داد ولي اين دفعه شيافداد

بهش گفتم من شنيدم آمپول خوبه،گفت تو تحقيقات الان فهميدن شياف خوبه

حالا شياف خوبه يا امپول؟

2728
دوستان خواستم سلامی عرض کنم، پیج دنبال میکنم اما خوب وقت گروه نمیگیرم. 

سلام عزیزم خوبی ؟نی نی خوبه؟؟

دخمله؟

خداحفظش کنه عزیزم براش اسم انتخاب کردین؟

خداجونم شکرت       
ثمین جون قبل انتقال هیسترو شدی؟داروها وتزریق داخل رحمی  gcsf داشتی؟

نه خواهری نه هیسترو شدم نه تزریق رحمی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2738
عزیزم بستگی به شدت مشکل داره معمولا تا هفته20  اما یادمه انا جون به توصیه ایمونولوژهفته 17قطعش ...

آخه امروز دکتر گفت پردنیزولون ممکنه باعث شکاف کام بشه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم میشه درمورد نچرال توضیح بدی؟استرادیول را برا چی میدن؟دکترم صدتا استرادیول دیروز برامن نوشت

عزیزم سیکل نچرال یعنی اجازه میدی روند طبیعی رشد اندومتر و فولیکول طی بشه و دارو استفاده نمیکنی وقتی فولیکول خوب رشد کرد با امپول هاش سی جی اونو ازادمیکنن و همزمان جنین های فریز رو انتقال میدن. بارداری قبل من با این روش انجام شد. ولی دوماه پیش که برام انتقال دادن سیکلم با استفاده از استرادیول جلو رفت که متاسفانه برای من جواب نداد. معمولا این روش رو برای کسانی استفاده میکنن که پریودی های منظم دارن و مشکل کیست وتخمک گذاری ندارن

عزیزم سیکل نچرال یعنی اجازه میدی روند طبیعی رشد اندومتر و فولیکول طی بشه و دارو استفاده نمیکنی وقتی ...

من پریودام منظمه کیست هم ندارم پس چرابرامن نچرال انجام ندادن؟صدتا استرادیول داد خیلی میترسم منفی بشه همین دوتا جنین رادارم

😍😍خدایا شکرت
2706