2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811325 بازدید | 668719 پست
ممنونم .عزیزم .انا کاهو هم نخورم

نه عزیزم کاهو ربطی به کلم نداره.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آناجون امپول گونال زيرجلدي دورناف بزنم يابازو؟

عزیزم هر دو میشه بستگی به تجویز دکتر داره اما معمولا دور ناف تجویز میشه مگر در موارد خاص.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

انا من به خاطر سینوزیتم خیلی سرم درد می گیره.چند شب پبش به پیشونیم دارچین زدم ۲۰ دقیقه موند .الان پیشونیم سه روزه قرمز شده .می خاره .انگار حالت تاول داره .

اول می خوام ببینم این دارچینی که زدم برای بچه خطر نداره

بعد چیکار کنم خوب بشه

یا امام رضا
2728
سلام دوستاي عزیز . آنا جون و لاله جون . امروز نه انتقال هستم .گاهی بهم می ریزم . جنین 5 روزه بلاست ا ...

عزیزم به چیزای خوب فکر کن.....

مهم سالم بودن جنینه.....

و اینکه بدنت بپذیردش.....

هر کاری نیاز بوده انجام دادی پس به خودت انرژی + بده.....

انا من به خاطر سینوزیتم خیلی سرم درد می گیره.چند شب پبش به پیشونیم دارچین زدم ۲۰ دقیقه موند .الان پی ...

عزیزم ضرر نداره.....

احتمالا حساسیت داده.....

زنجفیل چی اونم امتحان کردی؟

شاید برا سردردت خوب باشه فقط نباید زیاد نگه داری.....

دارچینو زیاد نگه داشتی؟

عزیزم من کلا از یه سال قبل انتقال تا ماه سوم بارداریم فقط گرمی خوردم..... چه میوه،چه سبزیجات، چه گو ...

منم چند ماهیه سعی کردم گرمی جات بخورم یا رحم تخمدانام با روغن سیاهدانه ماساژ بدم ولی چون اندومتریوز داشتم به شدت درداش شروع میشد مجبور میشدم باز ماساژ و ترک کنم و چیز گرم خوردن هم کم

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
عزيزم من هم پى ارپى كردم هم  بلاست گذاشتم .و نتيجه گرفتم خداروشكر.اميدت بخدا باشه انشاالله ...

مبارکت باشه .یه چیز که نگرانم کرده اينه همیشه چند روز قبل از پريودم ترشحات سفید و شفاف و آبکی داشتم امروز هم دارم . ناامیدم کرده . ترشحات بارداری هم اینطوریه ؟ از حالا زوده ترشحات بارداری شروع بشه ؟ میدونی لانه گزینی جنین بلاست حدودا کی انجام میشه . به نظر من 5-6 روز بعد از انتقال باید باشه 

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
اگرم این جوری که میگی باشه، اون جعبه های کوچیک اب مقطره دارو نیست بقیه اش رو میتونی بریزی دور حالا ق ...

لاله جونم الان باید چ نوع خوراکی هایی استفاده کنم ؟؟ خوراکیهای گرم ؟؟ چ چیزایی ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
عزیزم ضرر نداره..... احتمالا حساسیت داده..... زنجفیل چی اونم امتحان کردی؟ شاید برا سردردت خوب باش ...

زنجبیل رو اولا امتحان کردم خوب بود 

دارچین حدکد نیم ساعت رو پیشونیم بود .الان بد جکر مثل تاول شده

یا امام رضا
ببین عزیزم یعنی مثلا وقتی یکی یه کاری کرد و جواب گرفت قرار نیست برا فرد دیگه همون کار جواب بده..... ...

من هم كم كارى تروييد دارم نخورم سويا چرا عزيزم

و ممنون از وقتى كه ميزارى

خدايا شكرت ❤️🙏🏻
مبارکت باشه .یه چیز که نگرانم کرده اينه همیشه چند روز قبل از پريودم ترشحات سفید و شفاف و آبکی داشتم ...

ممنون عزيزم.نگران نباش.منم ترشح داشتم .كلا لانه گرينى براى همه فرق مى كنه ممكنه زودتر بشه ممكنه ديرتر بشه.يه شب من خوابيده بودم ١٣ انتقالم كه دلدرد شديد گرفتم و يك دفعه لباس زيرم خيس شد گفتم پريود شدم بعد ديدم ترشح آبكى هستش.

2706