2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815882 بازدید | 668903 پست
تا الان هیچ وقت توی سونوها چیزی نگفته بودن.یعنی تا الان اینجوری نبوده.بعد شده

عزیزم منم تو عکس رنگی گرفتم گفته بود رحم ب سمت راست متمایل شده ک فک کنم مال شمام همون باشه کفک کنم بهش گفته میشه لترووسه.من سرچ کردم نوشته بود برا بارداری مشکلی نیس ولی برا زایمان ممکنه سزارین بشی بعدشم مادرزادی هست

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی آنا جون.رفتم پیش دکتر دوم .نظر دکتر اول رو کاملا رد کرد گفت عزیزم این چه حرفیه رحم شما کاملا سا ...

هورااااااا این ک عاااااالیه خدا رو شکر

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
خانومها کسی تهران بوده که جنین رو بده برا پاتولوژی .کجا دادین و جقدر هزینه شده؟ اخه به ما گفتن 4 ت ...

پاتالوژی جنین سقط شده منظورته عزیزم؟

یا تعیین سلامت و.... برا قبل انتقال؟

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728

بچه ها کسی میدونه دفع لخته خون همراه پریود نشون چیه؟من خیلی وقتا تو پریودی یهو دلم شدید درد میگیره بعدش لخته دفع میشه؟ممکنه نشون کیست تخمدان باشه؟

بچه ها کسی میدونه دفع لخته خون همراه پریود نشون چیه؟من خیلی وقتا تو پریودی یهو دلم شدید درد میگیره ب ...

والا من قبلا داشتم با درمان رحم سردم بهتر شد ولی اخیرا چون رژیم غذاییمو رعایت نمیکردم به نظر میاد بازم داره لخته میشه.....

اما خوب شاید این یکی از علتهاشه.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
والا من قبلا داشتم با درمان رحم سردم بهتر شد ولی اخیرا چون رژیم غذاییمو رعایت نمیکردم به نظر میاد با ...

مرسی عزیزم آخه من طبعم سرده ولی دست میزنم رحمم همیشه گرمه خودمم همیشه گرم نگه میدارم سردیم تا جاییکه بتونم مصرف نمیکنم حس میکنم کیسته ک دفع میشه

میگم نکنه لخته شدن بخاطر مشکلات انعقادی باشه ممکنه مشکل انعقادی داشته باشم؟

2738

سلام به همگی

دوستان خوبم متاسفانه من اینبارهم دست خالیم..نتونستم طاقت بیارم تا شنبه صبر کنم دیشب رفتم و بتای طبق معمول منفی نصیبم شد..از دیشب تا حالا هیچ حرفی نزدم و انگار تو شوکم..فک کنم دیگه همه چی تمام شد...حتی یکبار هم مثبت نشدم که دلم خوش باشه بدونم رحم پذیرش داره جنین ها خوب بودن اما اونم مشخص نیست در اصل مشخص نیست مشکل از کجاست؟؟

طفلی همسرم میگه میخوای برو واسه رحم اجاره میگم از کجابدونم مشکل اونه شاید از جنین باشه عملا جنین و رحم هر دو...نمیدونم دیگه نمیخوام و نمیتونم ادامه بدم توانشو ندارم..دکتر گفتش که هز نظر من رحم مشکلی نداره اگه بتونیم جنین داشته باشیم..خب پس چرا نشد چرا یکی میگه رحم یکی میگه جنین؟؟

تورو خدا بگید دیگه بابد چکار کنم من دیگه اینبار یکی از بهترین پزشکان رو انتخاب کردم وبازهم نشد..پس همه چی تمام شد واسم چه زود به ته خط رسیدم..ایرادی نداره کاش دیگه امروز رو نمیدیدم کاش نباشم تو این دنیااا واقعاا اینهمه عذاب انصافه...

چه جوری زندگی غیر معمول رو تجربه کنم اونم تو کشوری که هنوز داشتن فرزند افتخاره..افسوس واقعااا افسوس

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..
سلام به همگی دوستان خوبم متاسفانه من اینبارهم دست خالیم..نتونستم طاقت بیارم تا شنبه صبر کنم دیشب رف ...

عزیزم خیلی متاسفم ولی شاید قسمت نبوده اینبار.شاید خدا میخواد بیشتر باهاش درد دل کنی و بهش پناه ببری.میدونم خیلی سخته ولی باید پذیرفت ب این فک کن ک باز فرصت داری حتی اگه هیچوقت نشد باز خدا رو شکر کن ک اقلا سالمین خودت و همسرت خدا رو شکر کن ک جای آدمای مریضی ک تنها آرزوشون برگشت سلامتشونه نیستین خدا برا هر کسی ی تقدیری رقم میزنه نمیشه باهاش جنگید ولی میشه تلاش کرد برا بهتر شدن زندگی حالا یا با بچه یا بی بچه قربونت برم سعی کن آروم باشی و خیلی زود توانتو ب دست بیاری برا تلاش مجدد

ثمين عزيزم من و همسرم مشكل نداريم ولي چون سنم كمي بالاست زود رفتم سراغ ميكرو، ولي اگه شما سنت راه مي ...

سوگلی جون من 33سالمه دکترمم گفت جا داری برا اقدام طبیعی با این ذخیره تخمدان بالات .نمیدونم والا فعلا که اصلا به اقدام فکر نمیکنم تا چی پیش بیاد

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین جان مشکل از خونرسانی هم باشه درمانش همون اسپرین و هپارین یا داروهای مشابه هست من قبلا هم گفتم ب ...

لاله جان دکتر درست و درمون با توجه به مشکل من تویه تهران سراغ داری؟مثلا دکتر طرازی به درد مشکل من میخوره؟دکتر دیروزم گفت اول برو پیش ی دکتر متخصص ایمنی و ازمایش انعقادی بده.منم میخوام برم شده 1جلسه با ی دکتر درست .و حسابی صحبت کنم ببینم اصلا مشکلم حل میشه یا نه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین جان کدوم دکتر اینو گفت؟ بر اساس چی گفت؟ از تو سونو چی دیده مگه؟ یادمه یکی بود رگ اصلی خونرسان ب ...

لاله جان بذار کل متن سونو رو برات بذارم بعد برات توضیح بدم.

در داخل کاویتی رحم یک ساک حاملگی به قطر 7م م معادل 5هفته دیده میشود.در داخل ساک yolk sacو fetal pole ظاهر نشده است و در مقایسه با سونوی قبل رشد مناسب نداشته است و بنفع blighted ovum است.ضایعه فضاگیر در آندوکسها به چشم نمیخورد.مایع ازاد در لگن مشهود نیست.

میگه چون نوشته به نفع blighted ovumبه این دلیل مشکل از رحمته خوب اصلا این چی هست؟ولی دکتر دوم گفت باور کن هذیون گفته یعنی چی اخه .تویه بارداریه طبیعی هم ممکنه پیش بیاد .

خب افرین دختر خوب کار خوبی کردی نظر چند تا دکتر رو پرسیدی دکتر ایمنولوژی و از انعقادی رو جدی بگیر

باشه چشم عزیزم

منم امروز سونو شدم البته دکتر جان خودشون تشریف نداشتن و به جاش جانشینش بود والا من با جانشینش راحت ت ...

مرکز مهر؟آفرین پیشرفت کردن قبلا فقط آریا . و الزهرا پانکچر میکردن.نگفتی میخوام برم الزهرا؟

2706