2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812370 بازدید | 668742 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤲🤲🤲🤲🤲🤲 نذر دارم ۴۰روز سوره مریم وحدیث کسا بخونم شروع چله از ۲۹اردیبهشتbpyk جان    ...

خیلی ممنونم از لطفت 

خدا بچه هاتو برات نگه داره♥️

به زودی منم مامان میشم😍
بله عزیزم اینجا یکی از خانمها فکر کنم گونشممم بود که دوقلوهاشو چند ماه پیش از طریق رحم جایگزین بعل ک ...

ممنون عزیزم بابت دلگرمی که بهم دادی  اخه من ی بار رحم جایگزین  گرفتم نشد خیلی نا امید شدم نیومد که لا اقل ی بار دیگه انتقال بده  دوباره دنبال رحم  هستم  

2728
دخترا من زیر شکمم امروز سوزش و درد داشت و خونابه دارم یعنی عین لک هستش روز دوم عمل هیسترو هستم طبیعی ...

من با هیسترو خراش انجام دادم تا ۱۰ روز خونریزی شدید داشتم.

و من به دعای آدمها و به معجزه حدیث کسا ایمان دارم....
سلام عزیزم خوبی؟ نی نی ها خوبن چخبر؟

سلام ساراجان

خدا رو شکر. نی نی ها تا اینجا که اطلاع دارم خوبن الحمدالله تا آخر ماه که برم سونو دقیق تر ازشون با خبر بشم.

ماه پیش به توصیه دکتر سرکلاژ کردم که خیالمون از جاشون راحت باشه.

خودمم جسما خوبم ولی روحی داغونم. مدام کارم گریه بی دلیله و با دلیله. نمیدونم چمه، اصلا شرایط روحی خوبی ندارم.

و من به دعای آدمها و به معجزه حدیث کسا ایمان دارم....
سلام ساراجان خدا رو شکر. نی نی ها تا اینجا که اطلاع دارم خوبن الحمدالله تا آخر ماه که برم سونو دقیق ...

خب خداروشکر ان شاالله همیشه خوز باشن تاریخ زایمانت کیه تقریبا؟

طبیعیه عزیزم منم اینطوری میشدم به شوهرت بگو حواسش بهت باشه وقتی اینطوری میشی کارایی کن که خوشحالت کنه و فراموش کنی

فیلم ببین کتاب بخون قرآن زیاد بخون ان شاالله این زمان باقی مونده رو بسلامتی سپری کنی

خوب کردی سرکلاژ کردی برای دوقلو سرکلاژ کنن بهتره ان شاالله بسلامتی فارغ شی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
به سلامتی اره مام هم پچ و استرادیول خارجی یا استرومارین میده به کسی که ضخامتش پایین باشه ولی الان هم ...

دستگاه چاپ پول رو خوب اومدی 😁 منم بسته ای ۷۶۰ گرفتم استرادیول رو ، الهی که نتیجه بده این همه هزینه و تلاش 

به سلامتی اره مام هم پچ و استرادیول خارجی یا استرومارین میده به کسی که ضخامتش پایین باشه ولی الان هم ...

پری جون میشه به من کمک کنی،من تا حالا سیکل انتقال نداشتم که بدونم ضخامتم تو سیکل چقدر میشه،اما هر وقت محرک میگرفتم ،ضخامت رحمم چنگی ب دل نمیزد نهایتش ۶ یا ۷ بود وسط سیکل،به نظرت قبلش برم فیزیوتراپی لگن،

میشه از کارهایی ک قبل از انتقال برای آماده سازی بدنت کردی هم بگی واسم؟💜

2706