2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815704 بازدید | 668889 پست
سلام دوستان گلم ، امیدوارم همگی در سلامتی و آرامش باشید 🤲🌹 خیلییی وقتا دلم برای اینجا تنگ میشه، ت ...

سلام خواهرم عزیز دلمپارسال سره سقطم خیییلی بهم کمک کردی و از سقطط برام گفتی شمامبه مرادت رسیدی امیدوارم مم به مرادم برسم خدا برات نگهش داره خیلی تو فکرت بودم منم هفته ی بعد میرم دکتر برام دعا کن

اپاندیسم با سونو اگه ملتهب باشه قابل رویته عزیزم نگران نباش مامای منم گفت قطعا فشار جنینه 

دکتر من گفت نمیتونه ببینه. یعنی هم دکتر زنان و هم پزشک خانواده هر دو سونو کردند. دکتر زنان گفت که این قسمت کلا تیره است و نمیتونه ببینه. پزشک خانواده هم گفت با سونو مشخص نیست ولی بقیه ارگانها رو بررسی کرد. فقط گفت با خون و آزمایش ادرار که من هم دادم. گلبول های سفید تعدادشون از حد نرمال بالاست که دکتر گفت زیاد نیست که نگران باشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من روز دوم پریود رفتم پیشش و دارو هامو شروع کرده چون قبلش چند تا از دوستام پیشش رفته بودن و تو انتق ...

عزیزم انشالله نتیجه بگیری به نظرم همش بسته به شانسه دکتر وسیلس دارو چی بهت داده زخیرت چنده موفق باشه منم هفته ی بعد میخوام دوباره شروع کنم ولی ابن سینا و مام موندم تو ابن سینا پرونده دارم میخوام دکترمو عوض کنم اگرم برم دکتر انصاری پور بودم 

2728
سلام عزیزم، من اصلا نمیفهمم شما چرا اینقدر استرس دارید بویژه وقتی بچه اولته که نسبت به خیلی از مسائل ...

می دونم استرسم زیاده.من ۴ تا بارداری داشتم که قلب تشکیل نشده کلا از باداری وروند بارداری می ترسم.دست خودم نیست.

الان یه بچه بدن بهم صفر تا صد بچه داری وخانه داری از پس اش بر میام اصلا دختر لوسی نیستم ولی این استرس

شادی صدام کنید

سلام خانما 

ببخشید من چون کیست داشتم دکتر بهم لویتود دادن قرصا تموم شد وپریود نشدم رفتم دکتر گفت فکر نکنم با این ضخامت رحم پریود بشی فرض میکنیم روز سه پریود هست دیگه النوا زدم باhmgروزبعدش پریود شدم .حالا عصرا همhmgمیزنم .به نظرتون الان اثر میکنن داروها ؟ ذخیره تخمدانمم خیلی پایینه

برام دعا کنید خیلی داغونم 

سلام بچه ها من بخاطر یائسگی زودرسم پریود نمیشم دکترم ال دی داده گفت ۸تا دونه بخور قطع کن که پریود شی و داروهای قبل انتقالو شروع کنی،حالا ۶روز گذشته هنوز پری نیومده چیکار کنم اعصابم داغونه خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

2738
سلام بهارک جون، ممنون عزیزم که گفتی. من هم از همون چهارشنبه گذشته درد دارم، ولی دردش ثابته نه زیاد م ...

اره عزیزم جون دلم پاهای کوچولوش الان اونجاس کلی تغییر پوزیشن میده نگران نباش

استرومارین وپروزسترون میخوری عزیزم؟؟اگه نخوریم چی میشه؟؟من انتقالم منفی شدروزسوم پذیدبایدمیخوردم ک د ...

با ال دی و پرژسترون پریود میشم،این ماه ۸تا دونه ال دی خوردم ۶روز گذشته فعلا خبری نیست ،میگن برا رحم خوب نیست پریود نشی رحم کوچیک میشه ولی خوب دارو هم هر ماه بخوریم خیلی بده ضرر داره والا نمیدونم این چه دردیه که درمان نداره

سلام دوستان گلم ، امیدوارم همگی در سلامتی و آرامش باشید 🤲🌹 خیلییی وقتا دلم برای اینجا تنگ میشه، ت ...

سلام عزیز دلم چقد خوب شد که از خودت خبر دادی😍😍😍 ان شاالله همیشه سلامت باشین❤️

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
می دونم استرسم زیاده.من ۴ تا بارداری داشتم که قلب تشکیل نشده کلا از باداری وروند بارداری می ترسم.دست ...

اکی عزیزم 

ولی سعی کن قوی باشی و‌مطمئن باش که خدا اینبار دلت رو نمیشکنه❤️

سیکل شانگهای اگر کسی از دوستان اینجا انجام داده ممنون میشم جواب بده، سوالی دارم ...

من الان تو سیکلم ولی با چیزایی ک بچه ها میگفتن متفاوته ی مقدار. 

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
عزیزم ممنون شما چجوری نوبت گرفتید؟ تلفنی؟  مطب اصلا جواب نمیدن میخواستم برم گاندی پرونده باز ...

مطب روزای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۲ به بعد هستن

برای بیمارستان خود دکتر نامه میده مشکلی پیش نمیاد

2706