2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815636 بازدید | 668889 پست

من اصلا یه درصد هم از اول تا الان تهوع نداشتم . دو سه روزه دلم شدید درد میکنه یه سمت تخمدانم هم مثه ویبره یا تکون میخوره یه جوری حرکت حس میکنم . پلی کیستیت هستم و تنبلی تخمدان دارم حس میکنم تخمدانم پر کیست ریزه که تکون میخورن😣

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وقت بخیر.من راستش تاپیک خیلی نخوندم امیدوارم هر زوجی که این روزها انتقال دادند یا در سیکل ای وی اف هستند نتیجه بگیرند.من ۷ مهر انتقال دادم همون جا دکتر گفت اگه خون دیدی طبیعیه نگران نباش چندساعت تو راه بودیم با ماشین برگشتیم خونه یه یه خون اندازه سکه دیدم با توجه به حرف دکترم کفتم خوب طبیعیه روزم دوم انتقالم شب اش سه تا رگه قهوه ای دفع شد الانم باز رفتم سرویس لک قهوه ای روی دستمال

هر جا سرچ کردم نوشته طبیعیه ولی باز دلم اروم نمی گیره

شادی صدام کنید

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.

۳ ساله توی اقدامم ولی باردار نشدم ،تنبلی تخمدان و تیرویید کم کار دارو ملی کیستیک هم هستم عکس رنگی رحم گرفتم خوب بوده متوجه شدیم همسرم واریکوسل گرید ۳ داره که عمل کرد و بعد از  ۳ ماه که چند روز پیش میشد دوباره آزمایش اسپرم داده که انگار بدتر شده به جای این که بهتر بشه دکتر زنگ زدم منشی گفت باید اینترنتی وقت بگیری که من هر  کاری کزدم نشد وقت بگیرم خودم هم آخرین بار ۱۰ تیر پریود شدم تا الان ۲ تا بیبی چک زدم منفی بوده دوبار لکه بینی در حد دستمال داشتم یکی شاید ماهه پیش بود یکی دیشب ،دیگه هیچی نیومد عفونت هم ندارم شما علت لکه بینی رو میدونید؟ممنونم🌹

2731
واقعن؟؟الان بارداری؟بعد از انتقالم استراحت مطلق کنم؟چی بخورم؟واقعن موندم چکار کنم؟

اره عزیزم الان هفته هفت هستم من شرایط اش رو نداشتم استراحت کنم مجبور بودم تمام کارام رو خودم انجام بدم و سرکار برم ولی اگه تو شرایط اش رو داری اره استراحت کن چرا که نه 

سلام عزیزم قربونت خودت خوبی  نه هنوذ فعلا افتادم ب لکه بینی احتمالا داره دفع میشه

هیواجان چند وقت  قبل کلی یادت کردم منم دقیقا مثل تو شدم کلی خونریزی و لخته دفع کردم گفتم حتما جنین رو از دست دادم رفتم سونو پنج هفته و شش روزم بود طبق انتقال ولی خداروشکر جنین بود قلبشم میزد و طبق سونو شش هفته و یک روز بودم دکتر گفت ی هماتوم دارم مناسفانه بزرگم هست لکه بینی ندارم ولی خیلی میترسم امیدوارم دفع شه فعلا که دکترم گفته هر هفته باید برم سونو تا دفع شه 

ان شاالله که جواب بده 💜جفتتون هم اماده باشی نگران نباش یه وقت مشکلی نباشه زودی وارد سیکل بشی

انشالله توکل بر خدا❤❤

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خدا هم به خداست🤍🤍
اصلا ب این چیزا فکر نکن منم دغدغه هام زیاد بود مثلا با عملم با پدر شوهرم. تقریبا یه زمان بود اما خدا ...

اره باید بزنم به بی خیالی چون پرولاکتینمم بالاست و روش تاثیر میزاره 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خدا هم به خداست🤍🤍
2738
ان شااله که موفق باشی و امتحانت رو همون بار اول قبول بشی. من امتحان تئوری رو بار اول قبول شدم البته ...

بهبه مبارکت باشه عزیزم انشاالله که بافسقلی سوار ماشینتون میشی و پزشو به آقاتون میدی اینجور وقتا باید پز داد فقط 😍😍😍😍ممنون از دعای قشنگت گلم همیشه انشاالله موفق باشی

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید. ۳ ساله توی اقدامم ولی باردار نشدم ،تنبلی تخمدان و تیرویید کم کا ...

تنبلی تخمدان لکه بینی هم داره 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
ممنون عزیزم که جواب دادی،برای من دو سانتیه فکر میکنی عمل بخواد؟ خیلی میترسم از عملش😬 کاش میشد بدون ...

فدات گلم نمیدونم برای منکه خیلی بزرگ بود و ضایعات کف لنگی هم داشتم هم کلینیک ابن سینا و هم دکتری ک الان پیشش میرم تشخیص دادن اول پانکچر بعد عمل

دکترت چی گفته ؟

ذخیره تخمدانیم رو از ۴ رسونده بود به ۱ بعد عملم شده نیم 

ذخیره تخمدانیت چنده ؟

من ۷ روز بعد اولین ازمایش میخام برم منم بلاست بود . شما اولین سونو واژینال رفتی یا شکمی نی نی چند هف ...

سلام هنوز نرفتم که!😁

گفت ۱۰ روز بعد بیا.دوشنبه این هفته میرم

شما رفتی چی شد؟ان شاالله که سالم بوده باشه

2706