2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817713 بازدید | 669023 پست
ناامید نیستم،امیدم به خداست،آخه تا حالا دوبار سقط داشتم،حالا به دکترم نشون بدم ببینم چی میگه چون می‌ ...

ميگم منفى بافى نكن

اخه الان غربالگريت خيلى هم خوبه نه سلفرى نه امينوسنتز هيچكدوم لازم نيست شكرخدا

حالا ميرى دكترتم همينو ميگه

ان شاالله ك اين يكى رو بسلامتى پشت سرميذارى و مياد ميشه چشم و چراغ خونه تون و عاقبت بخيريشو ميبينيد💚💚

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی مثل اینکه باید خیلی تحقیق کنم 😁ولی بالاخره یه خونه مادر شوهر سر کوچه ک برم  دوتا رونمیتون ...

اتفاقا منم شانسی یه خانم رو دیدم داشت کالسه دو قلو کنار همی رو هل میداد الان میگم کاش بهش گفته بودم اجازه میدی یه کم من رانندگی کنم   تا تجربه نکنیم نمیدونیم خونه ی ما نزدیک خیابون باید بیام سمت دیگه خیابون فکر میکنم کنار هم سختم باشه ولی خب پشت سرهمم میگن بچه ای که پشت نشسته جاش راحت نیست 

اره گفتم گفتن اسپرین رو قطع کن😪😪😪😪😪😔😔😔

شياف و امپول اصافه نكردن؟؟

ببين استراحت كن در حد سرويس رفتن

تاچند روز اشپزى و اينا نكن اگر شرايط دارى كسى بياد كمكت

پله اصلا بالاپايين نكن

خم و راست نشو

اينارو رعايت كنى ان شاالله زود برطرف ميشه

اكثرمون داشتيم خونريزى وو

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
2731
پس منم هر سه تاشو به نیت همه‌ دوستان‌ تاپیک‌ میخونم  انشالله همگی حاجت روا بشن ،منتظرا به زودی ...

خدا خیرت بده عزیزم، حاجت روا بشی ان شاالله 🤲🌹

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
اتفاقا منم شانسی یه خانم رو دیدم دوقلو داشتم کالسه دو قلو کنار همی رو هل میداد الان میگم کاش بهش گفت ...

واى عالى بود رانندگى🤣🤣🤣🤣

2738
عارفی گفت بهت میگم چکار کنی ،، ولی رزاقی گفت سه تا سرم میخای ، میدونی ازمایشات ایمنی ال اچ بالا بود ...

نه من حدود یک سال و نیم اقدام کردم ولی طبیعی باردار نشدم. الان ۳۷ سالمه. بعدش سه بار پانکچر شدم و بار سوم مثبت شد انتقالم. اتفاقا بار سوم کار خاص و ویژه ای هم نکردم. فقط اینترالیپید زدم یکبار بعد از مثبت شدن. نمی دونم شاید باید باز هم تزریق می کردم. یک شب هم تو هفته نهم آنوکسا نزدم بخاطر آزمایش سلفری. گاهی می گم شاید بخاطر این بوده.

الان دیگه جنین ندارم. کلا هر بار برای یک انتقال کافی بودن.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
سلام میشه ی توضیح درباره اونجا بدی منظورم رسیدگیشون و هزینه و نوبت دهی هست ممنون انشالله که مثبت میش ...

سلام گلم،حدودا یک سالی میشه که تو این مرکز تشکیل پرونده دادم،هم خودم و هم همسرم مشکل داشتیم،اولش که کلی آزمایش برامون نوشتن و عکس رنگی،بعدش دیگه تخمک کشی و تشکیل جنین،بعدشم که انتقال،هزینه ها که الان بیشتر از پارسال شده،تخمک کشی من ۶ونیم شده بود الان فکر کنم ۹تومن بیشتر شده،هزینه انتقالم حدودا ۵تومن شد،دارو ها هم حدودا ۵تومن یا بیشتر

رسیدگی هم خوب بود

به نظرم مشکل از شوهر که سقط میشه نطفه ضعیف

به من هم اورولوژیست هم متخصص زنان گفتن با توجه به آزمایش همسرم بعیده مشکل از اسپرم بوده باشه.

عارفی گفت بهت میگم چکار کنی ،، ولی رزاقی گفت سه تا سرم میخای ، میدونی ازمایشات ایمنی ال اچ بالا بود ...

توی دو آزمایشگاه مختلف آزمایش دادی؟ برای منم کاج با ونک تفاوت داشت آزمایش ایمنی و انعقادیم. زرنانی می گفت بخاطر خطای آزمایش بوده. بنظرم پیشش برو.

⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩

🌹 روز اول چله 🌹

عزیزان دلم ، با نظر سنجی های انجام شده از امروز یه چله شروع کردیم به نیت تمامی خانمهای تاپیک بدین شرح:

💟 صد صلوات هدیه به نرجس خاتون و یک آیت الکرسی جهت سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) به نیابت از خانمهای منتظر برای سبز شدن دامنشون به اولاد سالم و صالح

💟 سوره حجرات هدیه به ۱۴ معصوم به نیابت از خانمهای باردار جهت سلامت و حفظ فرزندانشون

ان شاالله همگی حاجت روا بخیر و مصلحت بشید و دامنتون به اولاد سالم و صالح سبز بشه و باردارها به سلامت این دوران رو طی کنند و سلامت هم زایمان کنند و خوشبخت و سعادتمند و عاقبت بخیر باشید زیر سایه امام زمان و در کنار خانواده و عزیزانتون 🤲🌹⁦❤️⁩

❣️⁩🤲⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩🤲⁦❣️⁩

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
ميگم منفى بافى نكن اخه الان غربالگريت خيلى هم خوبه نه سلفرى نه امينوسنتز هيچكدوم لازم نيست شكرخدا ...

ممنون عزیزم از دلسوزیت،چشم منفی نگاه نمیکنم،ایشالا که همه چی خوب پیش می‌ره هم واسه من هم واسه شما و همه مامانای این تاپیک.

سلام دوستان.  خدارو شکر جواب آزمایش من مثبت شد.  ان شاء الله بحق این ماه و ناله های حضرت ...

سلام عزیزم مبارک باشه انشالله سلامت بغلش کنی

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خدا هم به خداست🤍🤍
2706