2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816267 بازدید | 668924 پست
سلام عزیزدلم حالت خوبه؟ دختر نازت خوبه؟ مام خوبیم بخوبیت  واقعا خیلی خوشحال شدم پیامتو دیدم که ...

سلام عزیزم خدا برات حفظش کنه تو رو خدا برایه منم دعا کن پولم و شرایطم جور بشه باز از اول شروع کنم

ممنون عزیزم ان شالله قسمت خودت. خوبیم خدا رو شکر فقط سزارین خیلی سخته😭 بچه داره یکم زردی میگیره امی ...

ای جونم برا همین میگن بهشت زیر پای مادرا هستش انشاالله اونم رفع میشه زردی و اکثر بچه ها دارن انشاالله اونم رفع میشه

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بار اول هست که انتقال دادم... 

دیشب سر یه موضوعی شوهرم کلی باهام خشونت کرد حتی بهم فحش داد برای اولین بار. خیلی گریه کردم 

فکر کردم بعد انتقال هوامو داره. اما اصلا براش مهم نبود 

گفتم اگه هم مثبت بشم دیگه چه ارزشی داره 

پریشب هم یه استرس شدید بهم وارد شد کلی گریه کردم. نمیدونم با این اوصاف چی میشه 

سلام به همه من امروز سیزدهم انتقالم بود بتام شد ۱۱۳۳ ولی جلوش نوشته H کسی میدونه چرا؟؟

مبارکه عزیزم بارداری سالمی داشته باشی😍😍😍

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2731
من بار اول هست که انتقال دادم...  دیشب سر یه موضوعی ش وهرم کلی باهام خشونت کرد حتی بهم فحش داد ...

عزیزم متاسفم برا جوی که برات پیش اومده اما نگران نباش هیچی نمیشه انشاالله فسقلی تو دلت میچسبه به دلت از این بعد آروم باش برا آرامش خودت ،خودت مهمی ابتدا اینکه آروم باشی انشاالله حال تو دلیت هم خوبه و مثبت میشی برا آرامش دلت صلوات میفرستم

عزیزم متاسفم برا جوی که برات پیش اومده اما نگران نباش هیچی نمیشه انشاالله فسقلی تو دلت میچسبه به دلت ...

ممنونم عزیز مهربون 

امیدوارم شما هم به خواسته دلت برسی عزیزم 

ممنونم از دعای خوبت 

من بار اول هست که انتقال دادم...  دیشب سر یه موضوعی ش وهرم کلی باهام خشونت کرد حتی بهم فحش داد ...

سلام . خوبید. ناراحت این جور چیزا نباشید. اونم الان تو فشار عصبی هست. کلا ناباروری و فرایند انتقالش هم برا خانم و هم برا اقا سخته. و اینکه بیشتر مردا بعد انتقال یا بارداری و یا زایمان ....خلاصه در قسمت های مهم زندگی اونطور که باید کنار و همراه نیستن. و ما خانم ها انتظاراتمون براورده نمی شه. اینو به خودت بگو و زیاد انتظار نداشته باش که بعدا ناراحت بشی. خودتو درگیر این مسائل نکن به کوچولوت فکر کن بذار روحیه بگیری و شاد باشی. 

2738
سلام . خوبید. ناراحت این جور چیزا نباشید. اونم الان تو فشار عصبی هست. کلا ناباروری و فرایند انتقالش ...

درست میگین. ممنون عزیزم 

فقط امیدم به خداست. برای آرامش دل منم دعا کنید دوستای عزیزم 

دوستانی ک باردارن و ماه های بالاتر ی سوال؟ من الان چند روزه هرچی میخورم یا احساس میکنم جمع شده تو گ ...

سلام فریناز جان. نمیدونم دقیق هفته چندمی ولی من از الان ه هفته ده هستم همین مشکل رو دارم. اصلا اوضاع ام خیلی داغووونه تا گرسنگی بهم فشار نیاره نمیتونم چیزی بخورم. بخورم هم بعدش همون‌طور که گفتی میمونه انگار تو گلوم بعدم گلاب به روت...

شربت معده و پنتوپرازول میخورم یکم بهترم میخای شما بازم با دکترت مشورت کن

سلام عزیزم علائم چیا داشتید؟ مثبت میشید به امید خدا مطمئن باش

علائم نداشتم گاهی عذر می خام حالت تهوع داشتم وقتی بو غذا می خورد و واقعا چیز خاصی نداشتم شاید خیلی گم گرفتگی زیر شکم حس می کردم اونقدر کم که نمی شه حساب کرد

2706