2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802353 بازدید | 668359 پست

خانما ۱۳ روز از موعد پری گذشته و پریود نشدم ازمایش بتا روز ۱۰ دادم منفی بودش و سونو روز ۱۱ دادم که همه چی نرمال بود کیست و تنبلی نداشتم و باردار نبودم فقط مایع کلدوساک خلفی دیده شده همه نوع گیاه و دارویی استفاده کردم ولی پری نشدم کسی بوده همچین باشه؟ مشکلش حل شده؟ متاهل هستم و رابطه محافظت نشده داشتم و درد پریودی میاد و ول میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بله آنا جون هر دوتاش انگار یه چیز رو‌نشون میده چون توی برگه نوشته بود جواب آزمایش میزان LH کمتر از ۱ ...

شما کدوم مرکزی؟؟

عزیزم ببین درست میگم تو همونی شوهرت اضافه وزن داشت سیگار میکشسد در حال ورزش و ترک بود؟؟؟؟

عزیزم من باید ببرم بیزون بزنن ان شالله

عزیزم برای تو ‌ایپوپروفین دادن برای فردا ؟ 

پودر و آب hcg رو‌هم‌ پرسیدم بلاخره با واتساپ گفت فرقی نمیکنه هر پودر رو با آب خودش بزن 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
قربونت برم خواهر انشاالله انشاالله که اون طوری میگی باشه به حق امام رضا ..میگم یا امام جواد من به شم ...

سلام عزيزم خووووووبي؟ ان شالله كه همينطوره بخدا خيلي بيادت بودم الان خوندم كه آز ندادي دوهفته ديگه ان شالله ميري سونو قلب دوتا فسقل يا يك فرشته ناز ميبيني خيالت راحت راحت ميشه به اميد خداااا🌹❤️🙏

2714
عزیزم اخه جواب ازمایش نو زده ۲۲ ام نزده روز پانکچر 

نمیدونم واللا حتما برای تو واسه چیز دیگه ای هست ، ببین ذهنتو‌درگیر نکن اینقدر روی پودر و آب بحث کردیم الان بهم از واتساپ جواب دادن که فرقی نمیکنه میتونی با یک اب هم بزنی با دوتا هم 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
شما کدوم مرکزی؟؟ عزیزم ببین درست میگم تو همونی شوهرت اضافه وزن داشت سیگار میکشسد در حال ورزش و ترک ...

من تبریزم

😃😃😃😃 نه من اون نیستم گلم ،حتما لسم‌کاربریش شبیه من بوده

2706