2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802125 بازدید | 668353 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نرفتم 

آفرین میدونم سخته.... 

چاره ای نیست خودتو سرگرم کن.....

من یادمه استراحت مطلق بودم به خاطر خونریزیم یه بار خیلی قاطی کردم دیگه همسرم منو برداشت برد پارک پردیسان یه پتو انداخت داخل چمن دراز کشیدم....

اما خوب هوا تمیز بود.... 

ارزش داشت.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2720
عزیزم چه اذیت کردنی....  اینجا هستیم که همدلی کنیم....

صبح که بیدار شدم اون درد داشتم بعدش لخته دیدم واقعا ترسیدم هیچ جاییم نداشتم بگم فقط همینجا بود ممنون از همتون که با حوصله جوابم دادین امیدوارم حداقل مثبت شم دلم شاد شه

آفرین میدونم سخته....  چاره ای نیست خودتو سرگرم کن..... من یادمه استراحت مطلق بودم به خاطر خو ...

البته من همدانم فکر نکنم هوا الوده باشه به خاطر لکه بینیم نرفتم گفتم بد تر میشه

2714
جنینتون چند روزه بود ؟دفعه قبل که منفی شدین چی لک ندیدین

عزیزم منفی اول جنین دو عدد سه روزه، اگه اشتباه نکنم لک دیدم.... 

یادم نمیاد دقیق.... 

منفی دوم جنین چهار عدد جنین دو تا بلاست دو تا کامپکت، لک ندیدم.... 

میکروی سوم جنین ۴ روزه کامپکت که 11_12 لک دیدم، بعد سونوی قلبم به خونریزی افتادم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
صبح که بیدار شدم اون درد داشتم بعدش لخته دیدم واقعا ترسیدم هیچ جاییم نداشتم بگم فقط همینجا بود ممنون ...

اینجا خوب برا همین کنار همیم که کمک هم باشیم.... 

تو شادیا و غما کنار هم باشیم.... 

از تجربیات هم استفاده کنیم.... 

وگرنه اگه اینارو نداشته باشه به چه دردی میخوره؟؟؟ 

عزیزم متاسفم اما مطمئنم بهترینا منتظرته عزیزم.... 

عزیزم میشه اینم جواب بدی 

همونی ک گفتم شوهرش ازو اسپرمه انسدادیه 

میگه بیضه های شوهرش کوچیکه دکترا جوابش کردن گفتن حتی با تسه اسپرم نمیتونیم بگیریم ازت ؛تو تاپیک همچین موردی نبوده؟ینی اگه کوچیک باشه اسپرم تولید نمیشه؟

عزیزم از ال هاش بود سوالش....  یا من قاطی کردم؟؟؟؟؟

بله آنا جون هر دوتاش انگار یه چیز رو‌نشون میده چون توی برگه نوشته بود جواب آزمایش میزان LH کمتر از ۱۵ نباشه و میزان hcg هم کمتر از ۳۰ نباشه که وقتی مقدار بالا رو‌نشون میده یعنی BHCG مثبته یعنی آمپول hcg اثر کرده ،من که اون موقع این آزمایش رو دادم اثر کرده بود الان ننوشتن برام نمیدونم دیگه واللا انشالله که بازم اثر کنه

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2706