2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812196 بازدید | 668732 پست
رویان عزیزم  پنج شنبه باید برم ۹ صبح امشب ۲ باید بزنم  عزیزم پس ی اب مقطرم با نصف ی دونه ...

بله عزیزم 1/5 آب زیاد میاد.... 

یکی که نصفه میاد رو دور میریزی اون یکی که کامل میمونه نگه دار تا وقتی تاریخ داره میتونه به دردت بخوره... 

راستی یه چیزی برا اینکه اندازه نصفه دستت بیاد اینکارو بکن...

همه رو بکش داخل سرنگ بعد ببین چقدر شد.... 

مثلا اگه دو سی سی شد نصفش رو بریز دور و نصفش بمونه تو سرنگ بعد به آب مقطر دیگه رو هم کامل بکش تو سرنگ اینطوری دقیق میشه 1/5 آب.... 

بعد به اون ترتیب که گفتم تو پودرا خالی کن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم تعداد آب مقطر خیلی حیاتی نیست اما بهتر بود میدونستی....  حالا اگه نتونستی بپرسی همون یه ...

نه عزیزم از پودرهاش که مطمئنم ‌دوتا باید بزنم چون نوشته دوتا باهم آبشو‌نمیدونستم‌که اونم‌ همون یک دونه رو میزنم

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون این چند روز خیلی اذییتون کردم ببخشید همه رو 

عزیزم چه اذیت کردنی.... 

اینجا هستیم که همدلی کنیم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
نمیدونم دگ عزیزم بمن گفتن ۱:۴۵ دقیقه ۱۵ ام بزن ینی امشب ۹:۴۵ دقیقه ۱۶ ام بیمارستان باش 

عزیزم فقط یه خواهش ممنون میشم بعد پانکچر که اومدی خونه بهم بگی چه ساعتی پانکچر شدی.... 

برام جالبه میخوام تایم دقیق پانکچرت رو بدونم..... 

خوب اونم شستشو میدن تا جایی که میدونم یعنی اسپرمهای خوب را تزریق میکنن....  البته مو تجربه ای ...

اره عزیزم اسپرم شسته میشه خوباشو وارد رحم میکنن

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
باید ببرم بیزون خودمون بلد نیسم عزیزم

آهان پس خیالت راحت تزریقاتیا میدونن چطور بزنن.... 

ما خودمون میزدیم.... 

Hcg همون هورمونی هستش‌که وقتی کسی باردار میشه میره بالا و آزمایش بتاش مثبت میشه وقتی ام برای آزاد سا ...

ممنون از توضیحت عزیزم.... 

اما دوستمون در مورد اندازه گیری ال هاش پرسیده نه هاش سی جی.... 

یعنی رابطه ای بین ال هاش و هاش سی جی هست؟ 

انا جون از فکر یک و نیم سی سی امدم بیرون فکر حدید انداختی سرم🤣🤣 چرا ۳۲ ساعت بعد تزریق گفتن بیاااا ...

نه عزیزم اصلا فکرت رو درگیر نکن.... 

+فکر کن.... 

چون تو سه تا پودر داری.... 

برا همین برام جالب بود.... 

اتفاقا خوش بین باش چون یه حساب کتابی تو کارت هست.... 

آزمایش بتا خواستن ازتون اگه اونه که قبل پانکچر باید بدن‌جوابشو‌، مندفعه پیش دادم این آزمایشو‌چند ساع ...

عزیزم از ال هاش بود سوالش.... 

یا من قاطی کردم؟؟؟؟؟ 

من برای انتقالم نصف پودر نصف آب داشتم.نصف آب کشیدم تو کامل پودر بعدش نصف سرنگ زدم.

اهان خوب برا انتقالت بوده نه برا پانکچر....

من میگم خدایا چه کردی نذاشتی که فولیکولات بالغ بشن..... 

عزیزم بله حتما دکتر ی چی میدونه دگ گفته اون ساعت برم 

عزیزم بازم شما احتیاطا اون روز زودتر زنگ بزن چون مثلا برا ما میگفتن مثلا ۸ شب هاش سی جی بزنین ۳۶ ساعت بعد ۸ صبح وقت پانکچرتونه.... 

یعنی تایم پانکچر رو مینوشتن.... 

ولی مثلا ما یکی دو ساعت قبلش باید بیمارستان میرفتیم.... 

پس حتما اینو چک کن شاید ساعتی که زدن تایم عملت باشه ها.... 

یعنی شاید نیاز باشه قبلش رفته باشی که اماده سازیا انجام شده باشه.... 

چون تو سه تا پودر داری حتما فردا ساعتت رو چک کن.... 

مثلا وقتی زده ۹:40 اونجا باشی شاید باید مثلا از ۷ اونجا باشی.... 

احتیاطا فردا صبح یه بار دیگه چک کن.... 

عزیزم بله حتما دکتر ی چی میدونه دگ گفته اون ساعت برم 

دقیقا بپرس ببین وقتی زدن ۹:40 یعنی تایم عملته؟ 

اگه تایم عملته کی باید بیمارستان باشی؟؟؟ 

2706