2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817613 بازدید | 669017 پست
برای همین برای من بعدش شیاف اضافه کردم مگه من گفتم بعدش قطع  کنه. یا آمپول ادامه میدی یا شیاف. ...

عزیزم منظورم این بود که همون دو تا زدن و دیگه اینکه نیازی نیست ادامه بده درست نیست....

عزیزم اینجا همه دلسوزانه دارن به هم کمک میکنن مطمئنم شمام هدفت کمکه.... 

منظورم این بود. وقتی برا قطع خونریزی پروژسترون اضافه میشه مجبوره تا یه مدتی همون دز رو ادامه بده برا همین زیاد کردن سر خود راحت نیست چون باید ادامه بده.... 

مثلا من روز 11-12 انتقال لک بینی داشتم برا من فقط یه دونه شیاف اضافه کردن. اما وقتی بعد سونوی قلب یهویی خونریزی کردم مثلا در کنار دو تا آمپول دو تا شیاف اضافه کردن و انوکسانمم قطع کردن... 

در کل عزیزم سرت رو درد نیارم و اگه ازم ناراحت شدی حلالم کن، منظورم اینه تو این مواقع حساس بهتره دکترش دقیقا بگه چون با توجه به شرایط هر فرد میتونه متفاوت باشه.... 

اولین توصیه تو این جور مواقع اینه که طرف رو به خونسری و استراحت مطلق دعوت کنیم و اینکه تماس بگیره با مرکزش  و دکترش و در مورد دز پروژسترونش سوال کنه و ادامه رقیق کنندش.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دکترم امروز نیست روشم‌ننوشته ،از داروخونه ای که گرفتم گفت دو پودر و یک‌آبه

پس همونو بزن.... 

مهم اینه دو پودر رو حتما بزنی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هاا تروخدااا من شک دارم نمیدونم چیکار کنم کسی میدونه جواب بده انا جونم اصلا جوابمو نداد رویان ام ...

عزیزم مو که چند بار جواب سوالت رو دادم احتمالا هنوز جوابم رو ندیدی.... 

بمن دستور داده عزیزم که یک و نیم اب ولی سه تا اب گذاشته خب شکم ب اینه وقتی داروخانه دستور منو دید لا ...

عزیزم داروخونه معمولا برا هر پودر یه آب میده.... 

چون تو نسخه که معمولا نمینویسه تعداد ابها رو.... 

تو برگه توضیحات معمولا مینویسن.... 

که اونم دستته.... 

همون شما 1/5 آب رو بکش داخل سرنگ بریز به ترتیب تو پودرها حل شدن تو پودر بعدی نهایتا پودر آخر.... 

فقط قبل تزریق سرسوزن رو حتما عوض کن.... 

2728
الهی عزیزمممم، میفهمم حالت رو، کار خوبی کردی خودت رو سبک کردی، آفرین بهت این یعنی توکل واقعی، توکل ی ...

انشاالله سحر جونم آره دیگ توکل کردم ..چهارده روز دیگ برام سونو نوشته به خودم میگم فکر کن امروز انتقال دادن چهارده روز صبر کن انشاالله که میرم و برام معجزه می‌کنه ..قربونت برم سحر هر روز سرنماز دعام کن بگو خدا به دلم آرامش بده و برام معجزه کنه..خداتودلیت رو سالم بیاره بغلت شیرش بدی به حق بزرگی خودش

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
به تو‌سه پودر و‌یک‌ونیم‌آب گفتن ؟ پس حتما داروخونه هم‌درست‌گفته دیگه‌‌ آب رو باید نصف پودر بزنیم‌ دی ...

عزیزم پودرها باید کامل باشن... 

پودر رو نمیشه تفکیک کرد.... 

سه تا پودر رو باید بزنه.... 

آبها رو میتونه یک نصفی بکشه داخل سرنگ.... 

قربونت عزیزم،آره ازصبح همش درازکشیده ام،دعاکن برام،انشاالله که دل شماهم باشنیدن صدای قلب نینی شادبشه

انشاالله قربونت برم

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2738
عزیزم بچه شیر میدم برای شما وهمه منتظرها دعا میکنم دامن همتون سبز بشه فقط  به خواست خدا  ا ...

قربون خودت و بچه ات برم من.. انشاالله خدا حرف شما رو می‌شنوه به خدای معجزه ها سپردم..خدا بچه ات رو برات حفظش کنن

عزیزم انشاالله که بری و صدای قلبشو بشنوی خیالت راحت شه خداروشکر که یکم اروم شدی 🥰🤲😍

قربونت برم لیلا جون انشاالله خودت هم صدای قلب نی نی رو بسلامتی میشنوی

من اونقدر شدید خونریزی کردم نمی تونستم تکون بخورم. همینطور ازم خون می اومد. دکترم گفت سریع دو امپول ...

ببین عزیزم.... 

پس دز پروژسترونت رو زیاد کردن حالا یا با شیاف یا با آمپول و ادامه دادی.... 

منظورم از اون پستم این بود مثلا منی که تا حدی تجربه دارم از جوابت وقتی برداشت غلط کردم احتمالا مخاطبتم برداشت غلط میکنه.... 

چون یادمه نوشته بودی دو تا آمپول یه جا بزن دیگه لازم نیست بعد قطع خونریزی ادامه بدی.... 

شایدم من اشتباه برداشت کردم.... 

مورفو صفر بود اینبار زده یک ،وضعیت اسپرممون زیاد خوب نیست ،برا شما اسپرم ضعیفه ؟  پانکچرت کیه ...

عزیزم مورفوی ما هم بین یک و صفر نوسان داشت... 

الان دو تا فرشته ناز دارم.... 

تازه دومیم طبیعی باردار شدم.... 

پس عزیزم با امید برو جلو.... 

اخه جوابش رو زده واس بعد عمل پانکچرم🥴

عزیزم اطلاعاتی در موردش ندارم اما مطمئن باش دکترت میخواد از جوابش استفاده کنه.... 

عزیزم مورفوی ما هم بین یک و صفر نوسان داشت...  الان دو تا فرشته ناز دارم....  تازه دومیم ...

ممنونم‌ عزیزم‌که این همه امید میدی انشالله خدا برای ما هم‌بخواد 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2706