2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816550 بازدید | 668945 پست
زنگ میزنم رویان اصلا جواب نمیدن 😢 نسخه ام رو رویان نوشته واسم دگ اشتباه نمینویسه 

عزیزم طبق همون دستور بزن و شک نکن.... 

برنامت بر اساس اون تنظیم شده.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم زینب جون قربونت برم به فکرمی نرفتم آزمایش بدم همش استرس میده دکترم گفت بمون وقت سونو برو بده د ...

عزیزم انشاالله که بری و صدای قلبشو بشنوی خیالت راحت شه خداروشکر که یکم اروم شدی 🥰🤲😍

الان خوبم صبح خیلی درد داشتم خون ریزیم خیلی زیاد نیست دودفغه رفتم دستشویی لخته خیلی کم اومد ولی مثل ...

عزیزم بهتره نری.... 

الانم هوا آلودست.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
آخ آخ آنا جون من درسته میشورم، یکم آبلیمو نمک میزنم و حدودا ۲۰ دقیقه میذارم تو فر یعنی عااالی میشه، ...

من خودم عاشق قارچم.... 

موقع خورد کردن نصفش رو درسته میخورم.... 

همسرم هی میگه بازم تو اومدی آشپزی کنی نصفش رو خوردی.... 

😂😂😂😂😂

انا جون ربطی به اندومتریوز نداره اخه اندومتریوز دارم سمت چپم

عزیزم ممکنه بی ربط نباشه... 

انا جون ربطی به اندومتریوز نداره اخه اندومتریوز دارم سمت چپم

من خودم بعد پانکچر تا چند ماه تخمدانام تیر میکشیدن و درد داشتم.... 

تو که تخمدانت درگیر آندومتریوزه بعیدم نیست.... 

2738
از کی اینجوری شدین چند انتقالتون

برا من یه دور روز 11-12 لک بینی داشتم که با یه شیاف اضافه کردن حل شد.... 

اما خونریزیم بعد سونوی قلب بود.... 

چند روز بعد سونو خونریزی کردم.... 

انشاالله که خیره فاطمه جان استرس از همین خونریزیا خطر ناک تره بخدا 

انشاالله عزیزم،آره استرس واقعابده منم که آدم استرسی🥲🥲دیگه توکل کردم به خداوتوسل به امام رضاکه خودش هدیه شو برام نگه داره

روش نوشته دوتا رو‌باهم بزنید ، من نمیدونستم یک آب مقطر استفاده کنم یا دوتا ،از داروخونه ای که‌گرفته ...

عزیزم تعداد آب مقطر خیلی حیاتی نیست اما بهتر بود میدونستی.... 

حالا اگه نتونستی بپرسی همون یه آب بزن.... 

اما حتما دو تا پودر رو بزن چون اون امکان نداره اضافه باشه.... 

روش نوشته دوتا رو‌باهم بزنید ، من نمیدونستم یک آب مقطر استفاده کنم یا دوتا ،از داروخونه ای که‌گرفته ...

عزیزم ولی تو دستور معمولا دکترا مینویسن تعداد آب رو مجدد نگاه کن.... 

من خوبم نی نی هم خوبه بیشتر اوقات تنهام من جفتم سرراهیه سزارین میشم خودم طبیعی دوس داشتم. فک ک ...

طبیعی خیلی بهتره.من زایمان اولم طبیعی بود.منم هیچی نخریدم.فکر کنم منم ۲۰تا ۳۰ شهریور به امید خدا بهم زمان بدن

نه عزیزم این اصلا درست نیست.....  تو نصف پودر رو که باید میزدی رو دور ریختی....  پودر به ...

من برای انتقالم نصف پودر نصف آب داشتم.نصف آب کشیدم تو کامل پودر بعدش نصف سرنگ زدم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
2706