2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817195 بازدید | 668989 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاف میزنم هر 12ساعت دوفاستونم دارم هر 8ساعت هر 12ساعتم هپارین میزنم

الان ب دکترت زنگ زدی ب من گفتن اگه لکت زیاد شد شیاف و زیاد کن یکی صبح یکی ظهر یکی شب 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2731
الان ب دکترت زنگ زدی ب من گفتن اگه لکت زیاد شد شیاف و زیاد کن یکی صبح یکی ظهر یکی شب 

نه دوروز پیش گفتن این کار کنم امروز زیاد شد پیام دادم هنوز جواب ندادن یعنی امیدی هست اکرم جون من به کل امیدم از دست دادم این حجم از درد پریودی خوب نیس داروها نبود تا حالا شده بودم

سلام به همه ی دوستای خوبم ،من رفتم مرکز سونوگفتن ساک حاملگی دیده میشه ولی هنوزجنین وضربان مشخص نیست بایدهفته دیگه دوباره برم،ازهمدلی وهمراهی همتون ممنونم،دیشب واقعا شب سختی روگذروندم وجزشماکسی رونداشتم که بهش حرف دلموبزنم،خداروشکر که شمارودارم،لطفابازم برام دعاکنین که تاهفته دیگه همه چیزخوب پیش بره

بچه ها جواب آزمایش من منفی شد😭

نمیدونم چی بگم.دعا میکنم واست عزیزم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2738
سلام به همه ی دوستای خوبم ،من رفتم مرکز سونوگفتن ساک حاملگی دیده میشه ولی هنوزجنین وضربان مشخص نیست ...

عزیزم خداروشکر که الان خوبین.خیلی خوشحال شدم واست.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
احتمالا شیاف اضافه کنن ولی من رسما دارم پریود میشم فکر نکنم بتونه جلوش بگیره

مژخوای شیافتو سه تا کن چرا امیدی نباشه عزیزم نگران نباش خدا بزرگه استرس بدترت میکنه

سلام به همه ی دوستای خوبم ،من رفتم مرکز سونوگفتن ساک حاملگی دیده میشه ولی هنوزجنین وضربان مشخص نیست ...

خدا رو شکر نگران نباش عزیزم دو هفته دیگه قلبش هم میبینی 💜

خداروشکر‌که‌بخیر‌گذشت ایشالا‌هفته‌بعد میری و خبر‌خوش بهمون‌میدی عزیزم😍

2706