2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817792 بازدید | 669031 پست
تووووخوبي؟ لك بينيت قطع شد؟

مرسی عزیزم خوبم. خودت خوبی؟

سه روزه کامل دراز کشیدم فقط دیروز لک داشتم. امروز نداشتم خداروشکر

میگم بد نباشه واسه چند روز آسپرین رو به دستور مرکز قطع کردم و تحرکم کمه؟

همش به پهلو چپ دراز کشیدم

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات شم‌ممنون از دلگرمی و راهنماییت دوست خوبم😍 ایشالا بهترینها واست اتفاق بیفته  مامان گل❤

قربونت عزیزم ان شاالله ثمره زحماتت و ببینی با یه بتای خوشگل 😍

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
مرسی عزیزم خوبم. خودت خوبی؟ سه روزه کامل دراز کشیدم فقط دیروز لک داشتم. امروز نداشتم خداروشکر میگم ...

خداروشکر 

نه نگران نباش 

نخور تا دکترت بهت مجددا اجازه بده من از 21 خرداد قطع کردم آسپرین رو تا یکشنبه مشخص میشه که میتونم بخورم یا نه 

2728
تا 12 هفته به خیر بگذره انشاالله  وقت اذان خدارو قسم میدم به بزرگی و بخشندگیش انشاالله تماما خ ...

الهی آمین 😍😍 این روزا هم میگذره دلمون تن گ میشه برا وقتی تو شکممون بودن 

بگو دوستم اومده یه دیقه باهاش برو توی اتاق بگو لباس میخواست مانتو میخواست یه چیزی میخواست اومد پیشم ...

واقعا حس بدیه.. آدم خودش بتونه آمپولشو بزنه دیگه استرس نمیکشه... ایشالا بزودی منم باید یاد بگیرم مثل شما 

2738
اخه منم رفتم سونو صداشو پخش نکرد ولی  نبضش و نشونم داد

فکر کنم بهتره

یادمه قدیمیای تاپیک درمورد این میگفتن که نزارید دکتر صدای قلب رو پخش کنه چون جنین ضعیفه

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
فکر کنم بهتره یادمه قدیمیای تاپیک درمورد این میگفتن که نزارید دکتر صدای قلب رو پخش کنه چون جنین ضعی ...

یکی از بچه ها هم میگفت خوب نیس پس فعلا نرم بیرون سونو 

2706