2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817169 بازدید | 668987 پست
شیرخشک خارجی که پیدا نمیشه بعد ۳۰۰ خیلی زیاده😢😢 دکتر گفت بهش گیگوز بده ولی اصلا مزشو دوست نداشت ی ...

عزیزم دختر من اینجوری بود کولیک شدید داشت نمی‌تونستم یه لقمه غذا بخورم جوری که از خونه فراری شدم یه هفته خونه بابام یه هفته خونه پدر شوهرم تا 3 ماه اینجوری بود شربت و قطره ای هم نموند بهش ندم آقا پدی لاکت کامی کام و غیره این جور بچه ها کولیک شدیدی دارن قطره اینا فایده نداره براشون باید دورش تموم شه.

سعی کن پنبه گرم کنی نه جوری که بسوزه زود زود بزاری رو شکمش.به آرومی با روغن زیتون ماساژ بدی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی  من پنج شنبه 30 اردیبهشت تو 31 هفتگی زایمان کردم  ساعت 3 نصفه شب کیسه ...

سلام عزیزم

مبارک باشه

ان شاء الله بزودی اوضاع روبراه میشه و میاری شون خونه

شما بودی که ني نی هات iugr بودن؟

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
سلام به همگی  من پنج شنبه 30 اردیبهشت تو 31 هفتگی زایمان کردم  ساعت 3 نصفه شب کیسه ...

سلام عزيزم تبريك ميگم ايشالله دوتاشون به زودي زود مرخص ميشن ميان پيش خودت . دوقلوها همون توافراد عادي هم احتمال زود به دنيا اومدنشون زياده ولي بعدش كم كم وزن ميگيرن و خوب ميشن 

2731
سونوی ۲۷ هفته همه چی خوب بود یه روز شدید تکون خورد بعد یهو کم شد حرکات شاید بگم یک روز کامل بی حرکت ...

برا افزایش خونرسانی انوکسا و اسپرین استفاده میکنید؟

خدای مهربونم شکرت بابت دختر سالم و زیبایی که بهم دادی.🙏💝
انشاالله عزیزم رشد میکنن کجا انتقال میدی بسلامتی کدوم مرکز

میلاد میرم. فرزا هم میرم واسه پی ار پی... 

بامادرم بحثم شد دیشب تاحالاکلی گریه کردم😭😭😭میگم اینم شانس من میخواستم اینبار دیگه استرس نداشته باشم اینم اینجوری تآثیرداره?? ضخامتم7.1بود

مهربون جان شاید منو یادت نیاد عزیزم . در چه مرحله ای هستی ؟ 

سلاممم عزیزدلم چرا یادم نیاد😍😍😍خوبی عزیزدلم؟ دعاکن توکل بخدای بزرگ میخوام دیگه انتقال بدم سری اخریامو. روز10-11 ضخامتم7.1بود برای همین واسم پی ارپی نوشته برای فردا و دوشنبه انشالله رشدکنن دوتاجنینم انتقال میدم. اینبار بلاست میکنه

دیروزبامادرم بحثم شده کلی حرص خوردم وتاحالاگریه کردم. میگم اینم شانس من😓😓

2738
من ۱۹ سیکل انتقال دادم

سلامم عزیزدلم خوبی؟ حال وروجکات چطوره؟ خیلی التماس دعای مخصوص. دعاکن جنین هام رشدکنن اینیار بلاست انتقال میدن دوتامونده برام. دوشنبه خدابخواد انتقال دارم... دیگه هرکار ازدستم اومده کردم مونده خدابخواد

سلام عزیزدلم مگه میشه دوستای گلمو فراموش کنم خداشاهده که همتونو با اسم یاد کردم بد به دلت راه نده مط ...

سلاممم عزیزم قدم گل پسرت مبارک باشه, میگم من که چندوقتی نبودم منم یادکردی؟ یا اینکه یادت رفته😊

دعاکن بچتوشیرمیدی توروخدا, خدا بخواد منم دوشنبه میرم اخرین سری انتقال بدم... اینبار دوتاشومیخوان بلاست کنن توکل بخدا

مرسی عزیز دلم اره اینقد که استرس بهم وارد شده این چندروز به دکتر گفتم هرچی بگی چشم بسته اگه میخوای ه ...

سلام عزیزدلم فردا حتماخبربده انشالله که حالت خوب باشه وگل پسرتوصحیح وسالم بغل بگیری قربونت برم. فقط توروخدا ماهاروهم دعاکن, منم خدابخواد دوشنبه میرم اخرین سری انتقال. میگم شماقبل بارداری قندت چندبود؟ ؟؟من الان حدود95هست

حالا باز از کسی که اطلاعات بیشتری داره بپرس در مورد آسپرین و انکسا که یوقت به مشکل نخوری. من 6 صبح ا ...

عزیزم انوکسا هپارین اسپرینو اصلللا نبایدتو ساعت های نزدیک هم بخوری استرادیود پرندزولون و قرص تیروییدم شدیدا با هم تداخل دارن حداقل باید دوساعت فاصله بدی تازه ماها نمیتونیم بگونجونیمش وگرنه بیشتر هم باید فاصله داد

نه نترس فقط كافيه خدا بخاد كه به اميددخدادمثبت ميشي فرشته جون😘 من روز انتقال نميدونستم بعد انتقال ...

واقعاااتآثیرداره؟؟؟ اح اح سری پیش من اینقدر دستشویی داشتم بس اب خورده بودم هی گفتم شوند بیارید نیاوردن اخرش رفتم. بنظرت اینبار اصرار کنم سوند رو یا اب کم بخورم میشه؟؟ یاهم بگم بابیهوشی انتقال بدن. 

عزیزم خیلی دعاکن منم اخرین سری هامو خدابخواد دوشنبه میرم انتقال بدم توکل بخدا

سلام به همگی منم امروز ششمین روز انتقالم هست. یه جنین ۳ روزه انتقال دادم. برام دعا کنید.  علا ...

سلام عزیزم الهی که مثبت بشی یرات صلوات میفرستم. فقط توکلت بخداباشه وازخدابخواه همین

2706