2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816405 بازدید | 668928 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله از فردا ننه شدی☺️ به حق ۵ تن

مرسی گلم چ خوب گفتی ننه😂😂😂😂

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
2738
سلام دوستای گلم عدد بتا 506 روی هشت روز پانزده انتقال ینی چند قلو گرفته؟؟ سه تا جنین انتقال داد ...

مبارکت باشه عزیزم چند قلو با بتا معلوم نمیشه سارا دل ارام فک کنم بتاش بالای 1300بود یه دونه دخمل داره

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
سلام دوستای گلم عدد بتا 506 روی هشت روز پانزده انتقال ینی چند قلو گرفته؟؟ سه تا جنین انتقال داد ...

مبارکه عزیزم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟*منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به ما رسید باز حساب بنده ها جداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*اخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم و شفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیمهاست*الو منو ببخش اگه باز مزاحمت شدم *دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست.

نه گلم

من سه هزار بودم یدونست

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
منم پنجم شما چه علایمی داری؟؟ 

فقط ترس 😅😅😅

هیچ علائمی ندارم 

علائمی دارین شما

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
خدا کنه گل جانم  فعلا ک با این بتا امیدمو نا امید کردن

نگو نگار دوستم با ۲۳باردار شده

روز چندی؟؟

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2706