2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811500 بازدید | 668719 پست
 کرونا گرفتی. خیلی مواطب باش ۱ ماه بعدش می تونی بری داخل سیکل. واکسن نزده بودی؟

اره عزیزم.  خدا کنه زود خوب بشم. نگران اثر لنفوسیتم.

چرا زده بودم. واکسن فقط مرگ و میر رو کم می کنه وگرنه احتمال ابتلا هس هنوز

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
@alaae   جان شایدازکلیه‌هات باشه که پهلوت دردگرفته شایدم ازداروهاباشه به هرحال اگر خیلی ناراح ...

سلام رزیتا جونم حالت چطوره؟

دیروز داشتم نمازتو میخوندم کلی تو فکرت بودم 

عزیزم من الانی که ۱۵ هفته ام هیییییییچ علائمی ندارم چه برسه روزای انتقال بخدا همین الانش با اینکه کلی سونو رفتم همش شک میکنم چون هیچ فرقی با قبل حاملگیم ندارم

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرونا گرفتی. خیلی مواطب باش ۱ ماه بعدش می تونی بری داخل سیکل. واکسن نزده بودی؟

سلام عزیزم رفتی آزمایش بدی؟

خوش خبر باشی الهی

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2728
اره عزیزم.  خدا کنه زود خوب بشم. نگران اثر لنفوسیتم. چرا زده بودم. واکسن فقط مرگ و میر رو کم م ...

آلا جونم انشاءالله که خیلی زود خوب میشی عزیزم سوپ و مایعات زیاد بخور که از بدنت بشوره ببره مریضی رو 

من تو دوتا انتقال قبلیم هیچوقت روز دوم نرفتم سونو .چون مطب دکتر خیلی دوره و سختمه برم.تو دوتای قبلی ...

عزیزم‌ من دیروز روز ۲پریودم رفتم اندومترم نازک بود چیکار کنم بره بالا

برا ی شفای مادرم صلوات میفرستی بودم انداختنم بیرون دوباره برگشتم
نبود منفیه منفیه انداختم رفت 

الهی بگردم خودتو ناراحت نکن انشاءالله که شنبه میری آزمایشت مثبت میشه عزیزم

سلام عزیزم رفتی آزمایش بدی؟ خوش خبر باشی الهی

ان شالله. 

ازمایش دادم اومدم خونه یکی گفته بود ۷ عصر رفتم جای دیگه گفته ۲ آماده میشه. ان شالله اینبار خدا کمک کنه. 

خدایا شکرت
عزیزم‌ من دیروز روز ۲پریودم رفتم اندومترم نازک بود چیکار کنم بره بالا

آناناس بخور.لوبیاسبز.چهارمغز.آب فراوان وپیاده روی اینا خیلی موثره.روزی چندتا استرادیول داری؟؟

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
ان شالله.  ازمایش دادم اومدم خونه یکی گفته بود ۷ عصر رفتم جای دیگه گفته ۲ آماده میشه. ان شالله ...

مطمئنم که خوش خبری زودی بیا خبر خوششو بهمون بده چشم انتظاریم

سلام دوستان من شنبه وقت ازمایش بتامه ولی امروز بی بی چکم منفی شد😔😔😔

عزیزم همین امروز برو آزمایش خودتو تا شنبه تو برزخ نگه ندار. ان شالله خدا با جواب آزمایش سوپرایزت کنه

خدایا شکرت
قربونت برم. اره این بارو که اصلا. البته اگه پریود قدم رنجه کنه بیاد. من قبانم ی بار گرفتم کرونا ولی ...

خداروشکر

نگران نباش احتمالا امین پریودی رد شه پریودی بعدی میری تو سیکل ایشالله

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
سلام دوستان من شنبه وقت ازمایش بتامه ولی امروز بی بی چکم منفی شد😔😔😔

روز چندی جنینت چند روزه ست؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706