2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816127 بازدید | 668919 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم گفت لازم نیست ولی فردابرم حتمامیگم بنویسه انجام میدم.یه روزه جوابش رومیدن؟ شماهمه سی دی ها ...

اگه بنویسه خیلی خوبه منم آزمایش ایمنی هام مشکلی نداشت سی دی ها مشکل داره.والله من همه سی دیارو ندادم فقط سه تاش که مهم بودو دادم.اره برای من یه روزه اومد

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
2731
اگه بنویسه خیلی خوبه منم آزمایش ایمنی هام مشکلی نداشت سی دی ها مشکل داره.والله من همه سی دیارو ندادم ...

کدوما رو دادی ک بگم هموناروبنویسه؟ خب چرانمیری پیش دکترت ک اگر لازمه برات داروشروع کنه

دوستای گلم من دارم میرم برا غربالگری اول خیلی برام دعا کنین لطفا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤲🏻

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2738
کدوما رو دادی ک بگم هموناروبنویسه؟ خب چرانمیری پیش دکترت ک اگر لازمه برات داروشروع کنه

فردا انشاءالله میرم امروز پریود شدم.CD56/CD16/CD56+CD16/HLA DR اینارو برام نوشت که مهماشه

خودمم پشیمونم چرا نرفتم میترسم اینماهم نشه بگه مثلا یکماه پرد بخور.آخه خراشم دادم حالا اگه خراشه نبود مسئله ایی نداشت حالا ببینم میتونم امروز همسرمو راضی کنم بیاد بریم دکتر

سلام عزبز مهربون....اره فدات شم باردار شدم خدارو شکر....محمد جونم با ابجیش دست خاله گلشون رو میبوسن. ...

وااای به به یعنی دوقلوه؟خاله قربونشون بشه.دوقلوهای منم ۸ماهه شدن.منم تا۳ماه لک داشتم راه رفتنی بیشتر میشد.یه ماه هم بعد ریداکت لک داشتم یعنی۴ماه اول کلا لک داشتم اصلانگران نباش عزیزم

۶۰۰ دادم من نه عزیزم ناشتایی نمی خواد معمولا میگن از ۱۶ تا ۱۸ هفته انجام میشه ۱۷ هفته خوبه

عزیزم برای انتقال دو مرحله مثلا کسی ک سن جنینش ۴ روز یا ۳ روز باشه میزارن ۵ روز بشه یانه؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
عزیزم‌زنگ‌زدیدپرسیدید‌گفتن‌نمیخادآزمایش‌بدید؟ براماهم‌دکترنوشته‌بود.ماهم‌دادیم چاره‌چی‌بود امامن‌ ...

نمیدونم چرا انعقادی همه ماها مشکل داریم همون دو فاکتور و

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
سلام بچه ها همسرم رفته آزمایش اسپرم داده  مورفولوژی رو نوشته فقط ۷درصد خیلی کمه ؟  دیگ ا ...

مورفو صفر درصد هم درمان کردن و بچه دار شدن. 7 درصد که خیلی جای امیدواری داره  خانم گل

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2706