2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802053 بازدید | 668349 پست
من ذخیره ام کمه فقط هاش ام جی زدم ۹تا تخمک ۷ تا جنین که یکیش بی کیفیت بود مشکل هردومون بود  خ ...

گلم منم تقریبا مشکلاتم مثل شماست

اندومتریوزی هستم لوله هامم بسته هست

میشه بگی قبل انتقال و بعدش چکاراکردی و چیا مصرف کردی

ممنونت میشم

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
مگه کنسل کردی من سه روز بعد پری شدم

اره عزیزم. ضخامتم برعکس شد و به جای بالا رفتن دوباره پایین اومد. دکتر گف پی ار پی کنم. ولی ماما گف حیفه ریسک نکنم و کنسل کنم. خیلی فکر کردم اخرش ب این نتیجه رسیدم ک کنسل کنم. ان شاالله ماه بعد بالا بره اگه نرفت بازم میتونم پی ار پی کنم.

ممنون گلم ک جواب دادی. نمی دونی حداکثر چقد طول می کشه پریود شم؟ فردا روز 5 هست ک قطع کردم

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه کورتاژ نبود اون سپتوم برداشتم دیگه یعنی تراشیدنش

ممکنه همین باعث بشه ضخامت رشد نکنه؟ 

من دفعه قبلی و اکثر مواقع حتی بدون دارو ضخامتم بالا بود. ولی این دفعه ک هیسترو کردم و سپتوم داشتم ضخامتم بالا نرفت. اینم میتونه تاثیر داشته باشه؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2720
الهی عزیزم ایشالله که هیچی نی و نی نی کاملا سالمه من یکی از فامیلامون بوده آمینو داد دیدن اوکیه نگرا ...

انشاءالله با دعای خیرت عزیزدلم برام دعا کن

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
سلام عزیزم من ریسکم یک به هفتصد بود ولی سلفری دادم ریسکش منفی شد الانم خداروشکر پسرم سالمه زنداییم ه ...

برا من ۱ به ۹۸ ریسکم دعا کن منم برم آمینو یا غربالگری دوم اشتباه شده باشه وکامل سالم باشه

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2714
گلم انشاالله که اشتباه شده باشه بالاخره خطاتوآزمایشگاه هم پیش میاد بخداتوکل کن فدای توبشم

دعا کن برام رزیتا جونم

ماشالا جون نگران نباش عزیزم غربالگری اول به تنهایی خیلی دقتش پایینه و مثبت کادب زیاد داره خیلی خیلی ...

اول وآخر توکلم به خداس انشاءالله ‌که خیر باشه برام

عزیزم تو همین تاپیک خیلی مامان داشتیم با شرایط تو عزیزم، توروخدا خودتو اذیت نکن،آزمایش غربالگری خطا ...

انشاءالله واقعا همینی که میگی باشهراضیم به اینم باز 

عزیزم نگران نباش این مدت که من در گیر مشکلم بودم مرکز ژنتیک زیاد رفتم خیلی ها رو دیدم گفتن ریسک سندر ...

انشاءالله

با دل شکسته ات برام دعا کن امروز بخدا تا اینو شنیدم اول از همه بخدا اومدی تو ذهنم یادت افتادم بمیرم برا دلت 

2706