2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802319 بازدید | 668359 پست
بچه ها جونم سلام من امروز رفتم آزمایش غربالگریمو به دکترم نشون دادم متاسفانه ریسک سندروم داونم مثبت ...

عدد ان تی چنده

نگران نباش انشاالله سالم

این ازمایشا الکی هم ریسک میزنه

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
بچه ها جونم سلام من امروز رفتم آزمایش غربالگریمو به دکترم نشون دادم متاسفانه ریسک سندروم داونم مثبت ...

عزیزم نگزان نباش ریسکش چند بور؟؟؟؟؟

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ذخیره ام کمه فقط هاش ام جی زدم ۹تا تخمک ۷ تا جنین که یکیش بی کیفیت بود مشکل هردومون بود  خ ...

ببخشید گلم ذخیره ات چند بود ؟

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2720
من ذخیره ام کمه فقط هاش ام جی زدم ۹تا تخمک ۷ تا جنین که یکیش بی کیفیت بود مشکل هردومون بود  خ ...

خداروشکر  که نتیجه  گرفتی ولی باز خوب  تشکیل شد شکر، تقویتی چی خورده بوردی، اینکه دکتر دوتایی بسته بندی کنه یا سه تایی ما باید به دکتر بگیم یا جنین شناس 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

عزیزم روحیتو حفظ کن به خودت مسلط باش . من اطرافیانم چند نفر ان تیشون بالا بود  ، آمینوسنتز دادن خدارو شکر همه سالم بودن .  عدد ان تی چند بود ‌؟ آزمایش خون رو دادی ؟

خدای من خدای معجزه هاست . 
سلام. امیدوارم حال دلتون خوب شده باشه. ببخشید میپرسم میشه بگید چه مشکلی پیش اومده بود واسه فرشته تون ...

ممنونم

مغز جنین مشکل داشت مجبور شدم سقط کنم 

نگران نباش عزیزم مشکلی که جنین من داشت از هر سی هزار بارداری یکی اینجوری میشه اونم شانس من بود که با هزارتا امپول باردار شدم 

انشاالله نی نی شما سالم میاد بغلتون

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
انشالله زودتر دامنتون سبز بشه. من شما رو از امضاتون میشناسم. دفعه ی قبل انتقالمون باهم بود. شما گفتی ...

قربدنت برم عزیزم.انشالله دامنتون سبز بشه یه دوقلوی ناز

بله منم چند روزیه این امضت رو گذاشتم گلم

بله  واقعا شرح حاله همهی ماست

انشالله خدا به دل هممون نگاه ویژه کنه

خدا جونم مرسی بابت معجزه ات که روز مادر بهم هدیه دادی🤩
2714

عزیزم نگران نباش این مدت که من در گیر مشکلم بودم مرکز ژنتیک زیاد رفتم خیلی ها رو دیدم گفتن ریسک سندروم دون داشتن ولی جواب آمینوسنتزشون خوب بوده مطمئنم که چیزی نیست امینو میدی خیالت راحت میشه 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

دوستان ببخشید بعد قطع استرادیول چقد طول میکشه پریود بشیم؟ سر همون وقت ماه قبل یا مثلا 4-5 روز بعد قطع کردن؟ من الان 4 روزه قطع کردم ولی هنوز خبری نیست. انتقال قبلم ک منفی شد 4 روز بعد قطع کردن پریود شدم. میخوام ببینم الانم اونجوریه یا چون سیکلم کنسل شده فرق میکنه؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
من این سیکل وارد نیستم ما ۱۴ روز بعد تزریق می رفتیم سونو چه پریود میشدیم چه نمی شدیم

شوره جان چن روزه انتقال دادی بی بی زدی یانه

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
دوستان ببخشید بعد قطع استرادیول چقد طول میکشه پریود بشیم؟ سر همون وقت ماه قبل یا مثلا 4-5 روز بعد قط ...

مگه کنسل کردی من سه روز بعد پری شدم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍

عزیزم تو همین تاپیک خیلی مامان داشتیم با شرایط تو عزیزم، توروخدا خودتو اذیت نکن،آزمایش غربالگری خطا زیاد داره، یه مدت یه سری آزمایشگاه ها که اصلا معروف شده بودن به همین کار از 10 نفر 5 نفرو ریسک میزدن که طرف بیاد پیش خودشون سلفری بده دوباره یا آمینوسنتز بده

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
خداروشکر  که نتیجه  گرفتی ولی باز خوب  تشکیل شد شکر، تقویتی چی خورده بوردی، اینکه دکت ...

والا جنین شناس تشخیص میده عزیزم. من هی رفتم گفتم ولی محلم ندادن🤭

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام قربونت برم تو هفته ۱۳ تشخیص تالاسمی ماژور جنین داده شده مجوز سقط گرفتیم سقط انجام دادیم و به خ ...

الهی من فدای تو بشم نیلوفرم،بخدا اشکام ریخت، نمیدونم چی بگم، اخ اخ که خودمم یه دل پری از همون دکتر دارم که نگم برات،الهی قربونت برم با کلمه کلمه متنت دردو احساس کردم و اشک ریختم و از صمیم قلب برات دعا کردم که مشکلت حل بشه. 

من میدونم خدا به دل خستت نگاه میکنه و برات معجزه میکنه شک نکن عزیزدلم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2706