2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817210 بازدید | 668991 پست
مگه کسی رو غیر از خدا دارم 😭😭😭 پنج بار،هیستروسکوپی شدم پیش بهترین دکترا رفتم همه میگن آسیب زده ...

نیلو جون عزیزم الهی بمیرم برای دلت، بغض دارم   با تمام وجود از خدا میخام به زودی صاحب یه فرزند سالم و صالح شی.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان یه سوال داشتم پی جی دی قبل از فریز جنین یا بعد از فریز؟

سلام عزیزم، برای من بعد از فریز جنین انجام دادن.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2731
کامل درکت میکنم عزیزم حالا من و فک کن همینم بعد کوچیکترین چیزی بخورم تا اخر شب همونارو هم میزنه بیرو ...

الهی بگردم خیلی سخته 😔😔😔عزیزم ایشالا تا آخر ۴ ماه دیگه خوب میشیم من امیدم ۴ ماهه...الان ۱۵ هفته ام همش میگم دو هفته دیگه خوبم دلداری میدم خودمو😭😭😭

منم قرص میخورم کلا بی تاثیره حالا اینبار آمپول میزنم...

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
خودم گفتم و من هردو ان تی و آنومالی رو تومرکز خودم انجام دادم عزیزم

آهان ...

آخه سونوگراف من تشخیص نداد بیرون انجام دادم✌✌✌

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
سلام  متاسفانه فرشتم آسمونی شد هر چی تلاش کردیم شاید امیدی پیدا بشه بتونیم نگهش داریم نشد  ...

ای وای عزیزم چقد سخت خیلی ناراحتت شدم الهی که به زودی زود مامان بشی یه بارداری بی دردسر تجربه کنی و تا اخرش خوب بری و بغلش کنی از خدا برای دلت ارامش میخوام فقط

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
خانما آمپول آنوکساپارین چه موقع بزنیم بهتره؟ شب یاروز؟ ممنون میشم بهم بگید عزیزان

من ۱۲ ظهر میزنم 

اسپرین ۱۰شب بعد شام گفت بخورم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2738
سلام قربونت برم تو هفته ۱۳ تشخیص تالاسمی ماژور جنین داده شده مجوز سقط گرفتیم سقط انجام دادیم و به خ ...

الهی که هرچی زودتر مامان بشی 😔😔

سلام قربونت برم تو هفته ۱۳ تشخیص تالاسمی ماژور جنین داده شده مجوز سقط گرفتیم سقط انجام دادیم و به خ ...

الهی بمیرم😢انشالله خدا به دلت شکستت نظر ویژه کنه و خیلی خیلی زود دامنت سبز بشه

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
شاید مرصای عارفی بلاست میکنن تو بهمن ممکنه یعنی؟  عارفی برا تخمکشی چه دا وهایی بهت داد ؟ چندتا ...

من ذخیره ام کمه فقط هاش ام جی زدم ۹تا تخمک ۷ تا جنین که یکیش بی کیفیت بود

مشکل هردومون بود 

خودم اندومتریوز و لوله نداشتم و ذخیره پایین

شوهرمم اسپرم خیلی ضعیف

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
سلام گلم نه من باردار نشدم دوبار انتقال منفی داشتم فقط  فک‌کنم اشتباه شده گلم

انشالله زودتر دامنتون سبز بشه. من شما رو از امضاتون میشناسم. دفعه ی قبل انتقالمون باهم بود. شما گفتید مثبت شدید اما منتظرید تا جواب ازمایشات رو ببینید و بعد امضاتون رو بردارید. در هر حال امیدوارم این بار نتیجه بگیرید. با اجازه تون از امضاتون اسکرین گرفتم انگار شرح حال همه ی ماست. 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
سلام  متاسفانه فرشتم آسمونی شد هر چی تلاش کردیم شاید امیدی پیدا بشه بتونیم نگهش داریم نشد  ...

سلام. امیدوارم حال دلتون خوب شده باشه. ببخشید میپرسم میشه بگید چه مشکلی پیش اومده بود واسه فرشته تون؟؟ منم خیلی نگرانم واسه همین پرسیدم ..انشالله هرچه زودتر دامنتون سبز بشه❤

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘

منم کورتاژ شدم.

اون دکتر لعنتی چرا بما پیشنهاد هیسترو رو نداد.

رحم رو مگه کورتاژ میکنن.لعنتی ها

نیلو بنظرم باز صبر کن.انقد بدن هامون رو انگولک کردیم .

چقد معاینه

چقد سونو واژینال

عکس رنگی ، خراش و پی ار پی

چقد اخه 

چقد...

2706