2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817693 بازدید | 669021 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من فقط منع رابطه گفتن اصلا پله و چیز سنگین هم نگفتن تازه تراشیدن اون تورو چون سپتوم داشتم و پلیپ ...

تراشیدن یلنی چی  کورتاژ یعنی 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
سلام عزیزم، سونوی بعدش سونوی قلب هست که از هفته 6 به بعده، شما همون هفته 7 بری دیگه خوبه به نظرم.

من امروز رفتم سونو ساک‌که فقط ساک و کیسه زرده بود به نظرت یه هفته دیگه واسه قلب اکی یا زوده؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2728
هفته پایین باشه بله فقط ساک و کیسه زرده دیده میشه دو هفته بعد بری خوبه

ممنون که جواب دادی . 

رفتم سونو ساک و کیسه زرده بود گفت هفته دیگه بیا واسه قلب، زوده؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
آخیی عزیزم حالا بهترشدی؟ ازکجاگرفتی؟ واکسن نزده بودی؟

واکسن انفولانزا نزدم

نمیدونم والا فکر کنم از دختر داداشم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
چه آمپولی میزنی شما برای تهوع ؟؟؟؟ من بهتر شدماااااا اما باز اذیتم صبا انقدر بالا میارم هیچی تو معد ...

کامل درکت میکنم عزیزم حالا من و فک کن همینم بعد کوچیکترین چیزی بخورم تا اخر شب همونارو هم میزنه بیرون خیلی واقعا حال بدیه

من امپول دمیترون داده با نوروبیوم که خانواده ب هست چون اینا قرصاشون برام مثل گچ بود هیچ تاثیری نداشت😂

2738
مهربون جون من دیروز هیسترو شدم خیلی کم خونریزی داشتم و درد نداشتم‌ اما الان خونریزی کردم و کمرم درد ...

ببخشید من زنگ زدم مطب دکتر عارفی وقت بگیرم برای انتقال به من گفتن دکتر نیست ماه بعد زنگ بزن هزینه هیسترو چقدر شد 

سلام مامان ندا جونم نه نشدم حسم میگه تا آخر این ماه میشم. هیچ چیزی بی حکمت نیست این روزا اینقد سرمون ...

سلام عزیییزم واقعا کار خدا بی حکمت نیست حتما خیری توشه 😍😍😍

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2706