2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812819 بازدید | 668762 پست
نمیدونم واقعا. استرادیول ، استرومارین

استرادیول خارجی میخوردی. خیلی فرق داره

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه های باتجربه تو سیکل انتقال روز نهم پریود ضخامت آندومتر ۶ خوبه ؟؟؟؟؟؟ لطفا تکه می دونید راهنمایی ...

استرادیول خارجی بگیر

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2728
نه بدون ال دی بود.  با ابنکه خیییییییلی برام سخته ولی چون فقط دو تا جنین دارم تصمیم گرفتم با ا ...

آلا جان ، غصه نخور

ماها هم هی عقب افتادن را تجربه کردیم

ان شاالله همین دو تا جنین دوتا نی نی میشه برات

حالت خرابه میدونم. قوی باش. بزودی بهترین انفاق ها میفته

اره هر دوبار 3 بار گرفتن از من و الا برای من نوشته 2.5 کف دست بربری یا 3 کف دست سنگک، برنج 12 قاش ...

ممنون از وقتی که گذاشتی مهربون ، انشاءالله نی نیتو به سلامتی بغل بگیری  

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
استرادیول خارجی میخوردی. خیلی فرق داره

نه عزیزم ایرانی بود. نه ربطی ب این نداره چون من دفعه قبلی هم ایرانی خورده بودم و روز ده ضخامتم 10 بود. احتمال خیلی زیاد مشکل از قرص اولی بود ک خوردم ینی از اتینیل استرادیول . که روزی 3/4 قرص می خوردم. دکتر هم گف احتمال زیاد از این بوده

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
ممنون از وقتی که گذاشتی مهربون ، انشاءالله نی نیتو به سلامتی بغل بگیری    

قربونت برم عزیزم، کاری نکردم که وظیفه بود، انشاالله شمام همینطور عزیزدلم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
آلا جان ، غصه نخور ماها هم هی عقب افتادن را تجربه کردیم ان شاالله همین دو تا جنین دوتا نی نی میشه ...

قربونت برم عزیزم . ممنونم ان شاالله

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2706