2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817025 بازدید | 668982 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مرسی از مهربونیت چشم همه حرفاتو گوش می کنم 

آفرین عزیزم این درسته به خدا ! ایشالا همونی که میخوای میشه عزیزم حتما ! فقط فقط آرامش داشته باش ❤️😍💋

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2728
کسی هست اینجا که با تنبلی تخمدان باردار شده باشه با دارو

عزیزم تنبلی راحت  درمان میشه فقط اراده می خواد برو پیج فلوراتاجیک راهکار هاشو ببین اصلاح سبک کن جواب می گیری با این داروها ذخیره اتو خالی نکن الکی ..

دوشنبه بی بی چک میزارم عزیزم دعا کن واسمون

دوشنبه روز چندم انتقالت میشه ؟؟؟

ایشالا که برات بهترین اتفاق بیفته عزیزم از اعماق وجودم براتون دعا میکنم که مثبت بشین بدون هیچ مشکلی 🤲🏻❤️ الهی همه جواب بگیرن این راه به اندازه کافی خودش سخت هست ایشالا خدا خودش حاجت همه اونایی که دلشون نی نی میخواد و به زودی بده 🤲🏻🥰😊

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
اا چه خوب من دو جا زنگ زدم گفتن بیست و بیستوچهار.  شما تهرانید؟ اگه آره کدوم خانه بهداشت رفته ...

من این هفته که هفته 21 بودم رفتم صداشو گذاشت، مطب دکتر رفتم.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2738
کسی هست اینجا که با تنبلی تخمدان باردار شده باشه با دارو

من تنبلی تخمدان دارم، قبلا طبیعی با دارو باردار شدم، قرص متفورمین و لتروزول و پودر اینوفولیک خوردم، در کنار اینا دکتر تاکید کرد پیاده روی تند داشته باش، خیلی پیاده روی می رفتم و ورزش می کردم، انشاءالله شما هم به زودی باردار شی.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
هپارینو روزی چهاتا میزنی دزش چنده ؟ببخشید غلظت خون همون مشکل انعقادیه منم خیلی شدیده غلظتم بهم روزی ...

بله به منم همینو داده بودن

دوز داروی شما درسته

توی ماه هشتم کرونا گرفتم خیلی شدید، سونوی داپلر دادم دیدن مایع آمینیوتک(آب دور جنین ) نصف شده

هپارین ها رو گفتن روزی چهار تا ۵۰۰۰ بزنم

که الحمدلله بعد از سه هفته همه چی نرمال شد

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
نه هپارین ۵۰۰۰روزی یه دونه 

نمیدونم والا

شاید مشکلتون خیلی حاد نیست

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
2706