2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818127 بازدید | 669052 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره انوکسا ۴۰۰۰ میزنم اما دوستان میگن دوز پایین داده باید ۶۰۰۰ بزنی...ولی دکتر نداد

منم ۴۰۰۰ میزنم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
فرم دا ن همسرم پر کرده ولی نپرسیده چیکار میکنید ولی همسرم میگفت میخوان بریزن بیرون

فرمم ما پر کردیم برایه تعیین و جنینایه فرم دیگم  درخواست دادیم برایه اهدا میدن بهتون دیگه نمیدونم برایه شمام همون بوده یا نه

2738
نگران باش اسپرین هم داری دیگه حتما دکتر می دونسته شرایط  شمارو

اره اسپرینم دارم توکل بخدا خیلی استرس دارم...کلا شبها تا صب بیدارم...میگم بعنی مثبت میشم...بعد میگم اگه مثبت بشم باز سقط میشه😂😂😂😂😂

سلام دوستان دکتر بعد از سقط برا من و همسرم ازمایش کروموزم نوشته کسی انجام داده ؟هزینه ش میدونه؟

ما انجام دادیم دوتایی شد ۱۵۰۰

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
خانما اگه قلب تشکیل نشه سن جنین از هفتش کمتره؟؟ من ۶.۵ هفته بودم رفتم قلب تشکیل نشده بود اما نسبت به ...

عزیزم زود رفتی

دوستان اخه من چرا هیچ علایمی ندارم نه دردی نه تیر گشیدنی نه لکی چه خاکی تو سرم بریزم...روز پنج انتقا ...

عزیزم دنبال علائم نباش به علائم نیست من روز ۱۰ زدم زود خط انداخت از روز ۸ یا ۹ بزن ان شاالله مثبتی

2706