2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815330 بازدید | 668876 پست
بچه ها جونم تاریخ زایمانمو زد پنجشنبه همین هفته خیلی استرس دارم بدنم سست شده😭😭😭

ای جان دلم ایشالله بسلامتی خداروشکر کن ایشالله چراغ خونت بشن یه عمر خوشبختی و عاقبت بخیریشونو ببینی . التماس دعا عزیزم

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت

سلام من انتقال جنین دو مرحله ای داشتم ۱۸ و ۲۰ مهر یه جنین سه روزه و دوتا ۵ روزه بعد دیروز که ۱۰ روز از انتقال دومم گذشته بود ترشح صورتی رنگ دیدم و خیلی ترسیدم و گریه کردم ولی مامانم آرومم کرد و بلافاصله شیاف گذاشتم قطع شدم از دیروز ساعت ۵عصر  تا الان خداروشکر نداشتم چیزی و قطع شده به نظرتون این ترشح ماله چی بوده من داروهام آسپرین روزی یکی و دوفاستون روزی یکی و آمپول آنوکساپارین روزی یکی و شیاف پروژسترون روزی یکی و ژل کرینون هم روزی یه بار آسپرینمو قطع کردم و شیافو کردم روزی دوتا و دوفاستون هم کردم روزی دوتا 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی 

من رفتم ام ار ای جوابش چند روز دیگه اماده میشه 

گفتن پیام میدن بهم 

ممنونم ازتون بخاطر دعاهاتون 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

تو را خدا اگه میدونین جوابمو بدین راهنمایی کنین من سومین بارمه انتقال دادم 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 
2731
تو را خدا اگه میدونین جوابمو بدین راهنمایی کنین من سومین بارمه انتقال دادم 

عزیزم نگران نباش 

توی ای وی اف لکه بینی حتی خونریزی طبیعیه اغلب بچه ها داشتن اینجا

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
خانما من رفتم سونو ۵ هفته گفت کیسه زرده و قطب جنین دیده شد وای گفت فعلا خون داره اطرافش یکمم هم شل ه ...

خدارو شکر انشاالله جنین خوشگلتم میبینی فک کنم زوده هنوز

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
عزیزم نگران نباش  توی ای وی اف لکه بینی حتی خونریزی طبیعیه اغلب بچه ها داشتن اینجا

عزیرم ام ار ای دادی

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
سلام من انتقال جنین دو مرحله ای داشتم ۱۸ و ۲۰ مهر یه جنین سه روزه و دوتا ۵ روزه بعد دیروز که ۱۰ روز ...

عزیزم شاید لک لانه گزینی

کلا طبیعی نگران نباش

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738
سلام به همگی  من رفتم ام ار ای جوابش چند روز دیگه اماده میشه  گفتن پیام میدن بهم  ...

عزیزدلم ایشالله که با جوابش از ته دلت خوشحالی میکنی و میای مارو هم خوشحال میکنی بخدا خیلی توفکرتم الهی خدا مرادتو بهت بده😇💚

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
سلام من انتقال جنین دو مرحله ای داشتم ۱۸ و ۲۰ مهر یه جنین سه روزه و دوتا ۵ روزه بعد دیروز که ۱۰ روز ...

عزیزم سره خود داروهاتو زیادو کم نکن زنگ بزن مرکزت اینجام خیلیا لک دیدنو شکر خدا مشکلیم نبود

2706