2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811343 بازدید | 668719 پست
ممنونم مامان مهربون خدا گل پسرتو برات حفظ کنه  دخترم ۲۶۰۰ پسرم ۲۳۰۰😔😔چی بخورم خوبه؟

وزنشون خوبه عزیزم نگران نباش به خدا دخترم انقدر فرض بود کله بیمارستانو با گریش رو سرمون گذاشته بود والله نمیدونم چی خوبه ولی بازم این چند روز رشد میکنن نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها جونم تاریخ زایمانمو زد پنجشنبه همین هفته خیلی استرس دارم بدنم سست شده😭😭😭

واااااای خدااااای من مبارکت باشه عزیزدلم فقط چندروز مونده برا آغوش کشیدن جیگر گوشه هات 🤩😍😍خدایا هزاران بار شکرت🤲🏻🤲🏻فقط از خدا میخام که زایمان خیلی راحتی برات باشه

چیکا جونم بابته وزنشون اصلا نگران نباش دورت بگردم بچه های جاریم دوقلو بودن وزنشون خیلی کمتر بود الحمدالله تو دستگاهم نرفتن اصلا

الهی که شمام روز جمعه هر۳تاییتون با سلامتی ودلخوش مرخص میشین میاین خونه 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
سلام شماچیکارکردین باردارشدین پیازدرمانی؟

سلام عزیزم نه میکرو کردم این تاپیک اکثرا بچه ها از طریق میکرو یا آی وی اف باردار شدن 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
مصطفایی هم دکتر خوبیه  اگه بشه بری زیر نظر مشایخی هم خیلی خوبه

آره مصطفایی خدایی خوبه 

حالا امروز غروب دارم میرم پیش دکتر چیکا اگه انشاءالله اوکی باشه احتمال داره دیگه اصلا رویان نرم همین دکترو ادامه بدم 

عزیزم اسم این دکتر چیه اگه راضی بودی بیا بگو

دکتر شهلا اسرافیلی مطبش تو سعادت آباده 

باشه عزیزم چشم

سلام متوجه نشدم مطالی چجپری بخونم من تنبلی دارم سه سالم ناباروری دارم چیکاربایدبکنم

سلام فاطمه جان این تاپیک همونطور که از اسمش معلومه بارداری با میکرو اینجکشن یا آی وی اف هست هممونم بچه ها یا مشکل از خودمونه یا همسرمون یا جفتمون که مراکز ناباروری میریم برای باردار شدن واینجاهم تبادل اطلاعات میکنیم

۱۰ صفحه اول مطالب مفیدی نوشته شده اونارو بخون

شما مشکلت چیه عزیزم؟

خدانکنه بدنت سست بشه بشه عزیزم اتفاقا باید خوشحال باشی داری نی نی هاتو بغل میگیری عزیزم واقعا خوشحال شدم خداروشکر این دورانو بخیر گذروندی عزیزم برا وزن نی نی هاتم نگران نباش تا پنجشنبه بازم یکم دیگه وزن میگیرن من بچه خالم تازه یه قل بود وقتی دنیا اومد 2300 بود اینقد زود تپل مپل شد که نگوو بچه فقط باید سالم باشه زودی وزن میگیره برای ماهام دعاکن 

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
قربون قلب مهربونت😘😘امروز ۳۵ و ۴ روز والله منتظرم برم داخل ببینم چی میگه . زینبی جون وزن یکیشون ۲۳۰ ...

ماشالله عزیزم 😍 😍 😍 😍 عالی هستن

ان شاء الله دستگاه هم لازم نمیشه 

خصوصا اگر آمپول بتامتازون رو زده باشی

اگر شرایطت تا 37 هفته اجازه بده که با تقریب خوبی میشه گفت دستگاه نمی‌خوان، ولی شرایط رو دکتر میسنجه و هر تاریخی اون بگه قطعا بهترین هست

بسلامتی چیکاجونم😍😍😍

این چندروز باقی مونده خودتو ببند به جوجه کباب  و کباب و دلستر

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
زینبی جونم مرسی نمیدونی از صبح چ بلایی ب سرم اومده خون ریزی داشتم شدید  سونو گفتش ک فقط کیسه ز ...

بابا شل و ول چیه دختر

معلومه الان فقط کیسه زرده دیده میشه

دوز داروهاتو بگو تنظیم کنه برات مجدد، آنا جون هم عین شما کلی خون ریزی داشت الان دخترش فکر کنم پیش دبستانی یا کلاس اول هست

2706