2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817096 بازدید | 668985 پست
خانما من رفتم سونو ۵ هفته گفت کیسه زرده و قطب جنین دیده شد وای گفت فعلا خون داره اطرافش یکمم هم شل ه ...

سلام عزیزم 😍 😍 😍 😍 مبارکهههههههههههههه 🎊 🎉 🎊 🎉 

خوب معلومه زوده اون طفل معصوم رو دید بزنی، مگه ماکروفره 😅😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا اونروز دکتر سونوگراف به من گفت ضرر داره برای بچه ضربانش و گفت ۱۵۲ و یه کوچولو صداش و گذاشت سریع ...

ضربانشو به من امروز گفت ۱۶۸ 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2728
نه دقیقا تو رحمم بود ...ممنون عزیزم به خاطر لکه بینی گفتم رکتال بذارم 

قربونت نگران نباش چیزی نیست

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ایشالا به راحتی ام زایمان کنی عزیزم ❤️خیلی برا منم دعا کن ! عزیزم تجربه ایی داری یا کاری کردی چ ...

تجربه من فقط خونه موندنو رعایت کردنه وزنشون داشت خوب پیش میرفت یهویی وزن‌گیریشون کم‌شد نمیدونم چرا. امروز ۲۶۰۰ و ۲۳۰۰😔

خداياشكرت....❤️ 
الهی فدای قلب مهربونتون بشم همتون عشقید مثل خواهرم کنارم بودید😍🥺❤️

چیکا جونم خداروشکر وقت داد بهم گفت یک ربع به ۷ اینجا باش

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2738
پسرم ۲۳۰۰ دخترم ۲۶۰۰ اصلا فکر نمیکردم اینقدر کم وزن گرفته باشن میترسم برن تو دستگاه😔

عزیزم وزنشون برای دوقلویی خداروشکر خیلی هم عالیه اصلا جای نگرانی نداره والا من هرچی دوقلو دیدم تو فامیلمون همشون همین حدود بود وزنشون

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
خییییلی خوشحالم 😍😍😍😍 الهی شکر 💕 💕 💕 💕  حالا چند هفته ایی؟ نوبت زایمانت کی هست؟

قربون قلب مهربونت😘😘امروز ۳۵ و ۴ روز والله منتظرم برم داخل ببینم چی میگه . زینبی جون وزن یکیشون ۲۳۰۰ اون یکی ۲۶۰۰ کمه بنظرت؟ دستگاه لازم میشن یعنی؟ اب یکیشونم ۸ هستش اون سری دکتر تاریخ زایمانمو گفت ۱۳ ابان 

خداياشكرت....❤️ 
نه عزیزم نترس معمولا ۵۰۰ گرم بیشترن  من خاله ام بهش گفتن ۲۵۰۰ دو شب بعدش سزارین شد ۲۹۵۰ بود د ...

انشالله که خیر باشه اینقدر بد واستاده بودن بزور اندازه زد. هنوز داخل نرفتم دکترو ندیدم عزیزم برم ببینم کی تاریخ میده

خداياشكرت....❤️ 
2706