2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817087 بازدید | 668984 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها سلام من از آخرین سونو که رفتم گفت هماتوم 2/5 سی سی زیر ساک بارداری هستش همون روز فقط لک داشتم ولی دیگه از فرداش یعنی الان 12 روزه که لکه بینی م قطع شده و ندارم از یه طرف میگم خوبه از یه طرفم میگم خدایی نکرده نکنه جنینم مشکلی داره و رشد نداره که دیگه لک بینی قطع شده کلا؟؟؟ به نظرتون طبیعیه ؟ همش فکرای جورواجور میاد تو سرم تا سشنبه چیزی نمونده دیوونه بشم 

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
سلام به همگی  دوستان عزیز من فردا نوبت ام ار ای دارم  از همگی التماس دعا دارم واسه نی نی ...

انشاالله بسلامیی بری و خوش خبر برگردی

حتما حتما خیلی زود مارو خبر کن

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
سلام به همگی  دوستان عزیز من فردا نوبت ام ار ای دارم  از همگی التماس دعا دارم واسه نی نی ...

عزیزم الان برات آیت الکرسی میخونم ایشالله که همه چی اوکیه خدا به همراهت گلم💚

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
2738

طوطیا جونم انشاءالله که خیره عزیزدلم الهی که فردا با خبر خوش میای اینجا الهی که خانم رقیه با دستای کوچیکش گره گشای مشکلت باشه عزیزم 

زودی بیا خبردارمون کن چشم انتظارتیم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
من در این مورد اطلاعاتی ندارم. ولی تا جایی که میدونم وقتی لک نداری یعنی همه چی خوبه دیگه

ممنون عزیزم نظرتو گفتی انشاالله که همینجوری باشه برام دعا کن 

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
فداتشم عزيزدلم چشم حتما. محتاجم به دعا❤️

چیکا جون شما هم آمپول پرولوتون داشتید تا کی ادامه دادید؟ این راسته که تا آخر بارداری کسی که زده باید بزنه؟ من الان جایی خوندم این مطلبو

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
2706